Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iFile


dViktor

Recommended Posts

Аз днес си сложих ifile ,но не ми тръгва.Пуска се и спира.С ipod touch 2g fw 3.0 съм.Защо не тръгва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 393
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Grievous

    64

  • Alxx®

    36

  • The Shaman

    31

  • BANNN

    22

iFile 1.0.1-1 е вече на цена $4 в Cydia Store, като старите версии продължават да си работят.

Промените са незначителни:

  • Разменени са местата на Save и Cancel бутоните в режим редактиране в Text Viewer[/*:m:2nluq292]
  • Добавена е поддръжка на URL ifile://[/*:m:2nluq292]

Разбира се вече има пачнат .deb файл на iFile 1.0.1-1

[download:2nluq292]http://depositfiles.com/files/wt4h2vhz9[/download:2nluq292]

Как да инсталираме .deb файлове?

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, много странно, аз си я платих на цена 2$. Дали не съм хванал някаква промоцийка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не зная, аз я видях на 6-ти сутринта към 10 без нещо и беше на цена $4. Ти кога си я платил и правил ли си дарение? Защо може за дарителите цената да е по-ниска. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 5-ти вечерта я платих без да съм дарявал, просто ме изнерви този надпис който изскача и цък Buy. Мисля 2.25$ стана с превода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой пробва ли

iFile_101-1_wortel

Свали

iFile_100-2

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, и работи. Това ...wortel... Мупко го е постнал на предната страничка.

П.П. Честито повишение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iFile е $2 ако вече сте закупили Safari Download Manager

Тъй като Grievous го е закупил, затова е платил и $2.25 (с превода през PayPal) за iFile :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен преди платената версия го нямаше, но сега бутона е неактивен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това го има само в новата версия и работи благодарение на добавения в нея URL ifile://

При мен при регистрирана версия бутона в SDM го има, но при натискането му и стартирането на iFile изскача прозорец съобщаващ, че тази функция е достъпна само за регистрираната версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз ли се заблуждавам или плащането на версията в сидия е само пожелателно?

свалих си я вчера и си работи без да съм я плащал а съм си забравил кредитната карта в софия и ми е леко трудно да си направа акаунт в пейпал да беха добавили една опция през мъни буукърс да се плаща щеше да е идеално

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iFile 1.0.1-1 е вече на цена $4 в Cydia Store, като старите версии продължават да си работят.

Промените са незначителни:

  • Разменени са местата на Save и Cancel бутоните в режим редактиране в Text Viewer[/*:m:1iz6xi5d]
  • Добавена е поддръжка на URL ifile://[/*:m:1iz6xi5d]

Разбира се вече има пачнат .deb файл на iFile 1.0.1-1

Свали

Как да инсталираме .deb файлове?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

явно не си ме разбрал свалих си я от сидия направо не от тук и там не иска да я плащаш веднага просто като я стартираш те пита искаш ли сега да я регистрираш или по късно и това е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това беше преди версията, която ти е дал Миро. Ъпдейтни сега и ще говорим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добре те разбрах, просто се цитирах, тъй като съм го написал още в първото изречение

iFile 1.0.1-1 е вече на цена $4 в Cydia Store, като старите версии продължават да си работят.

Всяко нововъведени, оправяне на бъг и т.н. ще се отразява и работи единствено на платената версия. Старите (безплатни) версии продължават да си работят, но без да се обновяват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен Open with iFile не функционира, но като го натисна не ми вади етикет. Това какво значи, Donate ли да работи на 100 процента или да очакваме ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

225e8f4ba4aa7ee1.PNG

Не съм го купувал бутона Open in iFile работи,А същата (iFile) ми иска регистрация ? :sad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що ги купих, и АйФайл и Доунлоуд менъджер, но и на мен не ми отваря нищо, а си ги платих като поп, едната е 4 и нещо долъра а другата 2 и нещо...Помогнете....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Написа ли си мейла в полето за регистрация? Трябва при регистрацията да си свързан с нет-а, и после да рестартираш приложението.

Ако не се оправи,драсни мейл на автора Carsten Heinehelt, през линка в сидиа. Написал е че са възможни такива проблеми ако PayPal не го уведомят навреме за трансфера на сумата.

Всички които ползват файла на Мупко- процедирате по гореописания метод, като в полето за регистрация пишете wortel.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работата не идва от регистрацията, при мен е платена и пак не отваря. Днес направихме няколко запитвания c mupo към автора на iFile Carsten Heinelt, неговите думи бяха това след като стигнахме до извода че проблема не идва от iFile:

от Carsten Heinelt <carsten@heinelt.eu>

до Kolyo <xxxxxxxxxx@gmail.com>

дата 08 август 2009 18:14

тема RE: Cydia/APT(M): iFile (1.0.1-1)

подписано от heinelt.eu

Hi Dustin, does this tell you something? Kolyo tries to use "Open in iFile" in SDM, but nothing happens. iFIle is definitely registered (saw the screenshot) and iFile is not hidden either (saw also that screenshot). Any idea?

Cheers, Carsten.

Накратко: Здравей Дъстин,това говори ли ти нещо? Кольо се опитва да използва "Open in iFile" в SDM, но нищо не се случва. iFIle определено е регистриран (видях на екрана), нито пък е скрит (видях също, че е на екрана). Някаква идея?

Под това скрит иска да каже а и вие да знаете, iFile трябва да се намира свободно на SpringBoard за да работи пълноценно. Изрично писа да не се поставя в дока на SBSettings, да се крие иконата чрез BossPrefs или да използваме Categories. Това е накратко сега очакваме ръката на Dustin (Safari Download Manager).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен ново 20 - не иска да трие в Library/logs. Пробвах в, и извън categories - все същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко я свалих, но иска да я платя...аз нямам нищо напротив но нямам пейпол или амазон, какво мога да направя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iFile 1.0.1-1 е вече на цена $4 в Cydia Store, като старите версии продължават да си работят.

Промените са незначителни:

  • Разменени са местата на Save и Cancel бутоните в режим редактиране в Text Viewer[/*:m:33xp7x5y]
  • Добавена е поддръжка на URL ifile://[/*:m:33xp7x5y]

Разбира се вече има пачнат .deb файл на iFile 1.0.1-1

Свали

Как да инсталираме .deb файлове?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следвах инструкцийте но за съжеление като влезна в програмата в преференсес ми пише че не е регистрирана????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...