Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Skype


Grievous

Recommended Posts

Аз си я каЧих директно от AppStore-a и нямам абсолютно никакви проблеми.

П.П.:Може човека да няма Wi-Fi и затова да си каЧва кракната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам WI-FI и този вариант пробвах,иконата се показво започва да се инсталира ,стига докрай и зацикля.Като изключа телефона от горния бутон и пак го включа ,иконата на Skype вече я няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си ъпдейтнах от старата на новата направо през iTunes-а от телефона и нямам проблеми... даже направих 9 часа нон стоп онлайн чат :) като за тест

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще пробвам и тоя вариант да кача по-стара версия.
Същата работа пробвах с 1.0.1. и с 1.1.0. показва ,че програмата се инсталира нормално ,но след това в телефона ми я няма.

Дали някоя от изброените програми не ми прави беля:

Rock,AppBox Pro,iFile,AnyRing,Installous,DownMan,vWallpaper,MxTube?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да си я скрил от Hide icons в Sbsettings?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А след като я инсталираш и не ти излиза иконката пробва ли да я потърсиш в Spotlight search (менюто наляво) дали ти излиза изобщо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казваш, че я изтриваш от телефона няколко пъти ?! Как точно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте момчета наложи ми се спешно да изляза.

Значи изтривам я през Ай Тюнес.А като я качвам през телефона през App Store едиствено тогава виждам иконата,но тя започва да зарежда стига до края и така замръзва.А като я търся с търсачката т.е.с Spotlight search не я намира,но в Sbsettings я има показва v.1.2.2(1.2.0.122).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я опитай да инсталираш друго безплатно приложение от AppStore и виж дали то ще се инсталира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом нищо не помага, тогава пробвай да преинсталираш iTunes. :ugeek:

Брато повярвай ми с тая 9-ка видях много проблеми, затова я далнгрейднах до предишната :Wink: .Вярвам, че и на теб ще ти помогне. :Wink: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До сега откакто съм 9-ка ,съм свалил 100-ина приложения без никакъв проблем,едиствено с програмата Dimensions ,но тогава при самото сваляне ми изписа,че трябва да ауторизирам.А тука интересното е,че я сваля без проблем дори в Settings менюто се появява ,но на екрана я няма никъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз така се оправих с тюнс-а пък незнам за теб. :question:

А сигорен ли си дали си я хайднал от SBSettings :question: .Едно от двете ще да е да знаеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам какво общо ще има с коя версия на iTunes е на компютъра си при положение, че и като я инсталира от AppStore на телефона пак не му се появява иконата.

Опитай с Reset All Settings

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E mupo златен си, като идвам до Пловдив ще ти донеса една бутилка само да кажеш каква.

И на всички останали, опитали се да помогнат за проблема ми ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ !

п.п.Вече си мислех,че на iPhone му е изгоряло некое бушонче и щях да го отварям. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти ако за една скрита иконка отваряш iphona, значи горко му! :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде, ако обичате, спазвайте правилата, и поне се опитайте да пишете на грамотен български, колкото и това явно да е над възможностите ви! Все пак има най–малкото google да ви помогне, ако толкова не знаете правописа на някоя дума! :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Бях чул някъде че има програма дали skype,дали nimbuzz,дали fring ,че подрържало и видео 4ат,освен разговор?!?!някой може ли да каже нещо по темата,или това го поддържат нокийте а не iphone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Nokia не съм сигурен, но iPhone със сигурност не го поддържа.

П.П. Пенчо пиши грамотно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам Скайп на моят айФон 3G.Дръпнах си го от iTunes,понеже е безплатен.

Въпросът ми е,може ли да се ползва във режим Landscape,вместо в стандартният и някакъв начин да оповестява за получено съобщение?

Fring също не може нещо във режим Landscape,единствено Nimbuzz подържа вертикалният режим и дори издава звук и вибрира при входящао съобщение,обаче ми бъгва :) . Със фърм 3.0 съм.

Благодаря за вниманието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...