Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Skype


Grievous

Recommended Posts

Ами засега само с един.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

При мен от днес се появи странен проблем със Скайп. Когато ме набират и аз натисна бутона за приемане на обаждането - нито една от двете страни не се чуваме. Направих изследване и се оказа, че в 40% от случаите Скайп отговаря на обажданията с включен Speakerphone , а не Earpiece - това го видях по иконката. Когато веднага натисна на нея и избера независимо дали Earpiece или Speakerphone- всичко се нормализира и разговорът се "отпушва"!

Имате ли идея как да оправя това? Преинсталация не помогна...

P.S. сега забелязах, че този проблем се проявява само ако се отговори от Спрингборда. При отговор от LockScreen-а няма никакъв проблем и всеки път си е на Earpiece с работещ звук и от двете страни.

Друго, което забелязах е, че ако е включена отметката "View in Lockscreen" в Скайп от нотификейиъните и се отговори от Springboard-а, програмата продължава да звъни до 10 секунди след като е отговорено на повикването. Същото го прави и Viber...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте!

Имам проблем с програмата на 2броя 2G 3.1.3. Ресторгах ги и след инсталация наново на skype, не ще да се свърже с wifi. А иначе нет си имам нормално.

Skype е версия 1.3.0. която работи до версия 3.1.3. И при двата телефона когато се логвам, започва работа и след време ми казва, че има проблем с нета

и не се вързва. А преди рестора, си работеше и на двата 2G. Само не си спомням коя версия беше скайпа.

Някакви идеи как да се оправя. На единия му инсталирах ИМО, но ми се ще да си оправя и скайпа.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с ИМО-то е по - доброто решение. Иначе, пробвай в телефона да зададеш DNS 8.8.8.8 на твоята мрежа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много! Стана с този DNS.

Само да ми кажеш това за всяка WIFI мрежа ли трябва да го правя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да споделя за всички: след като се въведе DNS 8.8.8.8 на една мрежа, след това нещата се оправят и не е нужно да се въвежда за всяка друга. поне при мен стана така и на двата 2G.

С благодарност за помощта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже коя версия на Skype е съвместима с iOS 4.0.1? Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не бях си ползвал скайпа на телефона отдавна и вчера ми се наложи и имах странен проблем. Пускам програмата работи няколко минути след това седи на connecting и нищо. След това включвам и изключвам wifi-то и не мога да се вържа към собствената си мрежа вкъщи. Трябва да рестартирам телефона и тогава вече се връзва към мрежата. Днес пробвах и в работа пак същия проблем. Много странно.Преинсталирах я пак същото положение.

Редактирано от shadowlesssss
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае начин за пращане на файл от скайпа на телефона на скайп на компютър? Знам, че чрез имейл или някой облак е по-лесно, но ми се е налагало точно скайп да ползвам и 5 мин да търся из приложението опция за пращане на файлове, докато се усетя, че няма такава :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преименуваш файла на джейпег, импортваш го в камера рол чрез айфайл и те така...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така не е игра ;)

Хах и доста пъргавичък ми се струва :)

Ето и видеото:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина върви доста по-пъргаво. Браво!

Работи, както изпращането, така и получаването на снимки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След колко години ще сложат пуш :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно липсата на пуш е причината рядко да я използвам тая програмка. Как не разбраха, че това приложение в този си вид яде батерията като гладен циганин джанка. Иначе всичко останало по нея си е добре, а трансфер на файлове не очаквайте, т.к програмката все пак не е направена за джейлбрейкнати телефони, за да може да е рови по файловете. Просто противоречи с политиката на Apple. На мен Имото ми върши чудесна работа, отскоро може да се провеждат и разговори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Абе явно са оправяли някви неща свързани с изтощаването на батерията в новите версии. От една седмица реших да ползвам само официалното приложение и батерията се държи добре. Вчера дори като си лягах го оставих пуснат, заедно с wi-fi и батерията ми беше на 71%, след 9 часа като станах батерията беше 56%. Преди 15% ми ги ядеше за 1 час сигурно. imo-то е в историята! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

imo-то е в историята!

Прати съобщение на някой офлайн в момента, после излез и ти, да видиш кога ще го получи. Аз ще ти кажа - никога.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах предвид главно проблема с батерията, който имаше, а това, което ти споменаваш може да е някой бъг, който да бъде отстранен скоро. Не съм пращал през телефона до сега на някой, който е офлайн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

При мен нотификацията при заключен телефон стои 3-4 секунди и изчезва от екрана?!Доста неудобно се получава!!!Ако не чуя сигнала и трябва да проверявам за пропуснати:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отсвирил съм го отдавна, ползвам си ИМО-то. Ако ме назори някой за ало-ало, тогава отварям скайп. И при мен е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз ползвам Imo,но от седмица-две нещо пуша се бъгва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин да се премахнат рекламните банери в скайп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...