Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WWDC 2011


LUBECA

Recommended Posts

Подкрепям напълно gorgior, по тая бета ще се правят още много промени до есента, ако беше стабилна iOS щяха преспокойно да я пуснат много по-рано. Ако си бета тестер донякъде е разбираемо иначе просто си даваш кинтите на вятъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 444
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Severus

    41

  • Alxx®

    29

  • iPhoneman

    27

  • The Shaman

    21

99$ беше за най-ниския достъп, прави сте. Това с 299 включваше всичко, свързано с разработката на iOS, плюс пакета за разработка на приложения. Порови в горните постове имаше линк към такава страница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече имам Developer акаунт, но е за Safari. (На който му трябва Developer Preview на Safari 5.1, да казва.) :tooth:

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля че не се бара, ама дали не се е чуло отнякъде?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно, как би сработил тандемът iPhone 4+ iOS5b и tiny umbrella при рестор и запазване на ББ :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пепи мисля че модема в бетите не се бара.

@ ayl за к'ъв К** ти е да даваш 100$ за да видиш някаква бъгава бета. Помоли някой колега да ти даде временен акаунт, щом е толкова зор!

Бе вие парите за нищо си ги нямате май?!

Прав си. Заради това нетърпение и постоянно чакане на нещо ново "избягах" от htc и техния свят с cooked rom-ове и тем подобни, но май пак съм попаднал от трън та на глог. Както и да е, ако отзивите са положителни, ще го качвам и аз. Пък ще видиме - ако някой може да даде временен акаунт - ОК - има бутилка уиски от мене, ако не - ще се регистрирам. Даже ако кажете, че лага от 4.3.х липсва, направо ще го качвам :naughty3: .

Редактирано от ayl
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти си голям мераклия бре ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако има смелчаци с iPhone 3GS ФО, да задържат малко. Имам една налудничава идея :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано в момента изобщо не разбирам защо се натискате на бетата?

Примерно Contract Killer крешира. Даже аз който имам няколко iPhone (различни генерации), няколко iPad-a (пак различни генерации) и iPodTouch (да - няколко бройки и различни генерации). Та дори и аз съм го сложил на един девайс (iPodTouch4G) за да може да го разгледам и да видя новото без да се притеснявам че ще ми се спъне основната работа.

Бетата е създадена за да може когато излезе (септември) с новия телефон масовия потребител да може да го използва заедно с iOS5 приложения. Затова в момента разработчиците имат достъп до "извора" за да може да се нагласят и настроят приложенията за новата ОС.

Да, в момента няколко потребителя имат достъп до бетата, защото са прибавени към моя акаунт. И в това няма нищо лошо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я, пробвайте без акаунт :D :

iPhone2,1_5.0

Свали

Качвате САМО с рестор и задължително в ДФУ.

Тези с ФЗ, ДА СТОЯТ НА СТРАНА ОТ ТОЗИ ФЪРМУЕЪР.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще може ли да се активира? Някой по-горе беше писал, че може да се инсталира, но няма да може да се активира ако нямаш валиден акаунт.

Споделете как се държи на 3ГС - логично би било да е по-лагаво дори от 4.3.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще тествам фрима на Alxx®,и после ще кажа дали става не за Дев акаунт.Но това ще е след 19 часа.Ако някой тества преди това да каже!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следя тази тема и досега не видях някой, който е качил бетата, да даде отзиви как се държи и става ли за всекидневна употреба, дали забива и как се държи батерията. Не видях и шотове на инсталация на телефон, а само на айпад. Интересното тук е някой да сподели впечатленията си, защото тези приказки за акаунти и инсталации стават неактуални ако софуера е бъгав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, 'драстиии :D Какво очакваш от бета? Да върви на пушка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие на 13 ли сте?! Всеки път едно и също, Винаги бетата е била бъгава. Всички преди GM-а не е за всекидневна употреба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не те кара да я слагаш бе приятел. За всеки влак си има пътници !!!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз и да искам не мога :) просто ще си загубите времето да ресторвате само за да видите това, което вече знаете. "Трай бабо за хубст" е казал народа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...