Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

19.90 е официалната цена. Ако си купите апарат подмяната е безплатна (ама апарати няма :) ). За записалите се явно има отстъпка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И за някой клиенти безплатно. Аз я взх преди около месец, а на доста срязах...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега гледам, че от Ментел са върнали и 4-ката за продажба в сайта, като не е на лоша цена, стига да имаш познати, които са на по-високите договори и им се преподписва...илиза 500 лева нова :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега гледам, че от Ментел са върнали и 4-ката за продажба в сайта, като не е на лоша цена, стига да имаш познати, които са на по-високите договори и им се преподписва...илиза 500 лева нова :smile:

Е кое му е офертата? Първо говорим за 8GB версия, кое по-напред да качиш? Второ те набутват с 55лв месечен абонамент за 2 години, за да го вземеш на 500лв, иначе с iPhone L е 689лв. Пълно безумие, по-добре да си го вземеш втора ръка, запазен с оставаща гаранция за 350-400лв, но при положение, че 4S-ката и то с 16GB памет (2 пъти повече) е с 200лв по-скъпа, не виждам никакъв смисъл във връщането в продажба на 4-ката. Верно останали бройки, ама да си ги отключат и да ги раздадат на партньорите си да ги продават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Има ли някъкви индикации вече, някой чул ли е нещо? Краят на месеца наближава, в сайта на Мтел същото - няма наличности. Брех, започнах да се изнервям и накрая ще му тегля майната и ще остана с 4С-ката до другия модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Глобил записват с капаро за след месец- егати тъпотията! Май и аз се отказвам и чакам 5S

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

23-27.11.2012 ще получат 64Gb. 27-29.11.2012 ще получат останалите (16 и 32 GB) и след това няма да има проблем с доставките. Става въпрос за Мтел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

И на мен ми поискаха 150лв или да преподпиша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз оня ден разбрах че ментел искат 150 лв за отключване, независимо че договора е изтекъл или апарата е изплатен...

Срещу това може ли да се протестира?

Айм вери мад :)

Преди два дни изплатих една ментелска 4 ка , само преподписах и я отключиха .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То преподписването е почти същата работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Приятел си взе iPhone 5 от германос, телефона запечатан, той си го отвори , но като го включи се появи някакъв скриин сейвър на който се върти надпис iPhone 4. В телефона имаше контакти и смс-и, бяха на английски. Възможно ли е телефона да е бил шаблонен модел или нещо подобно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми звучи меко казано доста странно - особено при положение ,че е бил запечатан.

Само не знам как ще ги убеди тия в германос , че не ги е сложил той нещата.

Обикновено в германос и в мтел активират телефона преди да ти го дадат. Мой познат когато си купуваше 4с от мтел преди около половин година , категорично отказаха да му дадат телефона сам да си го активира. Служителката каза ,че така са им наредили и няма право да го даде неактивиран.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Особено пък да се върти надпиш iPhone 4 в iPhone 5, странна работа. Особено с тия смс-и и контакти вътре. Да отива в Германос и да ги хока. Запечатването става на всяка вакумираща машина ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Германос...:tooth:, нищо ново под слънцето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В магазина е отворен телефона и служителката го е активирала. СМС-ите и контактите бяха точно като за макет, всичко им попълено изрядно и диалога беше като в учебниците по английски за начинаещи. След рестор се махнаха тези реклами. Ако телефона е бил макет явно е бил във витрина защото внимателно го огледах нямаше точица.

Редактирано от blizzard
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона е активиран на iTunes Retail, с който разполагат в Германос. От там са се качили тези демота, контакти и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той първо каза, че клиента си го е разпечатал, а после, че служителка на Германос. Второто ми изглежда по-достоверно инфо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продължава да няма за бизнес клиенти на ментел и тва е. Баси опашката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, имам един въпрос. Наскоро си взех iPhone 4S от М-тел на изплащане (още го изплащам) но понеже съм тъп, го размених за друг телефон, за което много съжалявам в момента. Искам да ви питам имали някакъв начин да си върна телефона, примерно от М-тел с нов или незнам ... още е в гаранция!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква вина имат МТел или гаранцията че ти си разменил телефона за друг? Нещо може би не си обяснил като хората, ама какво искаш кой да ти върне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...