Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iFile


dViktor

Recommended Posts

  • Отговори 393
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Grievous

    64

  • Alxx®

    36

  • The Shaman

    31

  • BANNN

    22

Може ли един бърз въпрос... преди не знам какво бях сложил , но като влизах с iFile директориите ми излизаха с имената на програмите, а сега ми излизат с цифри и букви.

Сигурен съм,че го има някъде написано, за което се извинявам предварително, но търсих и не успях да намеря нищо ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез в настройките на iFile (зъбното колело долу вляво) и включи Application Names.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е след рестор, а след преинсталация само на iFile, и са му излизали преди, а сега – не, е качил друга версия. Иначе ако само го е ъпгрейдвал върху това, което е имал, настройките му са запазени, и би трябвало пак да ги вижда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нвинаги е така, Кака,и при мен при ъп-а бяха "избягали".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за закъснението, но ...работа. Значи.. преди версията ми беше 1.1.0 и всяка папка си имаше име, вчера сложих 3.1.3 и реших да си сложа последната версия на iFile която има в sinful т.е. 1.2.0.-1c. Като влезнах в папките ми направи впечатление,че сега папките се виждат все едно ги гледам с iFunbox през компютъра. Това е общо взето.

п.с. Много благодаря на всички и особенно на mupo. Сложих новата версия от sinful и както mupo каза си го оправих от настройките(не ми мина през акъла да погледна там). Пак мерси за бързите отговори !

Редактирано от Grievous
Използвай бутона за редактиране на мнение!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, понеже си купих iPod Touch 2G 8GB който е хакнат и е инсталиран на него iFile, може ли да ми кажете как да записвам файлове от компютъра на iPod-a. Ако може да ми кажете малко по подробно или да ме препратите към някой линк където е обсъждано или описано. Предварително ви благодаря, просто съм нов в тази област.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво, нещо, което е обсъждано многократно, сега трябва да се повтори специално за теб. Започни с правилата на форума, темите свързани с iFile, Install0us, Safari Download Manager и т.н. Направиш ли го, всичко ще светне.

п.с. и iFunBox.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

iFile 1.2.2-1

Новости:

- Добавена поддръжка за iPad

- Използване на pop-over изглед в диалогови прозорци за bookmarks, настройки, атрибути, "Open with"както и при всички действия

- Показва също размер на файла и дата на последна промяна на файл в браузъра при показване на заглавия на песни, резултати при "search" и др.

- Поддръжка на MobileSubstrate разширения

- Зареждане на QuickScroll2, когато е наличен

Файл браузър:

- Променено дефолтно местонахождение при създаване на нов файл/директория/линк

- Нова икона на iFile без сянка за iPhone OS 4.0

Корекции(фиксове):

- Коригирани проблеми в зуум при уеб Viewer, например в xls, doc, html документи и др.

- Незначителни корекция в френските локализации

- Коригиран проблем при "забравяне" на настройките на полетата в скролиране при превключванме on/off в Preferences

- Отстранена ротацията нагоре–надолу

- Корекция на проблема със (не)запомнянето в редактора на bookmarks в случаите, когато се добавят нови такива и се използват незабавно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Страхотно.Много полезна информация е това за ftp-то.Става също и от айфон на айфон.Не се получава номера обаче ако телефона е възан с кабел към компютъра.Трябва да е през wi-fi

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някакви идей,защо iFile 1.2.2-1 крашва.Стартира се,стой си няколко секунди след което ме изхвърля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някакви идеЙ защо си се качил на iOS 4, за който все още не всички приложения са портнати?

А идеЙ дали си виждал нова версия на iFile за iOS4?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последната си върви почти супер на 4.0... Е не може да се прави сървър, но това по-нататък. Говоря за платена версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И моята е платена, ама отказа пущината. За сметка на това пък днес се ъпна Popup Blocker. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен, както писах в друга тема, от 4 рестора, само един път я подкарах с 300 зора, ама като тръгна-направо лети :() и толкоз, от тогава само я преинсталирам, мъча я, ама неще , пробвах я от всички сорсове които се сетих, единствено когато тръгна беше оригиналната версия от bigboss , ако някой успее да я подкара-само от там ще е .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да взема да пиша на Carsten Heinelt, за проблема. И без това си станахме приятелчета покрай всеки ъпдейт... Активира ми ръчно човека :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъ верно, върнах датата на 20 и хукна. Шаманче, пиши му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Hi,

sorry, but iFile is broken on iOS4. I just fixed it on my side. I will see that I release as soon as possible.

Cheers,

Carsten.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...