Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

За всички, които чакат отключен 3GS / 4 / 4S / 5 от Глобул


drank

Recommended Posts

"Новият iPhone 4 се предлага на цени от 779 лв. с ДДС с абонаментни програми GLOBUL Web & Talk, при подписване на едногодишен договор.

Подробна информация за програми и цени за iPhone 4 ще бъде достъпна от утре, 30 септември 2010 г.:"

"iPhone 4 официално е вече в България и вие сте сред първите, с които бихме искали да споделим тази вълнуваща и дълго чакана новина. "

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остава до кажат и колко ще ни струва без договор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не стане само да го имат като цена, пък да не го продават свободно, както се случи с 3Gs.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Плана ще е за 2 години, като най-високата такса е 54.90 лева на месец, което прави 1317.6 български лева + 779 лева в брой = 2096.6 суха пара. Честито.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, възможно е, но с 1500 в брой. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо слагате месечната такса в цената на телефона? Коле, ти не плащаш ли месечна такса на мобилния си оператор за да говориш? Аз плащам 65 лв. на месец без да съм взел телефон. В крайна сметка за тази такса получаваш услуга, а не телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тони, говоря защото никога няма да си купя телефон от оператор с който те да ми определят тарифния план. Няма и да го направя, най вече пък Гл*бул. И ако не ти допадне този телефон (има и такива случаи) ще ми го продадеш ли на цената на която си го взел без картата? Ти си ползвай тарифния план, пък аз iPhone 4 за 800 лева. :)

П.П. В Англия си вземаш iPhone 4 за £79 с такса £50 (не съм много сигурен). Направи си сметка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е за Англия, но с договор за 24 месеца, което по твоята логика прави цената на телефона 2942 лв. Честито :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, договора е 1 година, някакви глупости говорите! Най-ниския план е 19.90лв./месец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да видим и с какви усровия ще го пуснат, да не е като преди само за нови абонати и за такива които подписват програма "Заедно". Това ще е доста неудобно за хората, които ползват услугите на Глобул.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти по-нагоре не чете ли? 20лв. на месец и за телефона 1500лв.; 60лв. такса и 800 за телефона и т.н. - както беше и при 3ГС - аз моя го взех с план 25лв./месец и 1180 за телефона, а можеше и за 700лв ама с 60лв. месечен план. Хубавото е, че беше през фирма и без ДДС+отстъпките ми излезе евтино (около 720лв.), така мисля и да направя и с 4-ката!

Най-важното е с червено:

Какво ми го подчертаваш това ОТ, аз да ти подчертая ли НАЙ-НИСКИЯ или сам ще си го видиш? Цените нямат НИЩО общо с тези на 3GS-a!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имали 300 бройки за цялата страна, вече са свършили. Честито. Нови бройки Октомври.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти по-нагоре не чете ли? 20лв. на месец и за телефона 1500лв.; 60лв. такса и 800 за телефона и т.н. - както беше и при 3ГС - аз моя го взех с план 25лв./месец и 1180 за телефона, а можеше и за 700лв ама с 60лв. месечен план. Хубавото е, че беше през фирма и без ДДС+отстъпките ми излезе евтино (около 720лв.), така мисля и да направя и с 4-ката!

Най-важното е с червено:

Това има ли потвърждение ? Защото ми се струва нереално 20лв на месец и телефона 1500лв :bday01b: Доколкото знам едва ли ще имат право да го продават над ориентировъчната цена за ФО, която из Европа е между 1100 и 1250 лв, така че отключен сигурно ще е около 1250лв. В момента 3GS 16GB е почти 700лв с 54лв на месец програма. Ако този е почти 800лв с 54 лв на месец програма, то значи че с 25лв програма ще е около 1000, ако има логика между цените на 3GS и 4 сега :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имали 300 бройки за цялата страна, вече са свършили. Честито. Нови бройки Октомври.

Не свъвсем. По магазините ще бъдат пръснати 120 бройки. Получили са общо 300. На 15 октомври чакали нова пратка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ми звучи супер несериозно и много соц...

300 телефона за цялата страна!

Въпреки, че съм сигурен, че е така- още в инфо мейла им пишеше днес, че бройките са ограничени.

Затова и няма да бързам, като си спомня колко нерви потроших докато си взема гс-а... А после чак ми го доставиха на място в офиса, и с 4-ката ще стане така...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И все пак е по добре от 1500-1800 лв :lol: в кеш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И все пак никой не попита, дали ще им раздават по една "гума", защото все повече се чуват оплаквания, че тези устройства (защото, за мен с телефона поне може да се говори повече от 2 минути при 4 от 5 чертички на обхвата) или Apple са пуснали така - под масата преправена версия/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Беше писано, че програмата, която предлага безплатен Bumper е до 30.09.10 година. Какво ревете още? :tooth:

П.П. Това беше първото нещо, което попитах. Няма, лаконично ми бе отговорено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но има вероятност да продават бъмпери а желаещи бол:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Престанете с тези глупости. Имал проблем с обхвата iPhone 4. Да ама не... Проблем с обхвата има само когато използваш 3G мрежата, разговорите обаче ги провеждаме през 2G мрежата а с нея проблем няма. То и без да има проблем iPhone 4 с 3G мрежата на нашите оператори пак не им работи добре, ако ще и логопериодична антена да сложиш на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не го слушайте. Проблемите са огромни. ( Все пак, само 300 са вкарали, бе адаш...няма да има за истинските мераклии :tooth: )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...