Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

За всички, които чакат отключен 3GS / 4 / 4S / 5 от Глобул


drank

Recommended Posts

Да естествено ФО. За какво иначе ще правя скандал,просто никой не спомена че трябва да има намеса от моя страна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опс...проблема всъщност е в мен, че не вникнах в "проблема".

Да, някои от апаратите нямат нужда от отключване, а други ги отключват на втория ден (ако не ме лъже паметта) или ДО два дни от покупката.

Сега разбрах проблема, за който говориш, но и при единия и при другия случай няма проблем с апарата, а просто се чака няколко часа за отключването, но това не означава, че са ти продали ФЗ Айфон вместо ФО. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми казаха от Германос, че ще ми отключат апарата до 72 часа след покупката като е препорачително да се свърже с тюнс, както написахте, за което благодаря :)

Сега остава да спазят и обещанието си да го донесат до 2 дни, защото странно в Пловдив се оказа, че няма апарати и скоро да съм собственик на 4 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква е цената в Глобул на ФО айФон 4 32 Гб? И дават ли ти го без карта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес трябва да ми пристигне една 4-ка 16GB от Германос ФО :) По късно ще споделя колко е ФО.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само с два клика: http://www.globul.bg/bg/iphone.html

Колега, сайта на Глобул го знам :)

Ако имаш линк към цени на ФО телефони... моля.

Може би е само за бизнес клиенти или просто ти изчисляват цена както е ако си го вземеш с тарифа,

т.е. за 4-ката 32 Гб - 1219 + 12 * 19,90 = 1457.80

Та това ми е въпроса

Редактирано от lambreto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази процедура която neol23 обясни (сигурно той е Лъчо) съм я минавал вече в Глобул с 3ГС-а ми.

По-горе в темата се споменават някакви 1300 лв и фактури на които пише ФО или ФЗ.

Ако някой който си го е взел ФО (независимо дали в магазина е бил ФО или е имало нужда от рестор през айТунс), моля да сподели цени и дали е трябвало да си вземе и сим карта или да си поднови договора и т.н.

Съжалявам ако не сте ми разбрали въпроса от първите два опита

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, той иска да се "ваксинира срещу заразата", за да отиде подготвен. Няма лошо, само да не искаше предъвкване на вече писани неща...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква е цената в Глобул на ФО айФон 4 32 Гб? И дават ли ти го без карта?

Около 1500-1550 лв. беше доколкото си спомням. Не знам дали ти го дават с карта или не, но не се подписва договор като го купиш на тази цена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми обясниха в глобул, че реално не продават телефон отключен без договор като цената от 1300 лева ти поркива там 170 лева да си покриеш нещата по договора (един вид го взимам с договор и го прекъсваш и това е неустойката) + още 120-130 лева за оключване.

bboyg а на теб пристигна ли ти телефона от германос ? Защото днес ходих там и ми казаха, че нямат апарати в цялата верига и чакат да заредят към началото на март. Докато в официалните магазини на глобул ми казаха до 2-3 дни. Вече незнам на какво да вярвам и само чакам....

Интересно беше, че в единия магазин в който имаше един апарат запазен, ми се обади после продавача, каза ми че телефоните ги купували без фактура некви хора и после ги препродавали и ми предлагаше същият заключен, който уж бе запазен, без договор с 40 лева по скъп от магазините на глобул - за 1200 лева ако си го взема от този тип нали ама тогава нямало как да се разкодира....тва е супер смотано така да си ги продават на техни хора, за да си въртят далаверките ама кво да направи човек....да не говорим, че после гаранция друг път.

P.S. Става въпрос за 4-ка 16ГБ

Редактирано от Dennise
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес от корпоративен отдел в Пловдив ми казаха, четворка ще имат март.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Конкретиката е следната:

16ГБ - 1299 лева

32ГБ - 1529 лева

В момента (за София говоря) имат само 16-ки, като за 32ГБ, който иска, просто се чака.

Корпоративните клиенти не следва да получат различни цени от тези.

Частни клиенти - търсете си близки познати из магазините на Глобул (за Германос не знам каква е хавата). Едната 4-ка на цената по-горе съм я взел на физическо лице (магазина на Глобул в Люлин, до Кооперативния пазар), без карти и прочие утежнения и ФО без нужда от каквато и да е активация - нахаках картата и си тръгна кат пич и до момента съм го пробвал с 4 различни карти и бачка без грижи.

Толкоз от мен по темата. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно беше, че в единия магазин в който имаше един апарат запазен, ми се обади после продавача, каза ми че телефоните ги купували без фактура некви хора и после ги препродавали и ми предлагаше същият заключен, който уж бе запазен, без договор с 40 лева по скъп от магазините на глобул - за 1200 лева ако си го взема от този тип нали ама тогава нямало как да се разкодира...

Сам си направи извода - в магазин на глобул, се ходи със скрита камера. Това е нарушение както на фирмени правила, така и на законите в България. Не знам, не ви ли сърбят ръцете да врътнете един скандал? Аз нямаше да ги бавя, хич!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Очаквайте от 2 ноември iPhone 5 от GLOBUL на цени от 31,21 лв. на месец с абонаментен план GLOBUL United с месечна такса 49,90 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iphone 5 вече е в складовете на Глобул и Германос ,имало ограничени бройки ,за сега само с абонаметни програми ,може да се пусне заявка с капаро 50%

Свободно ще е 1400 лв. за 16GB, за абонаментни планове не се знаело още :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хах...днес в Германос в Сухата река ми обясниха,че новият iPhone ще е наличен декември,но пък видиш ли,ако искам мога да си го закупя отключен без никакъв проблем за 2100 лв. :get-crazy:

Казах му на "любезното" момче да си гледа работата.

Как накрая ще си взема една малка камерка и ще си обикалям да снимам....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия много нагли бре... :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямат ги, щото техни служители ги продават (по 20 броя) по форумите ;) И ментел и глобул.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, овчите глАви купуват ли, купуват. Така ще е, докато има балъци - уиски с фъстъци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно...

Здравейте, имам следния проблем: купих си iPhone 5 глобулски но втора ръка тоест не е мой договора с който е купен. Не искат да го отключат естествено и какъв е варианта да си го отключа през IMEI гледах по сайтовете на за BG няма ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...