Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

За всички, които чакат отключен 3GS / 4 / 4S / 5 от Глобул


drank

Recommended Posts

Когато си вземах 3gs-а от Глобул направо си скъсах нервите от дебнене на момента в който ще го имат в магазина. По цял свят може да направиш предварителна поръчка и да си изчакаш. Тук няма такова нещо. Направо си е лудост да се занимаваш с Глобул отчайващи са. Те сега имат ли 3gs налични? С четворката мисля че ще е още по зле. 499 паунда ФО от Англия с Еконт. Това е схемата за iPhone 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цената на Iphona с 25лв/мес. е 989лв. като Договора е за една година!С Prepaid цената е 1189лв.Отключен телефона е 1389лв.Работя в Глобул и цените са 100% верни !

Поздрави,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кольо по тази схема го купува от няколко месеца :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цената на Iphona с 25лв/мес. е 989лв. като Договора е за една година!С Prepaid цената е 1189лв.Отключен телефона е 1389лв.Работя в Глобул и цените са 100% верни !

Поздрави,

И на мен това ми казаха, с малкото допълнение, че трябва да предплатиш 2 месечни такси, ако си с договор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен това ми казаха, с малкото допълнение, че трябва да предплатиш 2 месечни такси, ако си с договор.

Таксите се предплащат за всеки закупен телефон от Глобул.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще го пускат ли без договор или пак само ще го има като цена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Т.е. излиза, че за 1289лв. имаш отключена 4ка и 2 години гаранция, не е толкова зле, но утре ще видим какво що.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кольо по тази схема го купува от няколко месеца :)

Един месец им бях дал. Писна ми и изтеглих парата без да ми вземат процент за транзакция.

@bobbyggx, как ще го вземеш на тази цена бре, не се излагай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цената на Iphona с 25лв/мес. е 989лв. като Договора е за една година!С Prepaid цената е 1189лв.Отключен телефона е 1389лв.Работя в Глобул и цените са 100% верни !

Поздрави,

Отключен е 1299лв за 16ГБ и 1529лв за 32ГБ :) Не работя в Глобул, видях ги от другаде.

iphone4p.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един месец им бях дал. Писна ми и изтеглих парата без да ми вземат процент за транзакция.

@bobbyggx, как ще го вземеш на тази цена бре, не се излагай.

Даже по-малко от 1260 излиза отключен. Договор с тарифа 19.90 + прекратяване равно на 1019+200(толкова някъде)=1219лв. което е бомба според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой поръчвал ли е през еконт ? защото тези от глобул много ме съмняват до нова година да го докарат в БГ.... или поне да ни огрее без предварителна заявка. Иначе цените са разумни наистина :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-евтин е от 3GS - първите бройки миналата година бяха 1329лв за ФО, с прекратяване беше с тридневни разправии и 100-тина по-евтино.

Хубаво е, че не извиват ръце с плана - вече можеш сам да избираш, проблем остава само с наличните бройки.

Цената е абсолютно конкурентна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, аз сега съм на Web&Talk Extra , значи ако удължа договора още за 1 година , ще мога ли да взема 4ката за 989лв. ? или това важи само за нови абонати?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както каза алхх и според мен цените са добри, като за начало, не е като миналата година с 3гс, надявам се, че цялата работа ще свали и цените на индивидуално внесените телефони от чужбина и ще стане още по-добре, а и офертата на Глобул с тези планове не е лоша, по-добри са от старите и750, и1000 и т.н., даже мисля след месец, два като ми изтече договора с ментел да си превърля номера при гърчолята, то и без това до тогава ментел ще им е гръмнала окончателно новата система :Д . Да не спамя повече, пожелавам на всички съфорумници по една 4ка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, аз сега съм на Web&Talk Extra , значи ако удължа договора още за 1 година , ще мога ли да взема 4ката за 989лв. ? или това важи само за нови абонати?

Важи само за нови абонати, но предполагам, че ще го пуснат и с преподписване, както е и 3гс, но договора трябва да ти е изтекъл.Не става само да го продължиш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е наистина така, само за нови абонати и за такива на които им изтича договора, ще е много кофти. Колко хора ще се съгласят да си сменят номера? Не би трябвало да е така! Не ги разбирам, примерно аз имам желаниие да си взема телефон да им дам определената сума, но договора ми е подновен преди 2 месеца, и какво излиза че нестава!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми то всъщност излиза по-евтино ако си вземеш телефона без абонаментен план 1169лв. , вместо 989 и година по 25лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, накрая ще ти излезе малко по-евтино, но за тези 25лв. на месец получаваш все пак добра тарифа, която можеш да си я ползваш, най-малкото заради неограничения интернет, да не говорим за разговорите и смсите, а когато ти изтече договора можеш да отидеш в Глобул и да кажеш да ти го отключат, което до колкото знам става за 2-3 дни и след това си имаш пак фабрично отключен телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интернета не е неограничен:

Абонаментните програми за iPhone предоставят определен брой включени МВ на месец и активиране на допълнителни пакети GoWeb Unlimited с неограничен трафик за данни не е възможно.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...