Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Поздравления Ikoo. Убеден съм, че са се посмяли от Мтел на изключително грамотния ти пост. 100% смятат, че си от малцинствата и след 3-ти клас си сметнал за безсмислено да се учиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления Ikoo. Убеден съм, че са се посмяли от Мтел на изключително грамотния ти пост. 100% смятат, че си от малцинствата и след 3-ти клас си сметнал за безсмислено да се учиш.

Еми старая се да пиша без грешки , ама какво да направя неграмотен сам , моля за търпение или поне ми оставяите постовете докато истърпите.Ако станат ного моите грешки и ви писне, админите да ми отнемат правото да пиша.

Се пак и аз искам да навляза предимно в iPhone темите да споделям и да си помагаме един на друг.Но знам още нямам телефон и едва ли ще знам повече от главните и активни съфорумци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ико, тук не се делим на главни, по-главни и пр. - всички сме равни. А, за да сме такива - прочети правилата, ама целия раздел и се постарай повече в бъдеще.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми старая се да пиша без грешки , ама какво да направя неграмотен сам , моля за търпение или поне ми оставяите постовете докато истърпите.Ако станат ного моите грешки и ви писне, админите да ми отнемат правото да пиша.

Се пак и аз искам да навляза предимно в iPhone темите да споделям и да си помагаме един на друг.Но знам още нямам телефон и едва ли ще знам повече от главните и активни съфорумци.

Отнех ти правото да пишеш. Приятно четене. Не знам как може да не се срамуваш от себе си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интелектуална дискриминация :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не! Просто пича се ебава а ако не, много жалко за него!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен миналата седмица ми казаха, че чакат на 03.01./04.01.2011 . Днес ще ходя да проверя :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След двуседмично ходене по мъките, FaceTime на Мтел отново работи.

d04411cd5969ef30.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, проверявах системно с ON/OFF.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От техн. отдел на Мтел казаха, че проблемът е възникнал след последния update на carrier settings. Засяга голям брой iPhone4, но не се наблюдава при абсолютно всички.

Има изпратено официално запитване до Apple за съдействие. Все още, няма отговор от последните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

извиням се, че отново подхващам тази болна тема, но за да не отварям нова такава ще драсна тук.

Имам айфон още от както излезе и все още съм с първото му поколение (със счупен дисплей вече, за съжалание от доста време) .

Отдавна искам да си купя нов, но изчаквах 4-ката, но от Мтел.

В тази връзка, един пореден банален въпрос, на който едва ли ще получа отговор, но все пак надеждата умира последна - някой случайно да има информация, кога ще имат налични бройки в Мтел?

Ако питането ви се струва неуместно, изтриите коментара ми. :)

С най-добри пожелания,

Драго

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забравих че съм на другия компютър :blush:

Горният пост е за триене.

Банален въпрос, банален отговор:

Тук някаде да видя, да сме тясно свързани с М-Тел. Да видя някъде "логото" на Менталистите.

Не....., ами попитаи тях. Оп.. сори за грубия тон, но "кристалното" кълбо се пукна, а и "чакрата" ми се удави в алкохол, та съм зле с гадаенето.

P.S Габриело, не ми пипай компютъра, че ще ......... :headache:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би питането ми наистина заслужава подобен отговор, но в крайна сметка го пуснах с надеждата, някой ако знае нещо да го сподели. Не напразно болднах думата "случайно" . В интерес на истината редовно тормозя "Ментелци" и всеки ден получавам различни отговори, защото никой не би се наел с точна дата/ден. Затова попитах тук (във форума) , където всеки може да споделя свободно мнение/информация, та и това ми беше надеждата, ако има някой "случайно" по-вещ... Хайде стига съм дрънкал празни приказки, надявам се скоро да се любувам на новия си телефон.

Хайде със здраве и следващия път кристалното кълбо да бъде в изправност, че знае ли човек, кога пак ще му потрябва (като за сегашния случай)! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че въпросът е за кристално кълбо– спор няма...

Но за метода на дедуктиката – щом на супередри корпоративни клиенти предлагат като бонус само 16 GB 4–ки, значи имат само такива бройки, и докато не приключат да се поизчистят от тях– нормално предлагане няма да има....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Приятели, в петък ще си получа iphone4 и искам веднага да се сдобия със micro-sim ако отида в Мтел и платя тези 19.90 лева веднага ли ще получа микро сим картата? Колко време се чака? Какво става със старата, прибират ли я?

Редактирано от Pepi Kantchev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук сме информационен отдел на ментел и тръпнем в очакване, някой да ни пита точно това. :Incredible:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Преди месец се сдобих и аз с IPhone 4 от измамниците Мтел.Условията бяха:или взимам телефона с договор за 2 години на картата която имам+ОЩЕ 2 КАРТИ НА ДОГОВОР ПО 4.90 ВСЯКА,или няма да ми го дадат.Пет пъти питах служителя,защо са тези карти,къде пише в условията за IPhone,че телефона върви с още 2 излишни карти,които събират прах в чекмеджето ми,но той си повтаряше,че това са условията,ако искам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец се сдобих и аз с IPhone 4 от измамниците Мтел.Условията бяха:или взимам телефона с договор за 2 години на картата която имам+ОЩЕ 2 КАРТИ НА ДОГОВОР ПО 4.90 ВСЯКА,или няма да ми го дадат.Пет пъти питах служителя,защо са тези карти,къде пише в условията за IPhone,че телефона върви с още 2 излишни карти,които събират прах в чекмеджето ми,но той си повтаряше,че това са условията,ако искам.

Защо просто не отиде в друг офис на м-тел, то при тях отдавна е ясно, че във всеки офис дават различна информация и са си като отделни щати с различни закони. Просто недоумявам как си се нашил с още 2 карти на договор + подновяване на настоящия ти. Аз на твое място щях да го накарам да се обади на някой по-компетентен в мое присъствие и той да потвърди думите на служителя, да видим после как ще се извинява! Всеки служител получава бонус, ако реализира нов договор или успее да набута нова услуга на някой потребител било нов или стар, така е и в Глобул и Вивател и всичките им оторизирани магазини за това всячески всеки се опитват да ти набутат нещо ново, така е станало и при теб! Просто винаги като се влиза в техен офис трябва да знаеш, че си на вражеска територия и ще водиш война и винаги, ама винаги трябва да отстоявате правата си!

ПП. Новият тарифен план на М-тел - "Шизофреник", говорите със себе си за 0 ст./мин. и неограничено!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПП. Новият тарифен план на М-тел - "Шизофреник", говорите със себе си за 0 ст./мин. и неограничено!

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Епъл са обещали да доставят на Мтел по 100 бройки iPhone 4 на седмица. От Мтел смятат, че постепенно нещата ще се нормализират, защото пазара ще се насити. Аз им казах, че точно като се насити и имат количества на склад и ще се появи iPhone 5, а те ще си ги пъхат в задниците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен днес успокоително ми казаха, че някъде към края на Март месец, може би, ще има и да си проверявам периодично. Даже не пожелаха да ме запишат да си чакам реда, понеже клиентите били станали много нетърпеливи и пускали жалби до КЗП. Ами ще пускат, с тези големи реклами, които са сложили пред магазините си, а като влезеш вътре няма налични, как няма да се пускат жалби.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...