Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тема за класически часовници(horlogerie)


iphone_developer

Recommended Posts

Да се включа и аз по темата за Восток - поръчах си този:ngpu1t.png

и въпроса ми е каква е разликата между Восток и Восток Европа, ако изобщо има такава. И също какво ви е мнението за автоматите от тази марка.

Редактирано от tommy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

watch_02_collections_subaqua_034_02.jpg

Ако някой намери откъде мога да си поръчам този модел, ще го почерпя сериозно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали е менте?

9uvuja3u.jpg

Може ли сайта ...че ми хареса модела, ако цената е още актуална

И ако може малко отзиви :)))

Редактирано от djokando
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.timezone123.com/BrowseCollection.aspx?keywords=Invicta%20dna%20black

Часовника е добър. Къпя се с него някой път и нищо му няма. На няколко пъти треснах стъклото, но никакви следи не останаха. За цената си не е зле

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И между другото ако е с японска машина си пише, но има и с оригинални. Просто са намалени. Сайта е проверен и както казах по-горе, го доставиха за десетина дни и то по Велик ден. Ще поръчвам и този:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мийота-та не ги прави менте, просто са по - скромна серия.

Да се включа и аз по темата за Восток - поръчах си този:

и въпроса ми е каква е разликата между Восток и Восток Европа, ако изобщо има такава. И също какво ви е мнението за автоматите от тази марка.

Руските автомати цепеха мрака едно време. Ако са запазили старанието и материалите, са по - добри от масово достъпните швейцарски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, какво ще кажете за часовниците от този сайт http://swisstime.co/bg/ , че ми изглежда доста съмнителен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намираш сайта на дадените марки и гледаш в списъка с дистрибутори дали фигурира въпросният български сайт/фирма. Нали твърдят, че са официални вносители.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз по темата за Восток - поръчах си този:ngpu1t.png

и въпроса ми е каква е разликата между Восток и Восток Европа, ако изобщо има такава. И също какво ви е мнението за автоматите от тази марка.

Би ли могъл да пишеш от къде си го поръча , защото и на мен ми допадна този часовник!

Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...каква е разликата между Восток и Восток Европа...
Вообще-то Восток-Европа - это литовская компания, которая использует механизмы "Восток".

Разница в механизмах только в том, что для Восток-Европы их лучше декорируют (синят винты и воронят сектор автоподзавода), а остальное все тоже самое, что и на обычных Востоках за 25 USD.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тъй като Vostok North Pole 1сдаде багажа ми го замениха с доплащане за Vostok Anchar titan! Е това е друга бира- титанов корпус(лек) , сапфитено стъкло, Сейко NH35 механизъм и Тритиева илюминация на циферблата. Препоръчвам го!ja7ygyme.jpg

a3ahyjam.jpg

North pole 1 e със старите руски механизми(които са си добри), доста тежък за носене и с недобро качество на верижката.

Редактирано от miro1972
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да повдигна малко темата :smile:

9191973924_10b1cd543d_c.jpg

Редактирано от ozone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да съм негативен, но изглежда като реплика на един изключително популярен модел на Ролекс. Сейко са сериозна компания, но дизайна им според мен не е с насоченост към европ. потребител

Редактирано от dedil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прилича ти на реплика,да, но не на ролекс, а на небезивестния Blancpain fifty fathoms. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля, направи сам сравнението с оригинала, за който написах аз.

Извинявам се за не до там добрата снимка, но в колата съм и чакам да премина поредната порция пороен дъжд.

e2uhy6aq.jpg

Редактирано от dedil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен този Ролекс не ми прилича на Сейкото. Е освен черния безел,който дори не е и плосък както на 5 - цата.

Ако това Сейко е реплика на нещо,то това е на Blancpain.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе...няма какво да се лъжем - конфекцията копира известното и да залиташ в детайлите за оправдание е безсмислено. Един обикновен човечец, мислиш ли, че знае разликата "плосък безел" и някакъв друг? За мен всички модерни смартфон операционни, са копие на iOS, каквото и да ми говорят за детайлите. Като говорим за детайли, виж задниците хюндай соната 2003-та и Ягуар С-тайп? Пак соната, но 2007 и силуетът и, са "случайно" подобие на Ауди А6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много съгласен.То и един обикновен човечец едва ли знае каква е разликата между iOS и Android ( във връзка с плоския безел),но ние тук я обсъждаме.

Така е и с часовниците (понякога). А че всички копират от по-големия е ясно.Примера с колите го показва.

П.П. Не се оправдавам,просто отговарям на колегата,както всеки би направил ако му кажат ,че някоя си ОС прилича на iOS. :)

Редактирано от ozone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно ;) Аз споменах операционните от гледната точка на юзър. Питаш ли жена ми, какво казва за жалъксито на сина - "голям, грозен, пластмасов ментак на айфон".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

post-12698-1373520176,6368_thumb.jpg

И аз не разбирам от безели, а няма и лупа на датника ;).

Ще свикна с този недостатък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз.. Не разбирам много от часовници, но в тоя се влюбих от пръв поглед :)

6263_10201448537113272_376254402_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...