Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Skype


Grievous

Recommended Posts

Открих бъг. Имената които са ми на кирилица в Skype. Не ми ги показва в Skype на Iphon-a.

Вижте дали и при Вас е така

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, това стана ясно още в самото начало. Интересното е, че на мен ми ги показваше при първата инсталация, а сега вече не.

edit: За тези, които не виждат контактите с имена на кирилица. Променете си регионалните на стройки на US и ще се появят. Пробвах го на 2 телефона 2G, 2.2.1. Работи безотказно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сидия Saurik е написал нещо като официален отговор до всички с проблемен скайп. От това, което разбрах, може да се каже на кратко, че трябва всеки един девелъпър на проблемните(за Скайп) приложения да пусне ъпдейт, които да се зарежда от MobileSubstrate. А другия вариант е повече хора да гласуват(края на поста) за някаква магийка наречена RetroSubstrate, която ще свърши необходимото вместо девелъпърите. Но също да кажа, че второто е непредпочитания вариант за него!

Общо взето ще се чака и за 2та варианта.

П ако някъде бъркам, моля да бъда поправен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Написал е това, което вече установихме в тази тема.

Проблемът не идва от Mobile substrate, а от отделни приложения като:

IntelliScrеen

mAdvLock

mCoolPhone

MobileHook

MobileLog/iLog

Rock Extensions

Възможно е да има и други. Така че, който иска да има стабилно работещ Скайп, за момента трябва да се раздели с тези приложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се оправи напълно когато намхнах iLog. Това протвърждава написаното по-горе. Но исках и да за потвърдя.

Лека вечер ... 1:1 ЦСКА - Славия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:arrow: За първите няколко дни Skype е свален повече от 1 милион пъти от AppStore.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Германия пък няма да може да се ползва официално, тъй като партньора на Apple, T-Mobile, e обявил, че приложението е в разрез с абонаментните договори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли алтернативна програма на MobileLog, която да дава подобна информация но да не пречи на Skype приложението?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли алтернативна програма на MobileLog, която да дава подобна информация но да не пречи на Skype приложението?

На мен не ми пречи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах, че ако изберете да ви се показват само контактите, които са онлайн, се показват и тези, които са на кирилица (ако са онлайн, разбира се), без да е необходимо да се променят регионалните настройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли алтернативна програма на MobileLog, която да дава подобна информация но да не пречи на Skype приложението?

На мен не ми пречи.

При мен работи около минута и след това ме изхвърля. От всички споменати програми който пречат на Skype имам само MobileLog, но я ползвам и ми е полезна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, щом ти е полезна, би трябвало скайп да работи. То си пише, че не работи само при хора, на които изброените приложения са им безполезни и не ги ползват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и при мен излезе това съобщение ама си продължи да работи скайпа... явно телефона ми не е мод-нат достатъ4но:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз рано рано, гледам update.....и се замислих дали да го правя...ама изглежда още ми се спеше!!!

Тествах разговор и чувах другата страна, но тя мен не!

Btw само първоначално го изписва!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам и при мен ми го изписа това но после всичко си работеше, и разговор и chat. Предполагам, че може да се появи проблем при 2.2 версиите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем с 2.2. Сложили са това съобщения, за да си вържат гащите. Кой знае колко мейла са получили от собственици на джейлнати телефони. Проблемите от джейла си ги знаем и са уточнени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер, значи е само за заблуда на противника. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо да е заблуда. Факт е, че има проблем с джейлнати телефони. Колко време "рисърчвахме" кое приложение от Cydia точно го каталясва. А така, предупреждават хората, за да няма негативни упреци към тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен с новата версия,при чат написаното се скрива зад клавиатурата и не се чете.Трябва да скриеш клавиатурата,за да го прочетеш.На пръв поглед е това,другото сякаш върви.Върнах старата версия и проблема се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това и на старата версия се появяваше, като скриеш клавиатурата и после пак я пуснеш се оправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е така! :) Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...