Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iFile


dViktor

Recommended Posts

iFile има някакъв бъг с DRM защитите, и затова и платената версия и Trial версията не работят на никоя версия на фърмуера. Скоро ще има ъпдейт. Като върнете датите назад всично се оправя но ... това е само временно решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 393
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Grievous

    64

  • Alxx®

    36

  • The Shaman

    31

  • BANNN

    22

Аз си реших проблема , сложих тази

http://dox.bg/files/dw?a=f9b0e3a560

1.1.0-1 и няма никви грижи с нея, е няма някои неща, но пък работи

И при мен работи чудесно. Направо лети сравнение със най-новата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезе очаквания ъпдейт на iFile 1.3.0-1, но има неща, които дразнят. Например, не може да се създават нови директории/папки, не може да се преименува файл. Моят съвет, не ъпдейтвайте и изчакайте добри времена, които вярвам няма да закъснеят. Предпочитах да връщам датата когато ми потрябва, но пък се използва пълноценно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам платена и изброените неща от теб работят на 1.3 и много ми харесва новия облик.

пс. Става въпрос за iPad

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случайно на някой да му се намира оригиналния .deb файл на най-новата версия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето Миро.

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Важно: Това е оригинален .deb файл на iFile 1.3.0-1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен новата версия си работи перфектно. Нямам никакви проблеми със създаването на папки или преименуване на файл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да даде репо за някоя от последните излекувани версии.В момента съм с 1.2.0c от sinfuliphone.Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да пробва деб файла, който съм дал де. В момента не мога да го направя аз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kokobrise го е забелязал,но беше попитал за излекувана версия.Тази която си дал Шамане е оригинален деб според мен,тъй като щом го сложих някои от нещата не ми работиха и ми излизаше съобщение че тази функция не работи,понеже не ми е регистрирана програмата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казах, не съм в състояние да го пробвам до довечера. Според @john_digweed, но може да не е обърнал внимание на споменатите от теб функции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Решение за iFile 1.2.2-1:

Изтегляте :

Свали

отивате във /var/stash/Applications/ и презаписвате файла по горе, задавате му 755 права и рестартирате.

Не съм сигурен, че става но може да пробвате и с по нова версия. Задължително iFile трябва да е от соурса на BigBoss.

Не съм сигурен, че работи понеже моята е регистрирана и няма как да пробвам, но някой може да сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мене освен търсачката всичко работи.

Сега пробвах търсачката, не бях обърнал внимане на него.

П.П Със фаила на GPower пробвах и работи търсачката, със тази версия на Шамана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да се каже че този файл е някакво решение.Ограниченията за регистрация отпадат,търсачката работи,но няма блутут файл трансфер като опция.Е,няма пълно щастие...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък всичко си върви с файла на The Shaman. Без да деинсталирам версия 1.2.0-1 направо инсталирах новия .deb файл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Tази която си дал Шамане е оригинален деб според мен...

Това не е ли пределно ясно? Не гледате ли линка откъдето сваляте дадено нещо. В случая линка е от сорса на BigBoss.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В репото на HYI вече има кракната 1.3.0-2 и си работи перфектно. Първите няколко пъти след пускане ми забиваше, сега си работи нормално. За съжаление все още няма мултитаскинг и не знам дали само при мен (най-вероятно) нямам изпращане през блутут (естествено имам инсталирана iBlueNova)..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А би ли бил добър да разшифроваш абревиатурата HYI за несведущите? Много ли усиля ще коства да се изпише цялото репо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...