Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Казваш го за втори път! Искаш да ни кажеш как или просто се хвалиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето така като гледам по снимките важните неща още не са казани, може би като стане полунощ - тогава. Мен лично ми е любопитно дали ще се потвърдят цените от горе и дали ще има изобщо някакви наличности за утре.

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първи на опашката съм като го взема ще пиша за цени итн.

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Edit 1: Предлагат само 16-ки днес!

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Edit 2: satesave.jpga3u9e7a3.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахаааааа...

Разбирам, че си първи от 6-има на опашката.

Супер.

Продажбите на iPhone 5 започват да достигат невероятни висоти на продажби в страната ни още от първата минута.

Пак...

пп. Това не е към теб, да не вземеш да се обидиш, баси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, аз това не мога да го разбера. Защо някой ще се реди чак на опашка от първата минута на продажбите, за да си вземе заключен телефон на почти същата цена, на която може да си вземе отключен от всяка една страна в Европа, да не говорим за щатите (чрез познати и приятели разбира се).. И 1-2 г. да се заробваш с договор към тия кожодери от мтел? И да им плащаш по 30-100 лв месечна такса + надписани сметки за не знам колко още.. Особено ако е 2г, какво правим като излезе 5с/6 ок. година по-късно и искаме да си го вземем... Пак даваме 1,5 бона за заключен телефон и си погасяваме остатъка от таксите ли..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е след като го взех. Иначе това са цените с iPhone L кеш е 999лв. Или по 41,90 лв на месец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми стана ясно - плащаш 1000 лева и после 1 или 2 години продължаваш по 41,90 на месец аб. план, така ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, написах двата варианта кеш и лизинг. Иначе тарифния план е същия като цена и опции, не са ги променяли.

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За какво толкова напирате да изсипете една камара пари кеш за ФО ,като го използвате с един оператор?Аз съм бизнес абонат на мтел и така или иначе си използвам големия пакет интернет,което си сваля месечната вноска при лизинг .И когато си го купя ще е от тях,а така или иначе ме гонят за преподписване от 6 месеца-демек ще ми дадат като бонус . Макар,че в момента съм си предоволен от 4-ката и не бързам за никъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както си и мислех, цените ми се виждат 1 към 1 синхронизирани.

Между другото - iPhone 5 в провинцията ще има следобед в някои магазини на Мтел, информацията е от служител.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да кажем, че Пловдив е провинцията, тук го има от вчера. Неофициално разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, по-дълбоката провинция тогава :tooth:

В офисите все още нямат нито една бройка, нито официално, нито неофициално.

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имало само в два магазина в софия черен 15гб...

много се изложиха с този iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако приемем,че Бургас е по-дълбоката провинция,има го също от вчера;)На другия оператор обаче!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цените на лизинг в Глобул са по-евтини отколкото да си го заплатиш в брой.

С такса 25 лева апарата ти е 41,21 и за две години става 989 лева. Това беше цената която платих преди две години за четворката от тях но беше кеш, а сега кеш е 1109 лава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, но цените са по-високи от тези при 4ката и при "Ската" преди.

Ся го смятах, щото така или иначе ще преподписвам и силно се колебая между двете опции:

Взимам най-високия план за кеш и едногодишен договор United на 49.90лв. х 12 месеца и цена на апарата 929 лв. /за 16ка/ или общо за година 1527.80 лв..

Сигурен съм, че преди две години 4ката при план на уеб енд ток беше 779 лв. при аналогични условия.

На по-ниския план за 34.90 лв. и лизинг за 37.46 лв. става общо 72.36 лв. х 24 месеца или тоталка за 2 годишен договор 1736.64 лв.

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При всеки абонат различно стават нещата.

Зависи от колко време сте абонат и на коя тарифа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не, говорим за стандартното изпълнение, за да е коректно сравнението. Домат с домат демек :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От тези 1527.80 извади сега таксите и виж колко става телефона. Защо винаги смятате двете?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е странна разликата от само 20 лева за 16GB 4-ка и 4S при план Web&Talk съответно 949 и 969 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous

Нищо не казвам, цената е явна и на сайта и съм го сложил колко е - 929 лв.

Както напълно коректно съм посочил, че тотал /т.е. всичко/ е 1527.90.

Кое съм посочил некоректно, че нещо не разбирам. Напротив, винаги съм претендирал, че трябва да се цитира коректно. И затова казвам, че при равни условия, 4ката и 4S излизаха по-евтини при пускането им в продажба. Нищо повече.

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да има iphone 5 за Стара Загора в магазините на М@билтел днес, няма да има и другата седмица, твърде е вероятно и по-другата.

Звънели са в София - снощи са продали почти всички бройки, който са имали изобщо.

Както обикновено жалко представяне, бях напълно прав, че имат смешно количество апарати и ще ги продадат с лотария, това беше целия зор на тези "записвания" и затова дори официалния сайт не са си оправили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...