Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Downgrade на baseband 06.15.00


emco83

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, аз съм с iPhone 3g, 3.1.3, 06.15.00 и с bootloader 6.4, искам да попитам дали ще мога да downgrade-на до 05.13.04, след което да отключа?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ице, попълни си профила, брат. Ще можеш, първото мнение в темата не чете ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за помощта, абе нещо не бях сигурен от инфо-то, което беше написано, но ще го пробвам, че тоя iPad-ски baseband не се трае, айде Благодаря ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте. Мога ли да Ви помоля за малко помощ със следния проблем. Един приятел си е ресторнал телефона (iPhone 3G) през iTunes и не се е съобразил, че ще го заключи. Прочетох темата и се опитах да го оправя. Първо му сложих firmware 4.1 (само за него има запазени SHSH). Качих iPad-ски бейзбанд и телефонът се отключи, но естествено GPS-а не работеше. Опитах да му даунгрейдна бейзбанда по описания в първи пост начин, но след процедурата полето settings -> modem firmware беше празно и да кажем след около минута ми пусна съобщение, че има проблем и трябва да ресторна през iTunes. Ресторнах с оригинален firmware 4.1 и всичко се оправи , но се върнах в началното положение с modem firmware, който не се отключва с ultrasnow. Телефона е 3G, 8GB, bootloader 6.04, компютъра, който използвам е с windows 7. Благодаря предварително !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има случаи, в които свалянето на 6.15 е невъзможно. Сблъсквал съм се два пъти, Колето май също. Защо, не знам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iTunes 11.0.1, под уин и мак ;) Стар тюнс и мачка. На мен ми плю usb comm error под двете платформи и когато го боднах на лаптопа(там е стар тюнс) - няма грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид изчезването на имеи, бейзбанд и т.н. И аз съм със стар на щайгата, макар да не виждам връзката :) Не става и това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам, 2 пъти ми се е случвало с различни 3Gs.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С кой редсноу ги мъчите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И там има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като му качиш 4.1 или 4.2.1 ще заима.

После айпадски и после сваляш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ем начи е болен :)

Имам един такъв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Под 4.1 свалянето рядко прави мъки.

Шаманче, връзката е калпавият им нов драйвър/кекст за телефоните. На последната е скапан за 4-ката и 3г/с, на някои от старите - само за 3г/с.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте имам един 3GS който беше с IOS 6.1.3 i BB 05.16.08 и сега е отключен с помоща на redsn0w и е с IOS 6.1.3 и BB 05.13.04, всичко си му работи перфектно GPS, WI-FI, само не разбрах може ли да се направи нещо за да се избегне след всеки рестарт или включване-изключване да трябва да се стартира с компютър?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джейла е такъв.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок, a кaк трябвa дa го джейлнa зa дa се избегне товa с компa?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента няма как,чакаш и четеш

Sent from my iPad using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Момчета , един 3гс сериен номер 870056 , опитвам се да му сложа аипадския обаче нищо не става. Пробвах с всички редсноу , но когато стигне при анансчето activating и после flashing baseband е само за 2 секунди и рестартира. Много странното за мен е също , че на мястото на чертичките за сигнала пише iphone и това след чист рестор . Да не говорим , че няма нито бейзбанд нито вифи нито блутут.

Значи ресторнах го със 4.1 , 4..2.1 , и с 6.1.3 и нищо. при ресторите айтюнса никаква грешка не дава.

Когато дам в редсноу downgrade ipad baseband като стигне ананаса забива на activating и до там.

Някаква идея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...