Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Skype


Grievous

Recommended Posts

Адски бавна е новата версия. Много бавна. И телефоните ми ислизат като онлайн ???? сега от телефони не си виждам хората.

не мога да кажа, че е бавна ... в бързодействие лично не намирам промени. Щеше да е хубаво да има една landscape клавиатура.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Skype с нов ъпдейт v1.2. Изглежда доста приятно без сепараторите които отделяха абонатите. Ще направя лек превод и на останалите промени във версията за OS 3.0.x. Добавен е нов tab Groups който отваря отделна страница за online статус, блокирани абонати и други благинки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благинките все още не включват хоризонтална клавиатура, така че, всички които очаквахме точно това, остава да си чакаме следващ евентуален ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам вчера си "Update"-нах скайпа от AppStore и нещо почна да ме дразни! Първо исписва 1 съобщение на което пише че тази версия е само за оригинални телефони (смисъл без Jailbreak и т.н ) Зарежда супер бавно и като зареди контактите тепърва зарежда още глупости ще търся нещо като "Downgrade" ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги имам също! Изписва ми съобщение, че не работи на модифициран айпод и се затваря. Май ще минавам на старата версия. :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Т'ва съобщение и на мен ми го изписа ама само първия път.Мисля че го имаше и на предишния ъпдейт :smile: Иначе при мен сепаратори на контактите няма щото са ми на кирилица :lol: Всичките са под #

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен положението е много зле, то не зарежда даже, вклучвам и веднага пада...да не би да трябва нещо друго да са инсталира?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен за сега е добре! Само първия път ми изписа надписа и след това нямах проблеми

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрахте ли, че този надпис го изписва във всяка една версия досега от излизането на skype за iPhone. Не му обръщайте внимание. Преди изписваше, че върви на 2.2 OS, а сега изписва, че върви на 2.2 и 3.0 OS. Какво толкова се чудите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен работи добре , нямам никакви проблеми до момента. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хмм това не го бях забелязал. Нещо обаче не мога да го схвана. Остава online при изгасен екран когато от backgrounder му се даде enable или без да се намесва друга програма си остава online? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде чети по-хубаво... в сяка тема гледам твои коментари... със сигурност си станал доста антипатичен на доста хора от форума! Престани малко с детинските изяви! Никъде в по-горния пост непише за Бекграундер нали? Следователно, програмата си остава Онлайн и без бекграундер-а! Но трябва да имаш Инсомния, за да остави връзката си към WiFi активна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая инсомния от сидията ли се слага в аифоно или като апликация през аитюнса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде чети по-хубаво... в сяка тема гледам твои коментари... със сигурност си станал доста антипатичен на доста хора от форума! Престани малко с детинските изяви! Никъде в по-горния пост непише за Бекграундер нали? Следователно, програмата си остава Онлайн и без бекграундер-а! Но трябва да имаш Инсомния, за да остави връзката си към WiFi активна!

Еми май ти не четеш аз какво съм написал. Не се използва намесата на backgrounder, но пък ти трябва Insomnia или KeepAwake за да ти поддържа skype ONLINE. Тази екстра е просто един backgrounder, нищо повече. Трябва ти друга програма така или иначе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изписва ми това:

img0124.png

след което ме изхвърля.

Kакво мога да направя по въпроса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Synlink ти чете ли няколко поста над твоя?

Не разбрахте ли, че този надпис го изписва във всяка една версия досега от излизането на skype за iPhone. Не му обръщайте внимание. Преди изписваше, че върви на 2.2 OS, а сега изписва, че върви на 2.2 и 3.0 OS. Какво толкова се чудите...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам нито едно ( и никога съм нямал) от гореспоменатите приложения, пречещи на Skype и пак ме изхвърля.

P.S. Сега си сложих старата версия и работи без проблеми :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...