Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

е-books


neronas

Recommended Posts

Понеже е epub формат би трябвало да може и от iBooks да се чете.Някой ако я е купил от Хеликон да каже,защото когато чета през iPad предпочитам да използвам iBooks.

Иначе много добра безплатна програма за конвертиране на всякакви формати е Calibre.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Книгата е в epub формат, но се отваря само с Adobe Digital Editions. За целта трябва да си направите Adobe ID и да си свалите Adobe Digital Editions за съответната операционна система. След като сте свалили книгата, трябва да си свалите Bluefire Reader от iTunes и да качите книгата вътре. През Bluefire Reader ще се наложи да оторизирате устройството, на което искате да отворите книгата. Аз махнах защитата точно с цел да мога да чета книгата през iBooks а не с някаква грозна програмка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако има линкче за въпросната книга, може ли да го получа на лични. Мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

издирвам "Диви разкази" на Николай Хайтов.

В chitanka има само един разказ от книгата.

Благодаря ви предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще купя като подарък още едно копие на книгата на човек от форума, чието име няма да споделям. После Поживём - увидим ;)

Понеже не видях подробно ръководство как книгата да стигне от Adobe Digital Editions до iPad-a, леко се изнервих и направих едно как книгата да стигне до iBooks :smile:

1. Регистрирате си Adobe ID, инсталирате Adobe Digital Editions, оторизирате компютъра си и сваляте вече закупеното заглавие.

2. Сваляте си Calibre и инсталирате програмата на компютъра си (без значение Mac OS X или Windows)

3. Сваляте си Calibre Plugins и ги добавяте един по един в програмата.

Calibre -> Preferences -> Plugins -> Load plugin from File

4. Отваряте си книгата в Calibre и натискате бутон Convert books post-8-0-88992300-1327520925.png

5. От горният десен ъгъл избирате в какъв формат искате да конвертирате книгата: post-8-0-65295000-1327521068_thumb.png В този случай от EPUB -> EPUB. Ако сте с kindle избирате MOBI. При мен на PDF гърми.

6. Натискате бутон OK и изчаквате процеса да приключи.

7. Намирате готовото "освободено" заглавие и си го мятате в iBooks :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще съм благодарен на един линк и аз да я дръпна.

След това,ако няма проблеми от ваша страна,ще я метна на chitanka.info,за да могат да я качат когато могат.

Благодаря и ще черпя,то се е видяло. :drunk:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли линк и за мен на ЛС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Читанката няма да Я качат.Вече се качват книги, издадени в България, 2 години след издаването им!Явно е така заради ядовете,които си имаха преди известно време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 години ми казаха на мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи разчитаме на johnnybravo,ако може естествено.Не ми е някакъв проблем да си я купя,но за съжаление Хеликон не приема моята Visa Electron,издадена от ОББ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно за тука , ама http://www.amazon.co...r/dp/1118204123

Чарли Милър (Oxcharlie) е автор заедно с @i0n1c , а нещо като технически редактор го е играл MuscleNerd .

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, другаде няма къде ;)

Тая е още по - яка, автор е Джонатан Ждярски a.k.a. NerveGas(помните пуш доктор, вярвам?): http://www.amazon.com/Hacking-Securing-iOS-Applications-Hijacking/dp/1449318746/ref=pd_cp_b_3/184-8967278-0826637

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Привет на всички!

Нов съм тук, а и в използването на iPhone, та моля за извинение, ако въпроса ми е глупав! Търсих във форума, но не можах да намеря отговор, затова реших да попитам: искам са сваля някои от книгите в пост #115 (на 4-та страница). Там има "Download" линк, който сочи към http://itunes.apple.com/linkmaker/,'>http://itunes.apple.com/linkmaker/, което, очевидно (дори и за мен) не е линк, от който мога да сваля книги от библиотека "Галактика"! Както казах, вече търсих във форума, но единственото, на което попаднах са други такива линкове...

Ще бъда благодарен, яко някой ми обясни защо тези линкове сочат все към http://itunes.apple.com/linkmaker/ (изтрити ли са?) и къде мога да намеря книгите от "Галактика". Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е отговорът на въпроса: http://bgiphone.com/topic/11158-%d0%ba%d1%80%d0%b0%d0%ba%d0%bd%d0%b0%d1%82%d0%b8-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%bb%d0%be%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d1%8f-%d0%be%d1%82-app-store/

Всеки, които търси нещо знае къде да го намери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

:offtopic: Това приложение Bluefire Reader при оторизация ми блокира телефона. При някой друг наблюдава ли се подобно нещо?

При мен след оторизацията работи, но като го затворя IPAD-а веднага забива, и с телефона се случва същото.

Дали някой не е решил проблема? Купих си 2 книги от книжарница хеликон и се оказа че само Bluefire Reader, ги чете. Да не би да не е оптимизирана за 5.1.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно това е причината. Аз не го ползвам, но жена ми е с 2г и при нея си работи нормално, само е малко тромаво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@bobiikonomov

Метни ми книгите и ще можеш да ги четеш и през iBooks. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Ако може някой да помогне търся "

Родени да тичат,през медните каньони на Мексико". За "медните"

не съм сигурен.

п.п.Вярвам ще е от полза на всички занимаващи се със спорт и в часност тези които ходят да тичат.

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То там е генетично. Пиене, оргии и после бягат по 50 км боси.

и да четеш .. както се казва: " Не става само с ядене, трябва и акъл" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все ще понаучим нещо за "правилното" бягане, а от там и по малко травми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правилното бягане няма нищо общо с тях. Дали кенииците бягат правило? - не. По скоро бягат много. При тях ситуацията е същата бягат боси а не с последен модел найк и адидас. Бягането бос си има своя плюс. Укрепва ходилата, бедрата, прасците и т.н.

Да си чувал преди да излязат найк да е имало човек страдащ от ахилеси, минискуси и т.н.? Те са родени да бягат, заакърмени са с това а ние да седим пред компютрите и да пием и ядем :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, аз нека да мога да летя, пък нищо че не го правя правилно.

Перефразирай си го към темата. Има противоречие в твърдението ти, но не е от значение. Надявах се да я прочета на устройство, не на хартия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...