Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak на iPhone/iTouch с 3.1.2 с blackra1n от GeoHot


mupo

Recommended Posts

Тоя въпрос ако го видя още веднъж, аз ще пооранжевея – от уртикария...

Кой знае пък какъв цвят ще придобие поредния му автор... :twisted:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прави сте, четене му е майката, незнам как испуснахте часта където ви казвам че е вече jailbreak нат със blackra1n.

Ако обичате банвайте обаче всепак испускате отговора за моя въпрос, става въпрос за jailbreak-a.

Значи съм на ясно със термините тъи като този ми е вече 3 айфон дето го jailbreake-вам.

Както описано във няколко теми къстам фърм. ти пази бейсбенда и също възможноста за ънлок със ултрасноу. Просто предложих една идея: проблема след рестарт, дали има шанс да са оправи исчезването на jailbreak след като съм напраил: jailbreak (blackra1n) и след това слагане на къстам фърм.

Ако и това ви изглежда като тъп въпрос, предупреждавайте, банвайте....каквото пожелаете....обаче съмняавам са че които и да е задал подобен въпрос в която и да е от темите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако jailbreak-а е като писането ти, пази Боже, нормално е да не се справиш. Аз какво съм ти отговорил по-горе, не те ли устройва? Или чакаш някой отново да ти го обясни стъпка по стъпка, при положение, че вече е сторено.

п.п. и не си довършил последното изречение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Veljance, ако ставаше така едва ли щеше да има толкова хора по цял свят които да пилят на главата на geohot да направи untethered jailbreak.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста се понапънах докато разбера въпроса ти Veljance. За 9 страници разяснения и отделно други теми за проблеми и решения... Беше ти отговорено директно и ясно, но с повече въпроси ще стане все по - ясно и по - ясно нали така!? :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А пък най– ясно ще стане като удоволетворя "милата му молба" за смяна на цвета... :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам нужда от помощ! :confused:

С iPod 2G съм. Първо си ъпдейтнах до 3.1.2, след това направих Restore (Set as new) и джейлбрейкнах точно по описаният начин с blackra1n. Инсталира се и Cydia на айпода. До тук всичко добре. Сега се опитвам да инсталирам AppSync от сорса http://cydia.hackulo.us/, но като искам да добавя сорса в Cydia-та ми изписва Did not find repository.

Въпросът ми е трябва ли въобще да слагам AppSync или нещо подобно и от къде мога да го дръпна? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А вместо да задаваш въпроси, които вече са обсъждани, що не вземеш малко да се напънеш както изискват правилата, че да потърсиш и почетеш! :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, благодаря за бързия и изчерпателен отговор.

Можеше просто да напишеш с две думички, че AppSync може да се дръпне и от друг сорс, вместо да хабиш толкова думи за неграмотен и непросветен потребител. Мислех, че форума е, за да се помога на затруднени юзъри, които любезно задават ясен и точен въпрос, но явно съм останала заблудена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:evil: Ако продължаваш в същия дух много скоро ще ти се наложи да лекуваш заблудите (и най–вече мързела си) на друго място.

Искрено препоръчвам да посетиш и внимателно изчетеш "командировъчния" раздел, което явно си си спестила и при регистрацията си, а и postfactum при първите си стъпки тук...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айфон 3G ФЗ беше с 2.2.1.Ъпдейтнах го през айтюнс с 3.1.2 и той си остана с картинката с кабела на екрана.Изпълних указанията на Mupo които са в началото на темата.Покоза се картинката на Геохот и даде че е готово но кабела си седи на екрана и телефона не тръгва.Моля някой да помогне.Явно аз греша някъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами като не следиш развитие, и не четеш, вкл. и относно стари фърмове...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами потърси и почети де...

Това животинче – iPhone не се "убива" и не "умира" така лесно :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолтно точно казано че това животинче не се убива лесно.Преинсталирах уиндоуса,сложих нов айтюнс и нещтата си станаха както сте ги написали в началото на тамата.Така че се извинявам за пушилката която вдигнах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Значи случи ми се следното преди 1 месец правих jail & unlock на 3.1.2 и всичко беше чук, но днес се случи следното както си набирах даден номер и ми изчезна обхвата и сега пише NO SERVICE( дори и след RESET NETWORK SETTING) , а най-странното е че нито съм качвал нищо нито съм tweak-вал от 10ина дена... Четох в Google че тва било бъг в новия фв 3.1.2 и се чакало какво ще става или пък ако е краден тела е блеклистнат, но аз проверих моя на 2 места и не е защото съм го зимал от ебеи. Благодаря предварително. С 3g съм.

-- Пон Дек 14, 2009 10:47 pm --

Оказа се че ми е дефектирала СИМ каратата :) :) :D !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не иска да се ребоотва и ако го ребоотна автоматично го няма bl1ckran инсталиран :lol: какво да правя ?

Едит:не се показва и картинката на геохот при runing....

Едит2:Справих се, със Sladichuk обсъждахме този тъп проблем цяла нощ,а сега се сетих, че беше от бъгнатия юсб порт :D. Много съжалявам, ако съм затруднил някой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо искам да благодаря на автора на тази тема за труда който е положил,но за съжаление при мен нещата малко се объркаха.След като изпълних всички от горепосочените стъпки правилно,iPhona ми започна да дава проблеми.

1.Немога да свалям от Сидия нищо,дори немога да я ъпдейтна.

2.Когато пробвам да си синхронизирам телефона с iTunes,ми изписва че някой от файловете ми немогат да бъдат качени на телефона,поради някакви си ерори.

Телефона е:iPhone 3GS 32GB фабрично отключен

Моля за разбиране.Преди когато си бях jailbreakнал телефона с Редсноу нямах никакви проблеми,но бях на 3.0.1 и реших,че е време да си подновя софта.

Благодаря ви за отделеното внимание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

skadi, здравей. Ще те помля да си попълниш профила по правилата и занапред да използвай търсачката.

Има тема за грешки в Cydia

viewtopic.php?f=8&t=1596

Има и тема в която е написано какво да се направи, за да можеш да качваш "излекувани" приложения на устройството си.

viewtopic.php?f=18&t=3114

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А има и теми, от които можеш да си извадиш изводи какво се случва с тези, които не са спали няколко дни с правилата на форума под възглавничката, и процедират в разрез с тях... :D

Мисля, че трябва да наблегнеш на тях първо... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно всичко направих както трябва...

С iPod Touch 2gen съм, бях на 3.0 OS, update-нах до 3.1.2, после пуснах "дъждеца", jailbrake-на си се както си трябва и си се показа иконката на blackra1n-а.

След това се опитвам да инсталирам или Cydia или Rock... Давам install, изписва Downloading... и след 2 мин изкарва "timed out" грешка (WiFi ми е он, вързал съм се към домашния router, със самия WiFi няма проблем, от друго е)

Моля помогнете :redface: :redface:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е от друго - просто няма връзка към сървърите, дали проблема е при теб или при доставчика ти незнам. Отиди някъде другаде където има WiFi и ще се убедиш, че е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докога ще пълните темата с глупости относно известни факти ?????? :evil: Искате среща с мен по трасето ли ? :twisted: :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...