Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Downgrade на baseband 06.15.00


emco83

Recommended Posts

Как ресторваш чисто с 5.1.1, а бейса си стои 05.13 ? Може да пробваш пак да качиш и свалиш бейса, след което да го ресторнеш с къстъм 4,1 и да пробваш ГПС-а с вкарана СИМ карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих първо рестор със запазване на бейса, след това направих рестор със покачване на ББ и сваляне.Сега ще пробвам с къстъм 4,1.

Пс. Между другото за всички навигации ми иска да си пусна мрежата.Все едно изобщо няма ГПС чип.

Редактирано от aretoula
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никоя не иска нет! Може би за изтеглянето на контентите и картите, но след това не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Моя сериен номер е 8793407.... може ли да си кача бб 06.15.00.За iphone 3gs ф 5.1.1 и бб 05.16.05 става въпрос

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В редсноу имаш айпад бейзбенд който ще ти го направи на 6.15.00 и след го сваляш отново с редсноу с опцията за даунгрейд на бейзбенд.

Прочети пост 84 в тази тема!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, проблемът ми е следния бях с ББ 06.15.00 и както е известно имах проблем с ГПС-а .Скоро излезе фикс за ГПС който позволява да се смъкне ББ до 05.13.04 . Смъкнах го и си сложих 5.1.1 всичко си върви както трябва само проблема с ГПС навигациите си остана - Отначало като пусна навигацията ме показва на точното място ,но след 2-3 секунди ми казва че няма ГПС сигнал. Пробвах с 3-4 навигации същия проблем. Иначе като снимам на снимките ми показва точно къде са снимани. Телефонът е отключен и jailbreaknat. На какво може да се дължи проблема ?

Редактирано от djmixes
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирал съм Навигон и Igo .Ако можеш дай ми линк към навигация която е работеща ако е това проблема

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По какъв метод е активиран телефонът?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Може от това да е проблема. По какъв начин трябва да се активира? Jailbreaknat e .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странен въпрос. С карта или САМ, как очакваш иначе да работи навигацията? Бързате да джейлвате, после олеле...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Демек следвам стъпките тук : http://www.359gsm.co...e-24042012.html

В момента трябва да е отключен с ultrasnow ,Обхват си имам ,но къде мога да видя дали е отключен или заключен ?

Редактирано от djmixes
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не коментирам информация от други сайтове, оправяй се сам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих го това което ми каза .Сега ми изписва (и преди пак това ми изписваше ) сигурно телефонът ми не е билзаключен? activationState- activated . Но пак навигациите не работят

Редактирано от djmixes
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Activation state = Factory activated - това пропусна, нали? Трябва да стане WildCard activated. Я, беж в темите за начинаещи, да прочетеш що е то активация и що е то хАктивация, и каква е разликата!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

А как да сложа айпадски бб на 6.0, за да мога да го сваля? Пробвах вече няколко пъти и не става. Завършва се процесора и то прекалено бързо, включвам телефона и отново бб 05.16.07.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти 4.1! Споменах ти го в една от темите, които нацвъка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Имах 3GS, който беше с ББ 6.15.00. Беше си с къстъм 5.0.1. Неволно обаче телефонът е ъпдейтнат през ОТА на 6.0, след което телефонът не може да се Активира, защото е ФЗ и не разпознава СИМ картата.

С гореописания метод за даунгрейд посредством RedSn0w 9.14b1 за OS X. Пробвах да му покажа къстъм 5.0, 5.1.1, но не позволяваше да се качат. Свалих си официален 6.0 Restore и го посочих. Сложих и отметката джайлбрейк и Downgrade BB. След, което процедурата премина като по мед и масло. ReedSnow 9.13. dev 3 вече не показваше BB; 6.15, a само 3GS (6.0) GM new Bootrom. Четох, че след даунгрейд трябва да се качи 4.1 и тогава вече да се ъпдейтва. Бях вече доста изнервен и пропуснах тази стъпка. Посредством redsnow вкарах телефона в ДФУ, посочих на iTunes официалния 6.0_Restore .ipsw и зачаках. Телефона се ресторна и учудващо за мен показа мрежа - Глобул. Активира се и в момента работи.

iPhone 3GS, iOS 6, BB: 5.16.07

Странното е, че според сайта T-Mobile телефонът е заключен до 8.12.12 (към 02 Ирландия) Не мога да си обясня какво стана, но телефона работи отлично.

Редактирано от airone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто не е заключен;) Тая глупост със слагането на 6.15 на отключен телефон, се среща доста често.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз попаднах на един такъв миналия месец, добре ,че го закачих първо за itunes и ми изписа ,че телефона е отключен!

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...