Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Skype


Grievous

Recommended Posts

Локни си го сам, с бутона :)

П.П. Не съм пробвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пробвал. :) През Wi-fi няма проблем, смисъл че оствам онлайн, обаче през картата, скайпа се сбъгясва. При fring и Nimbuzz, положението е подобно. Ще се кара по старому :) Мерси още веднъж!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами с търсачката ще ги намериш :read:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пък ако много държиш, аз ще ти ги покажа... искаш ли? Ама първо потърси и почети как показва Кака...

Я марш веднага в раздела с правилата, да не се налага служебно да те упътя там! :evil:

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има нов ъбдейт на Skype.Пробвах го и се държи добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го инсталирах начисто и като влезна в Settings/Skype ми показва версия 1.3.0.275 а в сторето е 1.3.1. Шантава работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цъкна да видя профила на някой от скайпа вижте как се показва img0182.png при вас така ли е ,уж нов ъпдейт,а пак старите бъгове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами то и в предната версия си беше така. За какво изобщо беше този ъп? Не намирам разлика! Не, че го ползвам много, но някой път трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, при мен е ок. Няма го крашването при писане в лендскейп, няма и при гласово повикване. По - добра е, макар и с малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм я тествал, но сега ще я пробвам.

П.П

Все още е такова пръчле.

Редактирано от playboyko_
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

alxx профилите на абонатите при новата версия виждат ли се при теб или са както по-горе описания бъг ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като премина от чат в ландскейп към всички чатове екрана яко почва да премигва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато вляза от телефона в скайп трябва да пиша на даден абонат за да го оповести, че съм на линия! Другите не знаят, че съм в скайп!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

neol-чо не чете. Това с предупреждението е бошлаф работа - има го още от 2.2. Както вече казах - при мен всичко е ок. Контакти, лендскейп..

П.П. Не са ме лъгали старите ми очи, нали - на новата версия, в предупреждението се споменава OS 3.2, да?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам но вече от 1 година има skype,тогава бяхме на FM 2.0 ,минахме на 3.0 от тогава 10-тина ъпдейта и пак не е както трябва.Май и на 4.0 ще си е все така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и описаните промени в Skype 3.1.3

Подобрена стабилност в следните насоки:

- При преминаване от таб в таб.

- При входящо повикване докато се чати в landscape режим.

- При използване в landscape режим.

- При входящо повикване докато се използва камерата или адресния указател.

- Боравенето с непрочетени съобщения в чата.

- Поправено е предупреждението за 'неподдържаните платформи'

Наистина има подобрение при преминаването от таб в таб, но landscape режима си е все същата боза. Както каза Шамана ако от landscape режим се върнеш назад почва яко да премигва и като завъртиш телефона и Skype се затваря. За входящите повиквания не мога да кажа нищо тъй като не съм ползвам камерата или адресния указател, а и landscape режима не го ползвам заради бъговете му. За непрочетените съобщения все още нямам наблюдения. Колкото до предупреждението и това, че пише iPhone OS 3.2, се има предвид, че вече е съвместим и с iPad. Това че в Settings ви пишело друга версия да не ви тревожи, като гледам колко са зле разработчиците им нищо чудно да са забравили да променят това което се изписва във Settings. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

img0025.th.png img0026v.th.png

Аз съм много доволен от най-новата версия на Skype ! :rock:

Вчера ми се наложи да го ползвам... доста нерви ми костваше :D

Имаше и други подобни екрани.

Ще търся алтернатива. Не е нормално, програма с 20 милиона потребители да има толкова отвратителна версия за най-разпространената мобилна ОС :snooty:

Редактирано от d3s7r0y3r
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей..качвай го във "Вицове...". На твое място ще пратя шота на скайп, да ги питам що за подигравка?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да им пиша, но ако изобщо ми отговорят ще се оправдаят с това, че моят iPod е "модифициран" . Някой без джейлбрейк да си е слагал най-новата версия на Skype ? И ако има - как се държи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На моя iPhone, който не е джейлбрейкнат и ънлокнат, скайпа направо хвърчи. :) Нямам никакви оплаквания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...