Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Skype


Grievous

Recommended Posts

и на моя се появи това съобщение но си работи идеално явно само си вързват гащите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се замисли човек (прочете списъка с фиксовете), няма кой знае каква файда да се ъпдейтва освен ако не го ползвате яко за войс, аз много бих искал да видя в следващите версии пращане на снимки/файлове :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...аз много бих искал да видя в следващите версии пращане на снимки/файлове :)

И като ги получим какво ще ги правим :surprised:. Страшно ми липсва FileBrowser актуален при v1.1.4. Там всичко можеше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скъпо ли идва ?

Абе май не идва. Ама може да дойде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...аз много бих искал да видя в следващите версии пращане на снимки/файлове ;)

И като ги получим какво ще ги правим :surprised:. Страшно ми липсва FileBrowser актуален при v1.1.4. Там всичко можеше.

Според мен той имаше предвид ти да изпращаш от телефона на компа по Skype. Което ще е готино, но за получаването наистина си прав :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това имах в предвид :)

Докато си в кафето, да пратиш на колегата... на сервитьорката деколтето ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...аз много бих искал да видя в следващите версии пращане на снимки/файлове :lol:

И като ги получим какво ще ги правим :surprised:. Страшно ми липсва FileBrowser актуален при v1.1.4. Там всичко можеше.

Е кво му е на WildEyes?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на мнение, че трябва емотикони да има по скоро. Не може един Nimbuzz да има, а оригиналното приложение не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на мнение, че трябва емотикони да има по скоро. Не може един Nimbuzz да има, а оригиналното приложение не.

И аз съм на това мнение без емотиконки е тъпо :neutral:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли вече да ъпдейтвам Mobile Substrate на 0.9.2805-1, с упдейтнат Skype на 1.0.2 съм? Ще има ли проблем, понеже ползвам mCoolPhone?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли вече да ъпдейтвам Mobile Substrate на 0.9.2805-1, с упдейтнат Skype на 1.0.2 съм? Ще има ли проблем, понеже ползвам mCoolPhone?

На мен и Skype, и MobileSubstrate са ми ъпдейтнати и проблемът не е решен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Нов ъпдейт на скайп. Този за сега изглежда по сполучлив от предните ;). Охх дано да е и трайно по добър. Изпробвах го някаде около 10 15 минути моля ако някой има по-задълбочени наблюдения да сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на мнение, че трябва емотикони да има по скоро. Не може един Nimbuzz да има, а оригиналното приложение не.

И аз съм на това мнение без емотиконки е тъпо :neutral:

емотиконки - сложи си emoji от cydia , и ще имаш даже повече от набора на скайп :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си ъпдейтнах skype до най-новата версия и ми даде грешка,че не може да работи на iPod с неоригинален софтуер. Въпреки това след втория рестарт си тръгна нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Единственият проблем който имам с Skype е ,че винаги след разговор повече от 45мин. ми забива и следва рестарт.

При по-кратки разговори няма проблем.

И един въпрос. Има ли звуково известяване за получено ново съобщение?

П.П. Версия на Skype 1.0.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен го има, но е много тихо- на слушалки мисля че ще е ок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Skype 1.0.3

[download:16rp7705]http://www.2shared.com/file/5759660/83ea3bf6/Skype-v103.html[/download:16rp7705]

Или през iTunes Store

[download:16rp7705]http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=304878510&mt=8[/download:16rp7705]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Skype 1.0.3

[download:3os98pk3]http://www.2shared.com/file/5759660/83ea3bf6/Skype-v103.html[/download:3os98pk3]

Или през iTunes Store

[download:3os98pk3]http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=304878510&mt=8[/download:3os98pk3]

Благодаря ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Написал е това, което вече установихме в тази тема.

Проблемът не идва от Mobile substrate, а от отделни приложения като:

IntelliScrеen

mAdvLock

mCoolPhone

MobileHook

MobileLog/iLog

Rock Extensions

Възможно е да има и други. Така че, който иска да има стабилно работещ Скайп, за момента трябва да се раздели с тези приложения.

От изброените програми имах само MobileLog,премахнах го,но проблема си остава.Дори и след рестарт няколко пъти се същото.

"Проблема е следния,влизам си,разглеждам си контактите всичко е нормалмо,но щом започна чат с някого още на първата буква забива и ме изхвърля "

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Провери за подобни на изброените приложения. Напиши какво имаш качено от Cydia.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...