Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

е-books


neronas

Recommended Posts

Ех и аз от кога го чакам ... Не че не искам да си я купя книгата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aз книгата лесно ще си я взема, но ми се иска на айпада да я чета..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е аз не мога лесно, затова ще чакам epub формат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още я няма никъде сканирана,щом се докопам до книгата,ще я сканирам и ще я кача.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе то и моя скенер си стои така. Ама то тва книга ли е, представям си какво ще му е на човека който я сканира. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро въпросът е как ще се обърне в епъб. Някой тук разбира ли от тия процедури? Все пак епъб си е като малък сайт, с код, линкове и тн. А иначе сканирането ще отнеме доста да, дебеличка е книгата, но може би няколко часа ще отнеме..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За форматирането в епъб не е трудно. Има ли програми, под Мак особенно които върашт работа. Но ... Сканирането си е голямата играчка. Там има и физическа работа, а не само с мишката :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неоле, ако искаш дай ми адрес, аз ще я поръчам и ще я платя онлайн. Книгата ще дойде при теб, после ти се занимаваш с останалото :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно е това което ще направите. За пореден път нямам думи какво да напиша. Не знам дали няма да е добре, след като се направи в епъб формат да се пусне като програма ли и аз не знам с някакво заплащане, коедо да възтанови сумаъа да Джони. Това е мое мнение де ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда, никой не иска да печели от подобни неща. За мен също ще е удобство да имам книгата на iPad. Яд ме е на издателите в България, които се държат като търговци на хартия. Предполагам, че с минимални усилия ще могат да си докарат още някой лев, пускайки книгата в електронен формат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И все пак, след като издателите не са си направили труда, да направят това което мислите да направим. Според мен ще е добре да има начин да се даде някой лев на този който си направи труда да направи книгата в ел. формат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че има epub в продажба ;)

Извинявам се ако съм засегнал някой Български издател.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде нема нужда дето се вика а ? Абе знам ви че не сте останали, но мислех че ще е хубаво поне да се възтановят парите за самата книга, нещо такова. Но пак казвам, като няма нужда .... здраве да е :) Просто ще чакаме да четем и те така.

П. П. И все пак проекта остава ли ?

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на Хеликон се предлага за 28 лева. Само че за четене с Bluefire reader.

http://www.helikon.bg/ebooks/539/10000000000376_stiv-dzhobs%3A-edinstvenata-ofitcialna-biografiia-na-osnovatelia-na-apple.html

Редактирано от blackadder
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз може да се включа в спонсорството за книгата, бих се радвал да я има в е-формат. ДЖ.Б. Ако искаш влизаме на партия :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На някой да му се намира Дядо Горио няма значение формата в читанката не е цялата....май...

Редактирано от RedjepBairam
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като сканиране и създаване на pdf не е най добрия вариант за четене с iBooks, аз се наемам да подготвя сканирания материал(разпознаване на текст и редакция) и обръщането му в epub, ако има с кого да разделиме тази задача, че за сам човек си е доста дейност - все пак, това е за през свободното ми време, което е силно ограничено. А ако сме повече, ще е още по-добре.

П.П. Неоле ако се организиа работата със сканирането, може ли да е с максимално добро качество, за да е по-лесно разпознаването на текста след това?

П.П. Ако се стигне до разглобяване на книга, се наемам и да я сглобя доста прилично - може и перфектно(зависи от разглобяването).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... Чакаме Джони да сподели, ако реши... :smile:

Тъй като книгата е със Adobe DRM защита, има ли начин да бъде споделяна с други?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че за нашите "гении" във форума защита която да ги спре НЯМА. Дано да съм прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че с преконвертиране ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защитата наистина им е смешна, но проблемът е друг:

Авторски права

Steve Jobs

Walter Isaacson

Copyright © 2011 by Walter Isaacson

Стив Джобс

Уолтър Айзъксън

© СофтПрес ООД, 2012

© Марин Загорчев, Яна Маркова, Милена Радева, Васил Сирманов, превод, 2011

ISBN 978-954-685-999-0

Всички права запазени. Нито една част от тази книга не може да бъде размножавана или предавана под никаква форма или начин, електронен или механичен, включително фотокопиране, записване или чрез каквито и да е системи за съхранение на информация, без предварително писмено разрешение на СофтПрес ООД.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще е хубаво да получим по едно ЛС и темата да се заключи :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...