Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

За всички, които чакат отключен 3GS / 4 / 4S / 5 от Глобул


drank

Recommended Posts

Мтел като почнат и те да продават айфони ще видите,че в магазините на Глобул винаги ще има бройки и ако искаш да си го вземеш от тях няма да ги има сегашните проблеми :) Само и само да не си го купиш от конкуренцията :lol:

Те да загубят ей така като мен клиенти, пък да видиш колко ще продават..!

Пак казвам, дано да е вярно това с М-Тел, че тия мнооого са дразнещи. Докато те четкаха и сега изведнъж им порасна гагата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи не само Mtel се отнасят отвратително с настоящите си клиенти. Макар, че учудващо за мен, Глобул да имат такова отношение.. Смятах ги за добра компания, но явно причината не е главно в компанията, а по-скоро от манталитета на работещите в нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи не само Mtel се отнасят отвратително с настоящите си клиенти. Макар, че учудващо за мен, Глобул да имат такова отношение.. Смятах ги за добра компания, но явно причината не е главно в компанията, а по-скоро от манталитета на работещите в нея.

аз съм абонат и на двете компании (по неволя : мтел не предлагат iphoni.

Моя опит показва че глобул са потайни ко@@&&@та, дето фирмената им политика е такава, че мълчат като пукъли когато има проблем. Това според мен е много по-лошо от практиката на мтел да ти кажат "не става" още в началото, без да мислят много много и да се поправят като се развикаш.

Така че за мен лично мтел е по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли раздвижване с нещата? Някой от София ако тия дни се е сдобил с телефона - от кой магазин?

Идват с 3.1, вече няма с 3.0, нали?

И един въпрос: ако го взема с предплатената програма на Глобул ФЗ, ще мога ли да го ползвам с друга Глобулска карта?

Иначе за джейл от 3.1 явно ще се почака..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джейл има за 3.1, предполагам за ънлок ти е болката. Иначе с всяка глобулска карта ще работи. Телефонът се заключва към оператора, не към определена сим карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами интернета как се свързва, през картата ли, с друга карта интернет няма ли да има, освен с тази, която си го купил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя въпрос получава титла – лауреат на супер награда за мега уникално лаишки (за да не употребя обидна квалификация като идиотски) въпрос.

А по отношение нарушаването на правилата – вече съм и без коментар!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно слуховете за Мтел - днес бях в офиса им на Графа и служителката беше доста категорична, че няма никакъв вариант нито слухове, че ще предлагат Iphone и започна да ми предлага техните боклуци. Срещу него в магазина на Глобул човека се чудеше по какъв начин да ми обясни (не директно), че апарат без карта на глобул няма да ми продаде, че едва ли не техните тарифи били чудесни и телефона с тях излизал по-евтин.

П.С. Без познат от глобул мисля, че никой няма шанс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А това, че без карта няма шанс да ти го продадат включва ли и предплатената програма. Че аз точно такава искам да взема. Дали ще имам проблеми с намирането на бройка? Днес мисля да обикалям София по магазините..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи ми отключиха iPhone-а от Глобул. Свърши се. И съм най-обикновен потребител : не познавам никого и не съм използвал никакви "вратички". Ето как точно го направих : стъпка по стъпка. Пестят се 125 лв. така. И ви черпят някой и друг ден интернет и разговори.

Така че не се отчайвайте и натискайте Глобул. Струва си (според мен) :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно слуховете за Мтел - днес бях в офиса им на Графа и служителката беше доста категорична, че няма никакъв вариант нито слухове, че ще предлагат Iphone и започна да ми предлага техните боклуци. Срещу него в магазина на Глобул човека се чудеше по какъв начин да ми обясни (не директно), че апарат без карта на глобул няма да ми продаде, че едва ли не техните тарифи били чудесни и телефона с тях излизал по-евтин.

П.С. Без познат от глобул мисля, че никой няма шанс.

Кой според теб е запознат повече, служителката в магазина или Андреас Майерхофер, главният изпълнителен директор на "М-Тел" ? В магазините и на *88 имат инфо чак когато има инфо и за крайния потребител :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи ми отключиха iPhone-а от Глобул. Свърши се. И съм най-обикновен потребител : не познавам никого и не съм използвал никакви "вратички". Ето как точно го направих : стъпка по стъпка. Пестят се 125 лв. така. И ви черпят някой и друг ден интернет и разговори.

Така че не се отчайвайте и натискайте Глобул. Струва си (според мен) :mad:

Честито, крайно време беше ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звънях вчера на почти всички Германос и Глобул офиси в София. Преди това говорих с оператор, който ме записа в някакъв си лист и като имало телефон за мен (32гб с б-кънект) щели да ми звъннат. Казаха ми, че има ли в някой от представителите им телефон мога да си го взема и оттам.

Звъня аз и чувам какви ли не неща. От 20 телефона: 3-4 го нямаха в наличност изобщо (очаквах да са повече), 15 ми казаха, че мога да си го взема само с абонаментен план (като един младеж ярностно ми спореше, че b-connect не бил част от Глобул и няма как да си го взема с такъв пакет), а само 1 ми каза, че ще потърси - записа ми номера и каза, че ще се обади до края на деня. Е, не се обади :mad: Сега така като гледам из интернет колко много бройки има купени от Глобул с цел продажба се замислям дали да не си го взема направо така. И без това ще го ползвам с Глобулска карта, тъй че това не ми е проблем. При това условие, заслужава ли си да дам 1450 за ФО след като с други карти няма да се ползва? А нормалният "глобулски" е 1200.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми ако имаш излишни 250 лева си зимай... някой си го взеха още лятото за по 1700-1800 лева :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От утре ще имам количества отключени 16 и 32GB на прилични цени. По-скъпи ще са от Глобул, но няма да има тези разправии. Ще пусна тема по въпроса в Продава щом сметна цената.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Внимавайте при покупка на нови 3GS, защото Епъл са пуснали телефони с нов bootrom, който запушва дупката използвана за jailbreak.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anthony, предполагам ФЗ ще са?

Toni, имах предвид дали има някаква разлика по работата с телефона ако е ФО или ФЗ. След като съм вече на Глобул, не ми е нужен ънлок на практика, ама за джейлбрейка не съм запознат много как стоят нещата с ФЗ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От утре ще имам количества отключени 16 и 32GB на прилични цени. По-скъпи ще са от Глобул, но няма да има тези разправии. Ще пусна тема по въпроса в Продава щом сметна цената.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ФО ще са. Написал съм го.

Съжалявам, нещо спя :) Чакаме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако има опция лизинг, взимам един 32 gb :exclaim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тони, предполагам си се презапасил с бройки, че като гледам ще надхвълиш продажбите на Globul. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...