Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Можеш-но най-вероятно като минеш през КЗП преди това :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Lyudmil Люска, прав си, че трябва да го видиш и пробваш преди да го купиш и за това има изложени машини. Цвета не променя пърформънса и начина на работа. Това е като да отидеш да правиш тест драйв на кола, там ще има един автомобил от модела, който да караш, после вече ще те заведат в двора да си избираш, боя,цвят на салона, джанти и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ерм... малко са различни нещата - да, може и да не ти дават да го отвориш преди да го купиш, но със сигурност има бели модели изложени за да ги разгледа човек. А това, че цветът не променя перформънса е така, но човек не си купува телефон само заради перформънс. Трябва все пак да го види дали ще му хареса естетически.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

killer4o точно това имах и аз предвид.

roll2puff различни неща са, но в конкретния случай не може да си отворил 12-13 бройки само в черно и да не се погрижиш поне една от тях да е бяла, щом ги имаш в наличност и се опитваш да ги продадеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Условията за лизинг в Глбул не изглеждат зле:

ebf399687344.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както и да го смятаме, новият уред е средно 120лв отгоре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това казвам и аз, както и да го смятам - кеш или на лизинг е между 120-150 лева!

ПП - това за Глобула, за Мтел не знам точно, но и там си има разлика.

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спрял съм се на Глобул-и без това трябва да взимам още една карта,а за 4-ката си намерих пазар за 600 лв.

Около 450 лв за ъпгрейд не ми се струва зле.

Иначе и в ментел трябва да е нещо подобно като крайна лизингова сума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е. При грабул си фо след година, при ментел - цакаш 150. Мизерници са.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз старата 4ка няма да я махам, само за всеки случай ще поискам да е ФО. За 5цата вече съм с отворена оферта само, че съм дълбоко разколебан кеш или на лизинг, щото при втория вариант съм на сметка, както и да го погледна, поне от гледна точка на тарифата. Но пък рискувам да излезе по-читава подобна и да гризна дървото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз оня ден разбрах че ментел искат 150 лв за отключване, независимо че договора е изтекъл или апарата е изплатен...

Срещу това може ли да се протестира?

Айм вери мад :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ако е вярно ще берат много ядове с мен след 1 година. От мен 150 лв няма да видят за отключване на телефона ...

А разрешението може би е директно писане на Apple ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Епъл прави всичко по заявка на оператора - те нямат работа с теб, а КЗП евентуално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последните няколко години не един път са ми отказвали няколко неща, но в последствие ме питат кой е удобния за мен офис и им изпращат мейл - за този клиент направете това ;) като се заядеш упорито с тях и поговориш няколко пъти на *88 клякат. Но трябва да си упорит ... Последно беше като подписвах договора за iPhone, като бях проверил всичко точка по точка на *88 и при подписването ми казаха че веднага трябва да заплатя месечна такса независимо от датата на която се подписва договора и независимо че текущия месец вече е заплатен с таксата на предишния план. Е аз разбира се бях уточнил това преди това на *88 и просто написах оплакване веднага. Отговора беше - следващия месец без месечна такса. И това без КЗП - намеся ли и тях жална им майка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не би следвало да искат пари за отключване след изтичане на срока на договора.

150 лева е за отключване по всяко време в рамките на договора. Така знам аз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото да попитам някой вземал ли е наносим от Мобилтел? Каква е таксата, за колко време става и дали има наличност вече на такива карти. Благодаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си се записал в сайта им за нано сим, е 14.90 лева. Иначе не знам, може би пак 19 и...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

20 кинта за сим карта? Виваком правят замяна срещу 5 лева, че и първия път е безплатно даже.. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не само първия. Бях писал и другаде. Сменил съм сигурно 30 карти и не съм дал стотинка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какви 20 лева бе хора. Мен ми се обадиха, защото се бях записал и ми казаха, че за подмяната на сим картата с нано сим трябвало да заплатя 4 лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...