Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Skype


Grievous

Recommended Posts

Ако след последния ъпдейт на Mobile Substrate и деинсталацията на mAdvLock, Skype-а продължава да ви крашва, махнахнете и iLog (MobileLog).

Сами преценете дали си заслушава да се разделите с две приложения заради едно.

Аз лично отдавна бях вдигнал мерника на iLog, но го държах заради известяването при пропуснато обаждане/съобщение, а mAdvLock така и не го ползвах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тоя ОС 3.0!

Как няма да ви върви, като нямате никакви системни приложения за бекграунд и прочие. Ако няма джейл телефона, ще върви прекрасно и на 2.2....

Стига спамихте темата с това 3.0. Ще почна да трия :argument:

И пичовете от BigBoss потвърждават, че някои продължават да имат проблем с Clippy, както и с keyboard custom sounds

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди да премахна клипи-то и саунд-овете на клавитурата където аз си ги бях слагал...крашваше моментално, след премахването на клипито и саундовете даже успях да пропиша но веднага след това отново ми крашна.. кофти тръпка... и mAdvLock също изтрих и рейнсталирах MobileSubstrate и пак ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се оправи след премахването на Clippy.Имах и аз подобни проблеми-не вървеше в началото,оправи се след първия ъпдейт на MobileSubstrate и крашваше след последния.В момента съм с hClipboard и засега се държи добре.Не съм премахвал инсталираните mAdvLock i iLog.

П.П. Всъщност се оправя за 40 секунди и крашва отново :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де ами аз когато никога не съм слагал клипита и разните му там други, защо при мен не работи нормално а?

Имам чувството че си чешем езиците тук ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си чешем езиците, а се опитваме да открием причината, която прави скайпа напълно работещ при едни и крашващ при други.

Аз мисля, че изпускаме нещо друго. Конкретната 2.х версия. Разработчикът е написал, че програмата изисква 2.1 или по-висока версия.

Ето, моите конкретики:

ОС 2.2, При инсталирано clippy моментално ме изхвърля, при деинсталирано ми дава няколко минути работа. iLog съм качвал, но не си спомням как е деинсталиран. Дали както трябва или след някой ъпдейт.

Имайте предвид, че от 2.1, ако сте дали "ъпдейт", а не рестор към 2.2, всички файлове са запазени, но са изчезнали иконките на Cydia приложенията. Така че, някой може да си мисли че няма дадено приложение, но всъщност "скапващите" файлчета" да са останали.

Пишете и вашата ОС версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е чак толкова фатално. Поне за мене. Имам си Нимбуз и мога да го преживея неработещото приложение на Скайп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махнах mCooliPhone и преминах в отбора на "нямащите проблеми". :sad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам, и аз го разкарах и всичко литна :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махнах mCooliPhone и преминах в отбора на "нямащите проблеми". ;)

Потвърждавам, и аз :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, значи не си чесахме езиците напразно! :jumpeveryone:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен също Skype започна да работи стабилно (работи и с Backgrounder), след като махнах Clippy, но си сложих hClipboard, махнах и Mobile Log. Нямам инсталиран mCoolPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още ще ги чешем. Аз нямам нито една от изброените по горе освен MobileLog. Махна ли го всичко заспива. Оптимист до край, ще чакам пореден ъпдейт на което и да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous, ъпдейт на MobileLog ще трябва да чакаш. :) Skype дори да направят ъпдейт, едва ли проблема ще изчезне.

MobileLog освен, че крашва Skype, пречи на WinterBoard да променя облика на Cydia.

saurik казва, че приложения които карат Skype да крашва са: mAdvLock, mCoolPhone, MobileLog (iLog) и IntelliScreen.

Не споменава нищо за Clippy, а и действително на мен Skype ми върви с Clippy.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous, ъпдейт на MobileLog ще трябва да чакаш. ;) Skype дори да направят ъпдейт, едва ли проблема ще изчезне.

MobileLog освен, че крашва Skype, пречи на WinterBoard да променя облика на Cydia.

saurik казва, че приложения които карат Skype да крашва са: mAdvLock, mCoolPhone, MobileLog (iLog) и IntelliScreen.

Не споменава нищо за Clippy, а и действително на мен Skype ми върви с Clippy.

mupo, а и на всички останали искам да кажа,че при мен Skype работи на "6" при наличие на програмите-mAdvLock,iLog и Clippy! Не съм правила последният ъпдейт на Mobile Substrate!Проведох много разговори и нямам проблеми никакви до този момент! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

maggynka, това е така защото не си сложила последни ъпдейт на Mobile Substrate :razz:

Докато другите сме го сложили и разнищваме кои програми пречат на Skype :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен Skype спря да крашва едва след премахването на mAdvLock, mCoolPhone, MobileLog (iLog) и Clippy.Напълно прави се оказаха всички,които от самото начало цитираха Saurik за това кое крашва Mobile Substrate. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А Mobile Substrate, VolPover3G. Аз не съм ги отписал. Не ми е за парите които дадох за MobileLog, програмката е повече от чудесна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен Skype върви на 2G, FW 2.2.1, чист рестор, с инсталиран Mobile Substrate, Clippy и Backgrounder. Работи си нормално на фонов режим. MobileLog и останалите пречещи не са инсталирани. 4 рестора направих, докато разбера кои точно програми трошат Skype. Странното сега е, че не мога да накарам WildEyes! да тръгне. Имам чувството, че пречещите програми пипат някой точно определен файл, който се ползва и от Skype.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де! Аз само го инсталнах след като упдате всико и си върви мн добре .... никога до сега не ми е крашвал :)

Нямаш инсталиран mCoolPhone нали ? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен спря да крашва след като махнах Intelliscreen и iLog

Но сега трябва да търся някаква алтернатива на набирането от заключен телефон, както и това да ми показвам мейла и смс-те, то имаше нещо ама кой да помни :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Icco, използвай StatusNotifier от Cydia за мейл, смс и пропуснати, повече от доволен съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...