Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iFile


dViktor

Recommended Posts

Това риторичен въпрос ли е? Как ще е инсталирано, като имаш бутон Clear и Install.

Просто пакета е добавен в Queue списъка. Това е списък в който чакат приложенията, за да бъдат инсталирани/премахнати.

Вкарал си приложението там като си го избрал, натиснал си Install бутона и след това си натиснал бутона Cancel/Queue след което Continue Queuing. Ако беше избрал Cancel and Clear щеше да се махне приложението от този списък.

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 393
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Grievous

    64

  • Alxx®

    36

  • The Shaman

    31

  • BANNN

    22

Аз пробвах да добявя репото за най-новата кракната версия 1.2.1 но Сидията дава,че такъв URL не съществува. За това си подкарах 1.0.1 чрез описания от Mupo начин-сваляне на .deb файл. Благодаря!

Да се надявам,че ще мога скоро да сложа и по-нова версия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами изтегли си архива и сложи новата от него. Щом ползваш старата, добавките не са ти нужни. Така предполагам няма да има проблем да ъпдейтнеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случайно някой да има проблем с iFile от днес около 00:30 ? При мен без видима причина и без каквото и да е било пипапене по телефоните в един и същ момент спря да работи на всички поколения телефони, при перфектна работа само минути преди това, като след отваряне остава на черен екран и промяната в правата през WinSCP няма ефект...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, налице е timebomb в кракнатата версия на studguy1 ....

Seems there is a hidden check in ifile 1.2.0-1 to be activated after 21-MARCH-2010, which obviously i missed. I am looking into it. Please dont use ifile untill i have fixed this or use the older version 1.1.0-1.

Ето работеща версия:

iFile1.2.0-1 CrackedPOiZN

Свали

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Tokу-що ъпдейтнах към 1.2.0-1а с репото на SinFulIphone, kоето ми излезе като Update в Cydia и нямам проблем. Taka, че съветът ми е ако не ви се играе просто махнете старата версия и сложете тази от sinfuliphonerepo.com

view-pic-img.html?img=52423&w=720

Редактирано от 3GS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Версията в последните две предложения е 1.2.0. Работят, но няма поддръжка на iBluenova.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добави си mail-а и респринг. Хм, sg1 е кракер от класа и ми е сранно как е пропуснал. Обновил съм и поста на предната страница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който не е махал версията от beyouriphone (като мен) - току-що излезе ъпдейт в сидиа, с коригиран крак от sg1. Работи на страх.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На един имейл адрес могат да бъдат регистрирани до три телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:D Много ми е любопитно, като дойде 4–то поколение дали ще увеличат бройката.... :D
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейтнах на 1.2.0-1c от SiNful и работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Две "новости" в новата версия,хич не ме кефят.Едната е че като пусна плеъра на ifile,с кйто предимно слушам музика,автоматично зарежда репийт режим при който просвирва едно парче само.Трябва всеки път да го изключвам като 4 пъти натискам иконката вляво на плеъра,преминаваики през всички останали режими.Ужасно досадно е.Другото е че не мога да си браузвам из албумите или папките докато слушам музика с ifile плеъра,без той да спре да просвирва.Или браузваш или слушаш музика.Също е доста недомислено.В по старите версии,тези проблеми ги нямаше.Искам да попитам дали само при мен е така или проблема е в новата версия...или пък в кракването и?И ако е така има ли някакво решение по въпроса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно първия въпрос, да при всички ни е така. Използвай ProSwitcher за втория проблем, работи безотказно - ProSwitcher

vzdfr8.png

п.с. само се чудя с музика и браузване до къде ще откараш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е че искам да разглеждам файлове,папките с музика през самият ifile,докато плеърът свири.Иначе ползвам Multifl0wPrefs,който май е аналог на програмата,която ми препоръчваш,но с подобни мултитаскинг програми май не се получава това което аз искам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

iFile v1.2.1-1

Официален сайт

Новости:

- Добавена поддръжка за iPad

- Audio Player коригиран да мащабира правилно на iPad

- Добавени нови икони в изисквана за iPad резолюция

- Добавени стартови изображения за iPad в портретен и пейзажен режим

- Актуализиран Info.plist, съдържащ поддържани от iPad ориентации на iFile

- Коригиран видео плейбек за iPad и OS 4.0

Поправки:

- Фиксирана сривове в Web Viewer (използвани за разглеждане на документи, xls, doc, html страници и др.)

- Фиксиран краш в случаите, когато потребителят ползва универсални приложения (за iPhone и iPad) от AppStore, инсталирани при използване на некоректен ключ в Info.plist–а им за включване на икони

- Актуализирани чешки локализация и документация

- Премахнато автоматично зареждане на MobileSubstrate разширения от ActionMenu, Backgrounder, WinterBoard, KeyboardSupport, SimulatedKeyEvents, mcclient, UIHook-iKeyEx3, Resupported.app.

Аудио плеър:

- Добавена настройка за storing и repeat режим на Audio Player–а в настройките на iFile

- Уеб сървър

- Коригиран проблем с копиранете на файлове от на WebDAV сървъра на от iFile на компютър с помощта на Windows' WebDAV клиент (добавен най–новия мод таг към отговорaрящия HTML header)

- Фиксиран проблемът, при който копирането от Mac към iFile е неуспешно поради неправилно форматиране, извършвано в iFile

- Коригиран проблем с провал на заявки за преместване или копиране на Mac WebDAV клиент при използване на Bonjour

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой дали не може да даде репо или deb файл за iFile v1.2.1-1.Тук вече е оправен бъга,при който когато слушаш музика с плеъра,всеки път трябва да задаваш да не е репийт само на едно парче от директорията.

Редактирано от Sladichuk®
Болд!!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази програма заслужава да бъде платена, аз така направих и не чакам да я краква някой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като си я купя, ще ти коства 2 бири за да я имаш :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да кажа..... благодаря на gorgior за предоставения лиценз!:clap:

pe6o666 бирите ги имаш от раз и без лиценз то има за к'во друго!

П.П. - Много съм доволен! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...