Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тема за класически часовници(horlogerie)


iphone_developer

Recommended Posts

Междудругото има намаление на няколко марки часовници в амазон, който иска да налазва :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да му скоча. Дават ми го на много добра оферта, такава, каквато няма никъде. Какво ще кажете за марката?

u6uhyhuj.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам :smile:Засега доволен ;)Влизам и на дълбоко :smile:

aru9eqyh.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стават, братле. Не са "тузарска" марка, но са добри. Щом те радва се мятай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко ми влизат с още една оферта, но тези розови стрелки ме възпират. Мнение?

ene2epet.jpg

Casio-то няма никакви грижи във водата. Кой от двата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземи това, което ти харесва. Няма как , друг да диктува какво ще носиш.

П.П. Sector-a е доста по - "masculin" :D,розовите стрелки нямат общо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Големината им е почти еднаква, нищо, че Casio-то изглежда на снимката по-малък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямах предвид размерите. Просто Сектор си е swiss brand, отделно има няколко хроно секции и като цяло е по - "дебела" марка. Касиото е много качествено изработено, но е конфекция. Все едно, да сравняваш прилично скроен спортен панталон и дънки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко ми влизат с още една оферта, но тези розови стрелки ме възпират. Мнение?

ene2epet.jpg

Casio-то няма никакви грижи във водата. Кой от двата?

Коле, отиваш на часовникар, отваряте Сектора и тогава плащаш, този ми изглежда ментак с японската машина, то затова е и смешна цената....Сектор работят с ЕТА SWISS, механизъм, Мийотата е японската машина, която хич не е лоша.......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите, но в крайна сметка реших да взема Edifice. Прецених, че Sector-а е голям (на дебелина) за моята ръка. Това розово не е чак толкова розово вечер, тогава ще го слагам. :tooth:

b412d62830fe7be8.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен - добър избор. Casio са "железни"! Вече 14 години ползвам най-добрия часовник (за работа, според мен ;) ) . http://en.wikipedia....wiki/Casio_F91W

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, много ще съм ви благодарен, ако ми кажете, къде мога да намеря ( ако изобщо може ) тук в България този модел или къде да го поръчам, но да не е реплика. http://www.emporioarmaniwatches.com/en_US/shop/ceramic_watch-AR1410P.html?imagePath=AR1410

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Скоро ще си купувам Omega и искам помощ и мнение от вас.Моделите на които съм се спрял са Omega Planet Ocean (James Bond Quantum of solace edition) и Omega Speedmaster professional (The first watch worn on the moon на мисията Apollo) .Някой има ли мнение за тези класики?Мой роднина има Speedmaster professional и от него се запалих.Наистина носи голям момент в човешката история в себе си този часовник за който мога да кажа спокойно - Masterpiece

Може и други модели на други производители да ми предложите .

Като прочетох това - Omega Speedmaster professional (The first watch worn on the moon на мисията Apollo) се сетих че наскоро бях попаднал на един часовник в онлайн магазин, където задния капак на часовника беше изработен от метала от аполо, който е летял до луната. Invicta Limited Edition това е часовника. Не е като препоръка за марка, защото не съм запознат с тия часовници, но ти препоръчвам Raymond Weil - голям фен съм им и имам 3 часовника от тази марка - нямам проблеми с тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее, аз исках само да се похваля лекичко, сега ако ти кажа колко струва ще изглеждам смешно......имал съм, дал съм парите......хмм колкото за една средна колаpost-11783-0-52874000-1376169777_thumb.j

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто си мислех колко ли ми е над летвата това чудо :) Да си го ползваш със здраве . Не съм имал никакви задни мисли ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...