Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple пуска нов персонален миникомпютър - iPad


TeDDy

Recommended Posts

А трябва. Не е срамно. Особено за българи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно чете Вазов и Алеко на английски :) В оригинал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... приложенията, които ще разработят за него, могат да ме убедят. ...

Това ще направят Apple. Разработят ли се качествени приложения, ще има и много продажби. А разработчиците са доволни от iPhone, нямам никакви съмнания, че ще видим много качествени проложения и за iPad.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам проблем, за четенето и писането на кирилица на iPad. За четене си има Stanza и още без брой iPhone приложения за четене на книги. В момента имам десетина заглавия на моя телефон. Какво ще пречи да се качат на iPad след като е ясно, че си синхронизира всичките приложения, които си купил за iPhone? Всеки iPhone има руски - значи проблем с писането на кирилица не би трябвало да има :guitarred:

Иначе, за LCD и четенето е така, но при положение, че 10-12 часа на ден така или иначе минават пред LCD-то и взиране там... не виждам чак такава разлика, която да откаже хората от едно по-ново, по-функционално и по-красиво устройство. И все пак да не забравяме факторът "coolness" ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Off topic: А и с малки козметични промени ето какво става:

http://www.youtube.com/watch?v=VheR65gYiG0&feature=player_embedded

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Steve Jobs е презентирал iPad с вградена камера?

Долу е показана снимка от 9:22/9:23 на презентацията на iPad. Една от двете точки би трябвало да е сензор за светлина, а другото? Както винаги слуховете са на лице и се твърди, че iPad има iSight камера

2hp3e3a.jpg

Mission repair, показват снимка на рамката на iPad, на която се вижда, че iPad има отвор за камера идентичен с този за камерата в MacBook.

aw937m.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено всичко е перфектно с изключение липсата на камера за видео разговори което е огромно разочарование, поне за мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези, които са пропуснали представянето, ето тук най-важните неща от събитието:

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

First of all: doctors say that reading on a screen won’t cause any harm.

“Most of what our mothers told us about our eyes was wrong,” said Dr. Travis Meredith, chair of the ophthalmology department at the University of North Carolina, Chapel Hill. “Sitting close to a television, or computer screen, isn’t bad for our eyes. It’s a variety of other factors that can cause physical fatigue.”

http://bits.blogs.nytimes.com/2010/02/12/do-e-readers-cause-eye-strain/?partner=rss&emc=rss

Преди всичко: Докторите казват, че четенето на книги от екран не носи никакви поражения.

"Повечето от това което казват нашите майки, ( Anthony) относно очите ни, е грешно", споделя Д-р Травис Мередит, председател на офталмологичния факултет на университета Chapel Hill в Северна Каролина. "Гледането отблизо на телевизия или компютърен екран не се отразява зле на очите ни. Други, различни от това фактори, могат да предизивкат тяхната умора."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък, споделям мнението на мама (Anthony). Шегата настрана - четенето от екран излъчващ светлина е вредно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Секунда да си помисля... На кой да се доверя? На теб и мама или на учените офталмолози? Реших. Вярвам на вас. Пийте по още една ракия и ако имате нови научни открития непременно ги споделете.:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въх... изземате/приписвате функции, подходящи за Кака, но не и за онова с оня аватар с шишенцето.....

Ще се сърдя.... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

В сайта на Apple вече се появи информация, че WiFi модела ще е наличен на 3 Април(става въпрос за щатите). Да се надяваме, че ще излезе и у нас не по-късно(едва ли :) ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако стане така, че е наличен за продажба на 3-ти април в USA, аз мисля от 4-ти да имам налични бройки в БГ за продаване :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започнаха и с рекламите, ето я последната ...

http://www.youtube.com/watch?v=q9KTnsGsd_0&feature=player_embedded

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Tук, в Токио, вече го продават, ама е абсолютен fake:tooth:

Редактирано от RHCP
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPad е с микро SIM, интересно дали и iPhone 4G ще е с такава. В интернет на повечето места пише, че с внимателно рязане ще стане но на няколко места имаше и инфо, че може и да не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все се сещам за твоя пост, относно средния пръст на Стив Джобс...чиста истина!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е в софта приятели, ако ще и да е с 32 кб рам...

Аз лично мисля, че няма да има достатъчно бройки за всички, епъл няма да смогнат с пройзводството, особено след като се джайлбрейкне...

Игрите ще се играят невероятно на него.

Поне така мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1465515m.jpg .

Това ми хареса... М дам Ябълката е господар на това да продава красиви и не особено функционални устройства но да ги рекламира като изобретението на века :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и не особено функционални устройства

При все, че не съм зомбиран, ще ти кажа - не си прав. Не са на гребена на вълната с новостите, но са функционални и удобни. А, че продават "средни пръсти" - спор няма :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...