Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Skype


Grievous

Recommended Posts

Инсталирах VoIPover3G, и промених “/Library/MobileSubstrate/DynamicLibraries/VoIPover3G.plist”.

Сега изглежда така:

Filter = {Bundles = ("com.Fringland.Fring", "com.apple.AppStore", "com.audiofile.Interstate", "com.apple.MobileStore", "com.skype.skype");};

и въпреки това ми изписва, че не мога от 3G да правя skype call

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

рестартира ли телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След последния ъпдейт на Mobile Substrate забелязвам че Бакграундера работи и за скайп :D

Което опроверга думите ми вчера че няма да чакаме много за да се случи това :Wink:

Едит: И крашва качествено ;) но навярно ще има още 1 ъпдейт на Mobile Substrate и това ще е ОК

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последния ъпдейт. По-горе се спомена, че отново е проблемен. Така ли е ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последния ъпдейт. По-горе се спомена, че отново е проблемен. Така ли е ?

Да отново се крашва скайпа заради Mobile Substrate :D

Както беше писал един колега, за да работи скайпа нормално в предишния ъпдейт на Mobile Substrate бяха направили така, че когато пуснеш скайпа дой да се изключва защото крашва.

Явно сега са барнали нещо по него за да може скайпа да работи със него съответно и бакграундера но още има какво да се желае защото си крашва, според мен още 1 ъпдейт можем да очакваме на Mobile Substrate в най скоро време :Wink:

За сега съвета е да не се ъпдейтва въпросния Mobile Substrate !!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рестартирах го, но не трагва. Може би и другаде трявба да се бръкне.

При мен работи това за воип оувър 3г след дописването на файла и рестарт :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми кажете какви са ви пермишъните на файла VoIPover3G.

При мен са 644.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен,като си инсталирах Скаипа и го пуснах ми изписа че е желателно да ъпдеитна фърмуера на телефона до 2.2 и веднага след това крашваше.След ъпдеит на Mobile Substrate (днес,значи това е новият) гадината проработи и на 2.1.Няма никакви проблеми,рестартирах тела,влизах и излизах от Скайпа,бачка на пушка.Нарочно го тероризирам вече 2-ри час и няма проблеми :evil: Незнам дали има някаква разлика между крашването на 2G и 3G.Някои с 2G и фърмуер 2.1 да каже дали при него е имало проблеми :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не крашва ама по тоя skype има какво още да се желае. Има доста бъгове... :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен и след последния ъпдеит на "Mobile substrate" version 0.9.2805-1

Нямам проблеми със Skype -а :biggrin:

п.с. Вече му навъртях 3 часа разговори и друго което ми направи впечетление е, че не харчи батерията :razz: А очаквах да я смъкне бързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги чакането е работата! Бързата работа нищо....

Аз го имам от 1 април и мога да кажа че е мн добре,след като излезе ъпдате ще е по добре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остава въпросът какво правят тези, на които след последния ъпдейт на Mobile Substrate, Skype не им работи. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остава въпросът какво правят тези, на които след последния ъпдейт на Mobile Substrate, Skype не им работи. :biggrin:

Махат си Clippy :neutral:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пробвах 2 неща, но пак не дадоха резултат.

1. пробвах това, след което

2. дейнсталирах Clippy, но и това не помогна. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен с Clippy има проблем. А нови проби направи ли? Защото това самоцитиране е за старата версия на substrate, или греша....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все пак се престраших и ъпдейтнах Mobile Substrate, но съм деинсталирал Clippy и всичко е Ок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен с Clippy има проблем. А нови проби направи ли? Защото това самоцитиране е за старата версия на substrate, или греша....

За съжаление е за новата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е при мен неработи с последния ъбдейт.Clippy съм го дейнсталирал преди 3 дена.И така сега нямам skype,докато с първия ъбдейт го подкарах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След джейлбрейк на втората бета на 3.0, скайп работи по-добре и от преди.

Прекрасно, но това не ни помага...даже хич :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...