Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Само дето говорим за 16 гб версия, а 4с е стази цена 64 гб!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе simba4, ти не четеш ли информацията от днес? Как реши, че телефона ще е 2000лв в Мтел като си има вече цени за лизинга със съответния тарифен план!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Написал съм че е с 5 лева по-скъп от месечнта вноска за iPhone 4S и имах предвид 16GB. При най-скъпия план пък - Моби XLLLSLSLS - е същата месечната вноска като за 4S отново 16GB. Тоест ще е малко по-скъп при по-ниските планове, което е нормално предвид факта, че телефона е по-скъп и в цяла Европа (миналата година 4S струваше 629 евро ако не се лъжа за 16GB в Германия, а сега е 679 евро).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми по после прочетох, обаче имам съмнение че ще има нещо уловка пак :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи може да се вземе за 70 лв на месец мисля е най-евтината оферта на мтел.Това е добре според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа колко би струвал кеш със двугодишен договор Surf & Talk L,примерно. 4С с този договор към момента се предлага за 889 лв. в Мтел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам цените, пак толкова ще е (може да има някакво минимално отклонение, но ще е горе долу същата цена). Иначе на 4S в М-тел цената ще падне със 100 лв. ако някой го интересува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Регистрация за получаване на повече информация:

http://www.mtel.bg/iphone-5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Регистрирах се, обаче какво от това... да не е като регистрацията на nanosim - ни вест ни кост. Що не си пуснат един пре-ордер като хората, ами се занимават с такива несериозни неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добре не се занимавайте с глупости и предположения,а изчакайте още седмица;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на заявка от страна на клиент ;) или пък питане в офис на Глобул дали ще имат наличен ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой питал ли е в офис на Мтел дали може да се запази по-рано конкретна бройка?

edit Аз питах току-що в централния офис в Стара Загора. Не знаят нищо, нито за цени, нито за бройки, не знаят даже дали ще има изобщо в петък, или не.

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Информацията е от един друг форум от потребителят Wesselin. Ако е вярна цените са надути с повече от сто лева на телефон.

Цени на iPhone 5 16GB/64GB с Mtel iPhone, Мтел Моби и с пакет Mtel Surf NoLimit

· iPhone 5 16GB с Mtel iPhone

Mtel iPhone S / LOOP Extreme – в брой -1119 лв. или 24+1 вноски х 47.90лв.

Mtel iPhone M– в брой -1069 лв. или 24+1 вноски х 44.90лв.

Mtel iPhone L– в брой -999 лв. или 24+1 вноски х 41.90лв.

Mtel iPhone XL– в брой -829 лв. или 24+1 вноски х 34.90лв.

· iPhone 5 64GB с Mtel iPhone

Mtel iPhone S / LOOP Extreme – в брой -1539 лв. или 24+1 вноски х 63.90лв.

Mtel iPhone M– в брой -1439 лв. или 24+1 вноски х 59.90лв.

Mtel iPhone L– в брой -1369 лв. или 24+1 вноски х 56.90лв.

Mtel iPhone XL– в брой -1229 лв. или 24+1 вноски х 50.90лв.

· iPhone 5 16GB с Мтел Моби

Мтел Моби XL – в брой -829 лв. или 24+1 вноски х 34.90лв.

Мтел Моби XXL – в брой -699 лв. или 24+1 вноски х 29.90лв.

· iPhone 5 64GB с Мтел Моби

Мтел Моби XL /XXL– в брой -1229 лв. или 24+1 вноски х 50.90лв.

· iPhone 5 16GB с Mtel Surf NoLimit

Mtel Surf NoLimit M/L– в брой -1119 лв. или 24+1 вноски х 47.90лв.

· iPhone 5 64GB с Mtel Surf NoLimit

Mtel Surf NoLimit M/L– в брой -1539 лв. или 24+1 вноски х 63.90лв.

Цени на iPhone 5 16GB/64GB с Mtel BUSINESS SURF & TALK, Mtel BUSINESS LINE XL+ Mtel SURF NO LIMIT M/L или Mtel SURF NON STOP.Цените за Бизнес абонати са без ДДС.

· iPhone 5 16GB

Mtel BUSINESS SURF & TALK XS / LINE XS/S+SURF - в брой -932.50лв. или 24+1 вноски х 39.92лв.

Mtel BUSINESS SURF & TALK S / LINE M+SURF- в брой -890.83лв. или 24+1 вноски х 37.42лв.

Mtel BUSINESS SURF & TALK М / LINE L+SURF- в брой -832.50лв. или 24+1 вноски х 34.92лв.

Mtel BUSINESS SURF & TALK L/XL / LINE XL+SURF- в брой -690.83лв. или 24+1 вноски х 29.08лв.

Mtel SURF NO LIMIT M/L Mtel SURF NON STOP - в брой -932.50лв. или 24+1 вноски х 39.92лв.

· iPhone 5 64GB

Mtel BUSINESS SURF & TALK XS / LINE XS/S+SURF - в брой -1282.50лв. или 24+1 вноски х 53.25лв.

Mtel BUSINESS SURF & TALK S / LINE M+SURF- в брой -1199.17лв. или 24+1 вноски х 49.92лв.

Mtel BUSINESS SURF & TALK М / LINE L+SURF- в брой -1140.83лв. или 24+1 вноски х 47.42лв.

Mtel BUSINESS SURF & TALK L/XL / LINE XL+SURF- в брой -1024.17лв. или 24+1 вноски х 42.42лв.

Mtel SURF NO LIMIT M/L Mtel SURF NON STOP - в брой -1282.50лв. или 24+1 вноски х 53.25лв.

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що да са надути ?

680 EUR e телефона от епъл стор. ФО

Не забравяй, че 16ГБ версията е по-скъпа, отколкото при 4/4С

Mtel iPhone S / LOOP Extreme – в брой -1119 лв. или 24+1 вноски х 47.90лв - ±1200 лева

Редактирано от HITMAN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фабрично отключен. Те искат близо същи пари с договор. Заключен към тях.Но това е друга тема, сравнявам с цените на 4S от техните тарифи пре излизането на модела.

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Помня, че за 4-ка 16ГБ с две години лизинг излизаше към 1420-30 .. но както и да е

Редактирано от HITMAN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Директно давам пример: От половин година ми изтече договора и ще го подновя когато излезе 5. 4 и 4S с абоначентен план iphone S струваше и все още струва 999. По принцип е абсолютно логично, следвайки тенденцията на повечето мобишни операторите исамите Apple цените на новите модели да са същите като на предходните. Така стана, че за утре бях приготвил 999, а алчните копеленца искат още сто и деветнадесет лева. И понеже картела с Глобул е 100% откъм всичко, ако искаш субсидиран телефон просто трябва да се примириш, че е с все по-минимална разлика от ФО.

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горе даваш ценова листа на М*ел, сега заби и към Гло*ул. Решавай на кои ще минаваш, но искам да е подпечатано в правилната тема!

Не разбра ли, че мненията ви бяха преместени... градски?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че видях, че са преместени, благодарности за което, бях ги пуснал в темата, която е по-популярна и в която върви дискусия точно за това.

Темата е тази, споменах Гл*бул, защото контекста на мнението ми го изискваше като съдържание :)

Относно утрешната "промоция" сега ми казаха, че количествата при Моб**тел ще са силно ограничени за съжаление...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не цитирай последно мнение!
Като са ограничени , слава богу имаме алтернативата да си го купим от Англия и да ни го докарат до тук за почти същите пари и при това ще е ФО. Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Директно давам пример: От половин година ми изтече договора и ще го подновя когато излезе 5. 4 и 4S с абоначентен план iphone S струваше и все още струва 999. По принцип е абсолютно логично, следвайки тенденцията на повечето мобишни операторите исамите Apple цените на новите модели да са същите като на предходните. Така стана, че за утре бях приготвил 999, а алчните копеленца искат още сто и деветнадесет лева. И понеже картела с Глобул е 100% откъм всичко, ако искаш субсидиран телефон просто трябва да се примириш, че е с все по-минимална разлика от ФО.

Не четеш какво ти пиша, цените са съвсем ОК. Ето ти, разгледай http://www.vodafone.co.uk/brands/iphone/pay-monthly-iphone/index.htm?icmp=int-vod-hpg-hb-bt2

Да, но в момента Епъл увеличиха цената на 16ГБ версията с горе-долу 30EUR + ДДС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От близки хора разбирам за поредния гаф на Мтел - хора с покани поименни не могат да влязат.

Оправданието на организатора - "Имаме проблем с поканите".

За мен истината е друга (както и се писа тук вече), а именно че в желанието си да бъде посетен ивента са се престарали и са завишили неимоверно броя на поканите.

Тъпо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуснаха всички, на входа няма чакащи!

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...