Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Downgrade на baseband 06.15.00


emco83

Recommended Posts

Телефонът не беше отключен. Това е работата. Според мен просто са минали 2 години. Телефона беше с къстъм 4.3.3 и с ънлок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Пратиха ме тук, so : iPhone 3GS, ФЗ към AT&T, firmware: 05.16.07, iOS: 6.0.1, нов boot ... . Направих всички стъпки от първия пост с redsn0w 0.9.15b2 (до колкото видях най-новия) и използвах iOS -5.0.1 и нестана. След това пробвах с redsn0w 0.9.14b2, този от поста, пак не стана.Опитах и с iOS: 6.0.1, redsn0w каза че не го познава тоя. А неставането се изразява в "Error, no successful firmware download after 60000 ms!!".Най-вероятно не съм прочел нещо което трябва и все пак... малко помощ.

Редактирано от emericannn
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свали си фърмуера ръчно и после го посочи в екстрас/селект фърмуеър. Ако искаш да качваш iPad BB, ти трябва iPad_3.2.2....ipsw. Когато сваляш после на 05.13.04 ще ти е нужен iPhone_2.1...4.0.ipsw

4.0.1 (3GS) - iPhone2,1_4.0.1_8A306_Restore.ipsw

3.2.2 (1) - iPad1,1_3.2.2_7B500_Restore.ipsw

P.S. Първо посочи 6.0!!! За да джейлнеш, после другото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наличен е джейлбрейкнат 3GS 16GB с инсталиран 5.0.1 ФЗ към Finland Sonera с BB 05.16.05, нов боот и произведен 880177. Имам redsnow, който позволява да ъпгрейдвам и даунгрейдвам към/от айпадски бейзбанд, но получавам грешка в самия телефон и изобщо не стига до ананаса при опит за ъпдейт към айпадски бейзбанд. След рестарт си работи нормално.

Правя следното: вече имам както споменах инсталиран и джейлнат 5.0.1

Отварям редснол вкарвам телефона в ДФУ и цъкам на джейлбрейк избирам да ми ъпдейтне до айпадски бейзбанд ... грешка (изписва я на телефона)

Отварям редснол избирам си чист 5.0.1 после се връщам и цъкам джейлбрейк и пак давам отметка само за ъпдейт на бейзбанд... грешка (изписва я на телефона)

Къде греша, колеги?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква грешка дава?Опитали с друг комп?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Принципно как трябва да го правя? Като съм с 5.0.1 трябва ли да посочвам от редснол точно 5.0.1 или трябва да е друг файл?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Хм странна работа на мен ми дава усб комуникационна грешка като тръгне да инсталира. Пробвам го на 3г бб 05.14.02 бл 5.09 Четох четох и не мога накрая да разбера дали мога изобщо да го отключа или не мога . Ако някой може да ми каже бих му бил много признателен понеже вече нямам нерви. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо се качва на 6.15 и после сваляш от него

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е описано в началото на темата! Защо четете през редовете?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм странна работа на мен ми дава усб комуникационна грешка като тръгне да инсталира.

Само да те светна: изчисти си хубаво буксата на телефона, ПРЕДИ да правиш каквото и да е, и евентуално вземи хубав, здрав кабел. В противен случай, може да пропищиш като един друг фен на ънлокванията: No BB, no IMEI, no mac adresses...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко мина ок след като му зададох версия 4.1 вместо 5.1.1 имам си работещ телефон благодаря на всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5.1.1 малко трудно да зададеш на 3G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема не беше в кабела просто задавах по висока версия както в описанието и не ставаше.С по ниска се получи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Аз съм с 3GS- 05.16.07, BL 6.4

От доста време се опитвам да го "сваля" на такъв, който ще може да се отключи, но явно нещо не правя както трябва. Като му дам команда да ползва програмата на IPad зацикля, а като му дам кустом ми изписва, че не е за моят телефон- ипитвам се да отида до 06.15 и после да го сваля. Някой имал ли е успех с моят банд? Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото искаш успешни. Нещо ти убягва от ръководството, съветвам те да го прочетеш внимателно дума, по дума и да я осмисляш най - вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пратиха ме тук, so : iPhone 3GS, ФЗ към AT&T, firmware: 05.16.07, iOS: 6.0.1, нов boot ... . Направих всички стъпки от първия пост с redsn0w 0.9.15b2 (до колкото видях най-новия) и използвах iOS -5.0.1 и нестана. След това пробвах с redsn0w 0.9.14b2, този от поста, пак не стана.Опитах и с iOS: 6.0.1, redsn0w каза че не го познава тоя. А неставането се изразява в "Error, no successful firmware download after 60000 ms!!".Най-вероятно не съм прочел нещо което трябва и все пак... малко помощ.

Същият проблем. Аз опитах всички възможни OS и дава грешки на телефона. Не мога да отида до Айпадският банд

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свали телефона до 4.1, схсх се подават от епъл. Вероятно ще ти плюне 1015 в края на рестора - не обръщай внимание. После пробвай да качваш 06.15 и ако пак ти плюне no successful download, изтегли ръчно фърмуеър 3.2.2 за айпад и го постави в същата папка, в която е редсноу. Действай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, ако задавам тъп въпрос, но DAD защо не се обадиш на АТ§Т да ти отключат телефона и да спреш да се занимаваш с бейсбенди и щуротии?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо: не цитирай последен пост!

Второ: някъде да съм споменал, че трябва да бориш грешката? Написал съм: "не обръщай внимание" !!!

Трето: послушай колегата, евтино е и пести нерви & време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Престани да цитираш последно мнение! Използвай бутона "Отговор", а не "Цитирай"!

Не мога да разбера кого сзм засегнал и с какво. С Грешката не съм се борил, а като я игнорирам телефона си остава в Рекавъри Мод.

Ако някой се е обидил от поста ми, моля да бъда извинен. Просто споделих какво става с телефона.

Относно АТ&Т- но комент.

Alxx не мога да разбера защо си се засегнал. Инструкциите ти бяха много логични и на място. Благодаря.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако искаш в четвъртък като съм си във Варна, ще ти оправя телефона...

Пиши на лс да се разберем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма от какво да се засегна :smile: Пропускаш нещо в цялата работа, а за АТ&Т помисли сериозно. Един фабричен ънлок е 20лв. но, може и на аванта, зависи. Има тема по въпроса, разгледай я.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...