Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iFile


dViktor

Recommended Posts

Е ти пък сега... Ако го дешифрира ще е доста нецензурно... HYI си е HYI :D

http://repo.hackyouriphone.org/Repository.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 393
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Grievous

    64

  • Alxx®

    36

  • The Shaman

    31

  • BANNN

    22

Само на мен ли ми иска регистрация и работи в демо режим,дадения от The Shaman деб файл?Какво ли не правих,деинсталирах и трих остатъчни файлове от директориите,но не става.Все едно съм качил оригинален деб.При мен ли е само този проблем или има и други с този проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен след рестор, качване на 1.2.0-1 (целия пакет от Базови приложения) и качване отгоре на файла на Shaman стои Unregistred, но напълно функционална. E-mail въвел ли си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,въвеждам имейл ,но продължава да ми иска лиценз и да ми казва че не е регистрирана и половината неща да не ми работят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Версията дадена от Шамана е оригинална не е излекувана! Ако не си я купил и 100 email-а да въведеш все тая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най накрая компетентен отговор,а не да се мъча с дни и да се питам що не става при мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@kokobrise, лично съобщение ли чакаше да ти пишем?! Миро е писал на предната страница същото!!! Май не четеш компетентно. При някои се получава, незнайно как, но отговора го има още преди 20 поста!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се получи "незнайно как" :) Инсталирах я директно върху кракнатата. About на програмата казва, че съм със старата, както се получаваше при инсталирането на Skype, но Cydia показва, че е инсталирана последната версия и всичко й работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз,вчера си я качих от сидията (добавих репото от shaman http://repo.hackyouriphone.org/) и за първи път ми тръгна на ос4.Успех

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм с метода описан от GPower но на версия 1.2.2-1.Не ми работи блутут трансфера единствено,но е най-добрия вариант за момента.Щом приложа файла към версията на Шаман или изобщо към 1.3...Освен блутута спира да ми работи функцията за преименоване на файловете и папките и става още по зле.Репото което е дал mmetodiev е точно послдния осакатен модел на програмата без описаните две функции,тоест не работят bluetooth file transfer и rename.

Редактирано от kokobrise
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата mmetodiev. Всико работи нормално, браво. Мерси много!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И при мен работи перфектно като я дръпнах от тук http://repo.hackyouriphone.org/, така че теглете без притеснение : )))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Перфектно,в смисъл че и блутут файл трансфера ти работи,така ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

v1.3.1-1

2afd2174cd4c963f.png

1.3.1-1 – Bugfix and Feature Release

- Enhancements

o Implemented digest authentication for Web/WebDAV Server (makes it compatible with Windows 7).

o New icons for iOS4 on iPhone 4 (app icon and small icon for spotlight).

o Added preferences setting to enable/disable external viewers.

- Fixes

o Fixed that Web Server, Preferences turned black.

o Fixed crash in Audio Player when artist was not set for a song and playlist got shown.

o Corrected space for song length remainder time for the song position slider in Audio Player so that very long song times get shown correctly.

o Fixed position of alert for creating a ZIP file in File Browser and for going to a page in a PDF file in PDF Viewer so that it is not hidden behind the keyboard anymore.

o Fixed crash of iFile in Text Editor when searching while in edit mode.

o Fixed crash when creating symbolic link.

Редактирано от Sladichuk®
Некоректен таг
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същата версия 1.3.1-1 я има кракната и в репото на http://h7v.org/cydia

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Случвало ли ви се е като инсталирате .deb през iFile (с версията на Кака съм от по-горния пост) и рестартирате , иконата на инсталираната програма да е бяла? Пробвах да задам 0755 права на самата икона , но пак без резултат. Няма как да респрингна телефона ,защото не съм му слагал winterboard или sbsettings, само го рестартирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, на мен от както минах на 4.0 ми бяха така 2-те приложения които съм сложил чрез .deb и вчера видях, че незнайно как вече са с иконите си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай рефреш на Cydia и реинстални някое приложение, което иска Respring след това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, на мен от както минах на 4.0 ми бяха така 2-те приложения които съм сложил чрез .deb и вчера видях, че незнайно как вече са с иконите си.

При мен всички deb приложения са бели, след като рестартирам телефона всички си имат иконки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

eu.heinelt.ifile_1.3.2-2_iphoneos-arm.deb - Оригинален .deb

http://itunes.apple.com/linkmaker/

45a3123646371d69.png

iFile 1.3.2-2 CRACKED FIXED

bcb37a20cce8d9b3.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно обяснение да бяхте сложили поне!

1. Свалете си оригиналната iFile от Cydia

2. Поставете/заменете файла iFile_ във /private/var/stash/Applications/iFile.app/iFile_

3. Задайте му права (на файла) 4755

4. Респринг

За права 4755 - Тук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...