Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Garmin StreetPilot за iPhone - най-накрая ;)


Severus

Recommended Posts

Преди малко я махнах и аз. Сложих я и за сега работи. Струва ми се, че проблема не е в самото приложение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз така смятам, въпросът тогава е с какво влиза в конфликт, т.к не при всеки се среща този "Authentication failed".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж какво е отговорил neadrenalin в ноеман:

hxxp://www.noeman.org/gsm/garmin-tutorials/245054-how-install-any-garmin-map-iphone-garmin-streetpilot-4.html#post786104

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо ново няма в тоя пост, който си пуснал. Това за хост файла съм го описал преди 2 дни в пост #115. А останалите неща се отнасят за Американската версия, че можела да се преименува на Европейска, но тук всички сме с W.Europe, така че и това не помага. Поствайте само неща, които са от полза и за които не е говорено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

БЪЛГАРСКО МЕНЮ ЗА Garmin версия 2.00.20 W.Europa

В папка //var/mobile/Applications/букви и цифри на вашето устройство/garmin-nav.app/се копира папката от архива bg.lproj с двата файла в нея от линка по-долу и когато настройките на език на iOS са "български" Garmin ще зареди българското меню, а надписа под иконката на Garmin ще бъде България.

IMG_0002.jpgIMG_0003.jpgIMG_0004.jpgIMG_0006.jpgIMG_0007.jpg

http://dox.bg/files/dw?a=9f25c3faba

Редактирано от kinoteka
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще го тествам, но на Източна.

Хайде и при мен :D Това след слагането на горните файлове. Явно не търпи много интервенции :)

imageprs.jpg

edit2: Не съм сигурен дали е от това, след изтриването на папката през iFile, телефона ми влезе в сейв мод. Рестарт, пак сейв мод... Не ми се вярва да има връзка, но е факт, че стана веднага след това. Няма излизане :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

use Firewall IP to block garmin and it works great! - не съм го тествал

Редактирано от gadev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз Гармина си го оправих, а не ми и трябва, просто споделям :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

use Firewall IP to block garmin and it works great! - не съм го тествал

Firewall IP е другия вариант за блокиране на приложението до сървърите на Гармин, сваля се от Cydia. Бях го тествал преди варианта с редакцията на хост файла (която прави същото), но това което не ми хареса беше, че както и да го настроя все ме питаше с pop up, дали да блокира дадено приложение, когато се опита да ползва нет, а тва при тия устройства е едва ли не през 10 секунди (адски дразнещо). Така и не намерих смисъл от това приложение само заради единия гармин и за това не ви го препоръчах. Редакцията на хост файла прави абсолютно същото, без да ви създава останалите главоболия на Firewall IP. ;)

Edit. Шамане аз ти казах, че много лесно може да си го създадеш тоя проблем, добре дошъл в клуба! :biggrin:

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Решение на проблема на Шаман е да спреш нета на телефона и Гармина си работи идеално. Пуснеш ли го ще ти покаже пак същото съобщение. Както се казва - умиргане има, отърване не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С промяната на host файла всичко е наред с Гармин-а и gps-a моментално се свързва.

Обаче не успях да подкарам никакви собствени POI и камери.

Някой успял ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Мога да изпратя на лично работещ линк, за Garmin West East EU 2.0.

Търся българските карти..

.......

Нещо не се справям с качването на карти в горната версия.

Слагам файла "gmapsupp.img" в папката (garmin-nav.app => storage-western-eu => .System) и ми излиза "myMaps"=>"None found."

СЪщото и с Garmin USA, ...сменях и имената на файловете, ...не вижда картата?

Редактирано от neronas
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С промяната на host файла всичко е наред с Гармин-а и gps-a моментално се свързва.

Обаче не успях да подкарам никакви собствени POI и камери.

Някой успял ли е?

Garmin StreetPilot gives you access to Garmin’s database of nearly 6 million points of interest (POIs) as well as Google Local Search, but it does not support adding additional or custom POI sets. The POIs that are available in Garmin StreetPilot include hotels, restaurants, parking, entertainment, fuel, shopping and more.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих карти на OFRM, правя всичко по инструкциите

Версиите на Гармин които пробвах са:

Garmin_WestEastEU_v2.00.20

GARMIN-USA-v2.0-sharmanhall-OD

garmin-usa_onboard_nomap

Никоя не разпознава картите на OFRM

В OFRM има два фаила:

gmapsupp.img и ofrm.jcv

Поставям ги сЪответно в Apps – USA – Garmin-nav.app – storage-usa – .System и Apps – USA – Garmin-nav.app – storage-usa – .System – JCV

Какво не правя както трябва? Може би файловете трябва да се преименуват по определен начин?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качих Гармина след промяна на host файла програмата се стартира без проблем, но не мога да видя никаква карта нито някой от гласовете. Някой може ли да прати работеща версия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

ТАКА ДО ТУК ДОБРЕ всичко е подкарано но има и още един проблем които ми направи впечатление става въпрос за самото навигиране по време на шофиране или по време на разходка проблемат е че ,когато следя навигацията или по скоро количката която се движи не ми я показва от зад да я виждам а ми я показва от горе не е както на garmin nuvi или том том или иго много гадно някои имали този проблем и как се оправя.

искам така да изглежда: http://dox.bg/files/dw?a=9d1f36e799

а не по този начин: http://dox.bg/files/dw?a=b4e70e300f

вярно има две стрелкички когато си пусне картата отгоре в ляво едната е за 3D а другата за ротация но не помага в случея.Помагаите с квото можете.

Редактирано от exraptor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колега, пусни си го на 3D изглед, а не на 2D изглед!Затова ти излиза отгоре!Влизаш в Settings-Navigation-Map View-3D, надявам се да съм помогнал!

Някой да ми каже, къде се слагат speed cameras?Нещо не мога да намеря път до там!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуснат е, но не става не както на гармина за нокиа да виждаш колата от зад и тя да си върви по пътя, а тук тя дори и не се завърта и я виждам леко под наклон всичко си е пуснато на 3D и има разлика от това, което съм виждал на други устройства и на garmin nuvi.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...