Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

На този линк да цъкне Alxx® дето обяснява, че сифона бил на същите цени като топ моделите на цамцунг.

И после пак ще си говорим, демек у вторник вечер.

Нарушена точка 1.15 от Правилата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От тия си ги купувайте ти и постналия. Аз, от прекупвачи и търгашки фирми стока не взимам. Има германски, английски, щатски Епъл стор и там цените са точно каквито казах. Цамцунг не е на същите цени, а по - скъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе пичове, как ги взимате тези телефони от USA ? Имате пътуване до там, купувате и като се прибирате ги прибирате в багажа ли ? Или има вариант да се поръчва от Apple USA ? И вече, митнически такси, ДДС не излиза ли много солено ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Носят добри хора, рода :smile: Някои пътуват. От британския стор може да се купи с куриер(напр. Еконт)...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе пичове, как ги взимате тези телефони от USA ? Имате пътуване до там, купувате и като се прибирате ги прибирате в багажа ли ? Или има вариант да се поръчва от Apple USA ? И вече, митнически такси, ДДС не излиза ли много солено ?

Аз лично (при възможност):

Приятел го купува.

Праща го с DHL и в описанието го пише подарък (за всеки случай и се прави по указание на моите приятели в DHL), като тук моя човек следи товарителницата и в момента в който пристигне го дърпа на аерогарата при него и ми звъни да отивам да си го взимам.

От всеки щат в САЩ доставката е различна, но при мен се връзва на около 70-80 долара.

Ползвал съм и канал от САЩ до Лондон и от там някой от родата ми го праща пак с DHL или други куриерски тарикати.

И те така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли балъцииии?

post-226-0-85449400-1410696608_thumb.png

Не е ментел, но е фирма която играеше с някой от операторите. Ще ви я спестя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия хора нулите ги нямат за нищо...сори за офтопика, но за тия цени наистина трябват големи балъци!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да цитирам фраза която съм видял от Alxx, а именно " Докато има балъци, уиски с фъстъци ". Е който и да е този сайт, ще разпродаде всичко на деня 21-ви и ще пият уиски :p. В България важи ( може би не най-подходящата фраза в случая ) От студ умри, гъзар бъди. Та перефрезирано - за да са гъзари още на 21-ви септември ще дадат и толкова пари. И дори съм склонен да повярвам, че първо ще се продадат тия с 3 отпред пред нулите ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам една... да я наречем клиентка, която купи 4s, когато беше 2000... После идва да и оправям телефона, че индикатора на батерията и станал червен ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно е 2000, друго 3000-3500. Нищо няма да продадат. Ако мога да уредя бройки, ще им бия цена 50 лв отгоре. Напук на такива търгаши.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези прекаляват...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че за някои "батки" с Х5-ци и Q7-ци няма да са проблем тия цени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега ще им е по-лесно да боравят с тях, Apple се погрижиха за това с увеличаването на размера, че да им е по-удобно за "пръстетата".

:Angel:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Силно се надявам мтел да не злоупотребят по подобен начин. Мисля да подписвам с тях (не конкретно заради айфон), но ако се изгаврят така, това може да е причина да се откажа от договор с тях.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че за някои "батки" с Х5-ци и Q7-ци няма да са проблем тия цени.

Най - смешното в случая е, че точно хората с налични средства си ги поръчват отвън. На тия цени кълват само кръгли идиоти които си мислят, че толкова си струва. Най - яростният спор за това "колко надценени са Епъл", съм водил с един куку, който беше купил за жена си iPhone 5 от някакъв магазин в центъра за 2300лв. И, то ноември 2012.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казах днес,на един таксиметров шофьор - ако някой е готов да даде 2000 лв. за петицата,няма аз да съм виновен,че съм му я продал.

И балъците трябва да си дават парите някъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Схемата е следната: Намираш приятел, който живее в Германия или Кралството, прави ти онлайн поръчка и ти изпраща по мейл нужната информация. Отиваш в банката и превеждаш парите на Apple Store. Телефонът идва, слага се в пакет и пътува по куриер до теб, примерно с GLS от Германия, 30 евро и пристига за 3-4 дни най-късно. Извод - имаш най-новото устройство на Apple, закупено на европейската цена с разходи най-много 100 лева отгоре (ако свръзката си пътува до България може да падне и под 50 лева). Една година гаранция, не зависиш от благоразположението нито от алчни прекупвачи, нито от мобилни оператори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз така действах с тази разлика, че нямам приятел в чужбина, ползвам си личната българска дебитна карта и доставката ми е 1 EUR, но чакам малко по-дълго - 7-10 дни. Писано е не 1 и 2 пъти по тези въпроси - и в този форум, и в apple-bg. Има една доста известна търсачка и всички знаете коя е тя. Не е трудно да се потърси "доставки от англия/германия/сащ". И не, нямам предвид изнудвачите от Еконт, които искат над 100 лв. за доставка на айфон и не малко хора им се връзват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пишете по темата! Т мобайл се обсъжда в друга тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

***********************

mod edit: Мнението е изтрито! Няма връзка с темата!

не мога да разбера защо ми триете отговора и пишете че не е по темата като в този форум няма друга тема за iphone 6 освен тази свързана за мтел

така че какъв ви е проблема не знам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес по една българска национална телевизия казаха, че iPhone 6 ще се предлага в България от октомври месец и ще е на цена от около 2 000лв.Как сметнаха цената тия хора не ми е ясно ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами сметката е проста. Както беше казал някой: докато има балъци - уиски с фъстъци ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много се чудя в коя тема да постна възмущението си и затова моля модераторите ако трябва да преместят поста ми където сметнат за необходимо.

Или да го изтрият, разбира се.

Питате по-горе Мтел как са сметнали цена 2 000 лева, но при тях малко или много е оправдана.

Я отворете Продавалника да видите за какво става дума...

Преди час си викам Я да отворя продавалника да видя българския търговец как понася появата на новия модел iPhone.

Има-няма 20-ина обяви, а аз имайки днес време за губене си плюх на пръстите и започнах инвазия със съобщения.

Най-високата цена е 4500 лева, колеги...

Аз направо онемях.

Няма да ви давам линк, защото не искам да му правя реклама на тоя дебил.

И си вярва...

Останалите обяви са в ценовия диапазон 1300-2750, като повечето са за 16ГБ.

Реших, че мога да се направя на тарикат и да ида утре да видя някой 6+ под предлог, че искам да го купя.

Е, те повечето ги нямат налични (от тези, които ми отговориха на съобщението).

Не, че съм учуден от това, което видях, но споделеното възмущение е половин възмущение.

Защо не си сложат една нормална надценка от 200 и че даже и 300 лева над цената с включените разходи и да продадат по някоя бройка, а са набили такива цени и...

Всъщност имате ли приятели, които са си купили на цена от…а бе примерно 2000 лева?!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...