Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Имам намерение да си купя на изплащане iPhone 5 от Globul.Знае ли някой с коя версия на firmware ги продават в момента.Гледам че има и опция да си го поръчам online ,някой правил ли го е това.

Редактирано от vanina87
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не може да ти каже със сигурност. Какъвто уцелиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го получих с 6.1.2 ,а ми бяха казали,че ще е с 6.1.3..... божа работа .

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Да кажа,че 2 месеца след като написах жалба до КЗС, всичко най-накрая се нареди. Успешно ми отключиха 2 Iphone 4S, от Мтел, след изтичане на договора. Тъй че, ако имате проблеми, не се колебайте, а си пишете жалбата и всичко трябва да се нареди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Ситуацията е следната. Приятелката ми разбра по трудния начин, че тарифата й в която е включен интернет има допълнително заплащане след като минат включените МВ. И реши че иска да премине на друга с неограничен интернет. Въпросът е че договорът изтича април, а в сегашният договор има и флашка с интернет която не се ползва. Тарифата, която е избрала е с по-висока такса. Може ли да преподпише с новата тарифа и да изрине стара и флашката?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом минава на по-висок като обем и пари план, няма никакъв проблем да преподпише когато пожелае.

За дата картата с интернета - там нямам идея и да си погледне договора.

Това, че не се ползва интернета няма абсолютно никакво значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен :D В момента съм на Лууп Екстрийм,остават ми 6 месеца до края на договора.Месечната ми такса е 20 лв.Звънях да ги попитам може ли да преподпиша договор с добавяне на лизинг на 5S-ka.Те почнаха да ми развиват теории,че трябвало да ми остават два месеца от тоя договор и да преподпиша на смарт тарифа + сърф пакет,като най-евтиния вариант се връзваше около 25 лв общо с 512 мб нет и след това преминава в неограничен ИЛИ да си поддържам старата луупска карта И да си взема същите по-горе условия на нов договор,ако не се лъжа.Директно им казах "Лек ден" и си взех нова 5-ца.... Затова моят съвет - звънкаш на *88 и молиш да те свържат с отдел "Продажби",защото и тия кол асистенти и магазинерите са "гола вода и кал по гръбъ" !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На план с по-ниска такса не може да се мине преди да е изтекла по-голямата част от договора. За 1 годишен договор - оставащ 1 месец до края, за 2 годишен 2 месеца. За план с по-висока такса няма проблеми, както е казал колегата Алгор да се преподпише по-всяко време на договора ( дори и когато е обвързан с телефон ). Въпроса е че ако са минали 6 месеца от текущия договор с телефона и ти остават 18 месеца, то новия договор ще е с срок 24 месеца за да обхване целия период на обвързаността с телефона.

При покупка на телефон и с по-висока месечна такса, няма никаква причина да ти откажат преподписване на нов договор, дори напротив, ще го направят с удоволствие. Друг е въпроса, че са ти отговорили по този начин, най-вероятно поради липса на количества iPhone 5s ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам,дано момчето отгоре се оправи. Аз лично им теглих една майна гъзина и лятото

ще се ориентирам за някакъв гевей и май към Глобула ще тичам,щото май Теленор ще излезнат най-почтеното на пазара в момента...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакай първо да видим 5S от Глобул ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми е да я разкарам тая флашка, аз не се и съмнявам, че ще вземат повече пари. Щото ми я набутаха, уж като специален план за мен пък то си беше просто лууп за 10 лв с флашката за 5 и ето го СПЕЦИАЛНИЯ план за мен. Като ги знам какви са прайки..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как пък всички ви "набутват" с тарифни планове, флашки, интернет, телефони и други неща, които не искате и не използвате? Най-смешното е, че после оператора ви е виновен, че сте се съгласили да приемете това, което ви е предложил. Българинът като чуе "промоция" или "оферта" е готов и майка си да продаде, за да се възползва, пък после вай какво направих и винаги другите са му все виновни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакай първо да видим 5S от Глобул ;)

Оо,спрях с "пазарувките" поне до лятото,щото съм си доволен от 5-цата :) Говорим просто като смяна на оператор :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и да няма не само 5s от Глобул ,ами и самия Глобул да го няма. Норвежците дадоха задна и на високите етажи се говори усилено ,че ще минат в ръцете на Цв Василев съответно Виваком. Всички нови проекти са спряни от няколко дни и е пълно мълчание ,само казаха ,че нещо ги е дръпнало от бг пазара, как става така ,при условие ,че над година са го проучвали преди да тръгнат да правят сделката за Глобул ...

Чакаме развитие съвсем скоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да кажем честито на Мтел-те ще са единствените печеливши от цялата ситуация ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те ще са губещите в случая ,не печелившите.

Няколкото милиона абоната на Глобул ,автоматично стават абонати на Виваком.

Отново всичко е политика в цялата ситуация.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и после също толкова бързо ще се разкарат от там.

П.П.

Винаги всичко е политика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е,че като отидат в ментел ,няма да е по-добре , всички са картел

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И това е така...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и да няма не само 5s от Глобул ,ами и самия Глобул да го няма. Норвежците дадоха задна и на високите етажи се говори усилено ,че ще минат в ръцете на Цв Василев съответно Виваком. Всички нови проекти са спряни от няколко дни и е пълно мълчание ,само казаха ,че нещо ги е дръпнало от бг пазара, как става така ,при условие ,че над година са го проучвали преди да тръгнат да правят сделката за Глобул ...

Чакаме развитие съвсем скоро.

Не знам от къде черпиш това инфо но въобще не е вярно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Затова "скоро" ще стартира следващия GSM оператор - Булсатком, така хората ще имат избор.

Sent from my SM-N9005

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Боже, колко мъка има по тоя свят, боже... smile3555.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв избор ще даде Булсатком. Ще подари карти на текущите си клиенти, ще излъже 20-30 хиляди да мигрират от текущите оператори ( същите който прескачат от оператор на оператор последните години ) и на бързо ще вземат първенството за най-лошия оператор. Какво биха ти предложили за са ползваш техните услуги? Ако не пуснат 10 лв месечна такса и всичко безплатно, няма кой да им стане клиент и да бъде лоялен. В момента няма никаква нужда от нов оператор. Сега по интересно е какво би променил Теленор, за да привлече нови клиенти и да задържи текущите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...