Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TomTom for iPhone


ThUnDeR

Recommended Posts

Изчетах всички 21 страници и всичко е спамове дори и от теб!Тоя коментар също беше излишен ,ама здраве да е! Всеки линк даден дори не работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже "спамя" - това мнение какво обяснява??? Не знам, не ти ли е неудобно?

Приятна почивка ти желая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде малко спам и от мен :tooth: . Тествах новия TomTom 1.9 и останах безкрайно доволен. Не знам дали се дължи на новата операционна система или на самата навигация или може би на симбиозата от двете, но за първи път откакто имам навигация по телефоните виждам програма да върви толкова точно и без абсолютно никъкви лагове. Това, съчетано с прецизността на програмата при изчисляване на маршрутите и задаване на най-добрия възможен, прави избора на TomTom за хора като мен, които имат няколко нави програви, лесен. Да не беше само този противен бг глас на Мариус... Но ще чакаме джейлбрейк. Така като се замисля правя джейл само заради iFile и възможността да сменя гласа в TomTom с този на Анелия.

Редактирано от ayl
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Свалих Europe 1.9, но тоя гигантски размер от 1.8ГБ ме дразни. Има ли как да го редуцирам като изрежа част от картата на Европа или при ТомТом няма как да се реже?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да са отделни карти. Изтрий тези, които не ти трябват, езици, менюта на различен от български.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами точно това гледах днеска, но не намирам самите карти, от които идва обема. Единствено мога да изтрия всички останали езици освен английския, както и ненужните гласове, някои и други дребни детайли и размера се намалява с около 50МБ, което е далеч от целта ми. Някой знае ли в кой файл са картите и дали има възможност да се режат или едитват по някакъв начин?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да работи, изпробвано София за Младост, Левски.... и при това и на кирилица и на латиница

Редактирано от tedier
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свалих Tom Tom Eastern Europe v1.9 от един чешки форум, като размер е 358MB. Тествам я от няколко дни и съм много доволен. Имам и версията за цяла Европа пак 1.9 и единствената разлика която намирам е че при eastern-a не може да се въвежда дестинацията на кирилица, но не смятам че това е толкова голям проблем :) Който иска да я пробва да пише на лично :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен, но не мога да го накарам да сигнализира звуково за спийд камерите и това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

проблема със звука има ли го когато си с хендсфри или е само ако трябва да го чуваш от телефона?

Ако го чуваш в слушалките, а иначе не при мен го правеше с по-стара версия защото съм намалил музиката до нула в някое друго приложение. Пробвай дали не е от това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли 3D POI на сгради в БГ ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Някой може ли да ми метне на лична един линк за Tom Tom Eastern Europe v1.9. Предварително благодаря!.....От два дни се пробвам да го сваля от инсталиуса но неуспешно, дропи ме още в началото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Търся някой от Бургас,който може да ми качи бг карта срещу заплащане на навигация Tom Tom XL europe 22

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свалих си TomTom 1.9 от Installous, може ли някой да ми даде линк за POI, камери, бг меню и някакви други екстри ако има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx® може ли да кажеш как са наименовани камерите , защото не видях файл SAfety Cam.

Мерси предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За ТомТом ги сваляй във формат ov2 - ще ти излязат като POI в програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

TomTom Europe 1.10

b29af05f09c3ab48.jpg

What's new:

- LATEST, UPDATED TOMTOM MAP: Because roads are constantly changing, on average 15% of roads change every year, your TomTom App update comes with the latest and most up-to-date map.

- HD TRAFFIC™ IN CZECH REPUBLIC: Get accurate traffic info updated every two minutes – that's up to seven times more frequently than any other provider. Steer clear of delays, and know exactly when you're due to arrive. Available via in-App purchase.

- SEARCH AND NAVIGATE WITH FACEBOOK™: Your TomTom App can access Facebook to make navigation more social. Find an event and automatically plan your route to it. You can also search thousands of Facebook places, and navigate to them in a tap.

- SHARE YOUR DESTINATION VIA EMAIL, FACEBOOK™, OR TWITTER™: Share your destination and arrival time with Twitter™, Facebook™, email and SMS text – all through the TomTom App. Keep friends, family and 'followers' up to date with your plans.

- NEW APP ICON

e4b7fb833e592d02.PNG244d59d9fddcc8a6.PNG

Благодаря на JohnnyBravo! :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че в TomTom Europe няма Гърция, а има отделна версия за Гърция, може ли по някакъв начин да се добави в един общ App а не да имам 2-ва App

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, напред по темата е обсъждано. Теглиш TomTom Greece и те така. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...