Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak на iPhone 3G и iPod touch 2G FW 4.0.x чрез redsn0w 0.9.5


alessandros

Recommended Posts

Нещо не е наред? Направих всичко което е написано в 1-вия пост направих джеил,ънлок: cydya си зарежда и работи перфектно - инсталирам си всякакви приложения но когато трябва да ги използвам те изобщо незареждат например: mCooliPhone - иконата си я имам направих си настройките но нищо.

Safaridownload menager инсталирам и пак нищо

Правя рестарт пак нищо

Некви идеи

iPhone 3G 8gb ФЗ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Логично е дадени приложения да не са оптимизирани все още за iOS 4.0. Има тема за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен без jailbreak на iOS 4 батерията ми издържа около три дена и половина, като го jailbreak-на и НЕ активирам мултитаскинга /според мен става доста бавен/ батерията е под 20% към края на втория ден.

Единственото което качвам от Cydia e App Sync.

Поради тази причина сега си седя с оригиналният iOS и чакам да излезе по-читав jail /лично мнение...:)/.

Среден разход на гориво :p - 1 час и 10-20 мин. говорене на ден, около 2 часа ползване и около 3 часа музика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, има ли "Jailbreak" за "Ipod 2g Mc Model" защото пробвах този но стига до "waiting for reboot" и не мърда повече ако знаете друг начин ще съм ви много благодарен!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, джейлвам тук едно 3г но при опит за теглене на ред сноу получавам следния отговор >

Превишен лимит на трафика

За съжаление този сайт понастоящем е превишил лимита за трафик. Моля, опитайте пак по-късно. За повече информация вижте Помощ за Google Сайтове

Нека някой който го е изтеглил да го качи на друго място, че това явно е офлайн :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , опитвам се да ъпгрейдна моя iPhone 3G ФЗ Modem Firmware 05.12.01 Model MB490DN от 3.1.3 на 4.0 , изтеглих iPhone1,2_4.0_8A293_Restore и през iTunes 9.2 посреством Shift и Restore (пробвах и Shift и Update) но ми дава грешка !

Вярно ли е , че iPhone 3G ФЗ Modem Firmware 05.12.01 Model MB490DN , ако му се качи последния Firmware 4.0.1 може да бъде Jailbreak-нат посредством redsn0w 0.9.5b5 и след това Unlock чрез Ultrasn0w 0.9.3 .

Редактирано от tonyg24
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти " mupo " , но за сега ще си остана с 3.1.3 , понеже този метод " jailbreak чрез запазване на ECID SHSH " ми изглежда доста сложен , когато излезне някоя по User-ска програма тогава ще качвам на 4.0.1 или пък по-нагоре .... :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

този метод " jailbreak чрез запазване на ECID SHSH "

Гледам, и не вярвам на ушите си.... Абе какво е станало тук? И си стои така...

Доста ще се наложи да почакаш да

излезне някоя по User-ска програма тогава ще качвам на 4.0.1 или пък по-нагоре .... :(
, че да можеш дали да ресторваш, дали да джейлваш и ънлокваш :rolling:(боже, колко мъка, боже...) дори и 3G на 4.х.х.

В интерес на истината : оттук– до безкрайността...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 2 дни се боря с iPhone 3G 8GB (ФЗ) качвам iOS 4.0 всичко минава както трябва до момета в който трябва в redsn0w да подкарам DFU режима и да започне зарежданетo.

Изчаквам 3 сек., после 9 сек. задържам (home) чува се звука от закачването на USB но не може да се започне качването и след 29 сек. redsn0w спира и ме кара да повторя.

Имам друг такъв iPhone и с него нямах никакви проблеми. Моля помагайте със съвети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Увери се дали ти работят бутоните.

2. Виж дали правилно изпълняваш командата за Recovery.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бутоните работят, и recovery се изпълнява точно както трябва с шифта, избирам правилния файл не дава грашки.

Както казах вместо да се закачи към PC-то, то не се случва. Когато го правих на другия ми iPhone

още като започна 3-тия брояч и задържам само (home), се закачи и започна да зарежда. Сега се чува звука за

закачене през USB-то но не се чува повтoрното, както когато всички става нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложи 4.0 на ново,на чисто.И опитай пак.Дано помогне.

Grievous Помнош с твоя колкко време се борихме и не искаше,по същия начин се изключваше?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета. Ето какво прявя подкарвам iPhone до DFU без да е вкл. към PC,

после пускам iTunes вкл. USB избирам да напрявя Restore и избирам 4.0 от файла

дето съм изтеглил от тук. Инсталира се iOS 4.0 познава, че е ФЗ и е с непозната SIM.

Пускам redsn0w и нищо повтаря се онова което описах преди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те !!!!! Аз съм с 3GS 16 ..... въпросът ми е ...... Тази инструкция важи ли за Мен ? Благодаря ви!!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, Моля помагаите имам същият проблем като на Гатанката - след Upload Secondary чака за Reboot и това е нищо не се случва повече???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай на друг компютър! По възможност се логни като администратор!Ако се получи-преинсталирай си рс-то!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

iOS 4.0.2 за iPhone 3G

iPhone1,2_4.0.2_8A400_Restore.ipsw

iOS 4.0.2 за iPod Touch 2G

iPod2,1_4.0.2_8A400_Restore.ipsw

Само за iPhone 3G и IPod Touch 2G!

Използвайте добре познатя Redsn0w 0.9.5b5-3.

За MAC

bcb37a20cce8d9b3.png

За Win

bcb37a20cce8d9b3.png

redsn0w.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок, джейл имаме, но ultrasn0w дали ще ънлокне 4.0.2, или е само за ФО?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако никой не се подложи, най-вероятно довечера ще стана опитна мишка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко премина добре, инсталирах и ultrasn0w 1.1.-1. Наблюденияата ми са,че работи много по бързо от 4.0.1(за 3G става дума)

img0001.png

Редактирано от uomoto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...