Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

В София хората на какви скорости се радват...wacko.gif ние тук в провинцията и половината не правим...angry.gif

ПП. Аз специално по този въпрос говорих с оператор и мацката ми каза че след изчерпването на пакета, падам на 128кбпс, а като мина 30% над изчерпването на в моя случай 500МБ, скоростта ми пада на 0,03-0,04....

Редактирано от diamaris
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Току що говорих с девойката от виваком и каза че гарантирания мах е 384 квps...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и на мен една девойка ми каза, че Виваком няма 3G в Белоградчик, ама се оказа обтарното и то в целия регион. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В нета има инфо че мтел пуснали HD voice има ли начин да се активира на 3GS?

Редактирано от blizzard
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

От 30мин се опитвам да намеря къде пишеше как може да си update-нем carrier settings-a за MTel. Някой има ли представа как става?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

За развален хоум бутон дали дават чисто нов телефон?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако бутона е бил работещ при покупката едва ли ,ще го подменят сега... но нищо не пречи да опиташ.. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първата година се покрива от заводската гаранция със смяна, втората - с ремонти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи съм изпуснал примоцията :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Отпреди малко от фейсбук страницата на Мтел:

Официално: iPhone 5 идва в България от Мтел на 2 ноември! Очаквайте подробностите допълнително!

Edit:

От twitter: iPhone 5 ще се предлага на цена от 29,90 лева на месец с Mтел Моби XXL

Edit 2: Сега го погледнах тоя план - 99.90 на месец!!! O_o

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Глобул е 24лв.такса,30лв.телефон?!Недоумявам!!!За Юнайтед плана говоря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

М-тел го пускат на 02.11, петък. Телефонът с тарифен план Mobi XXL ще е 29лв на месец, което ми се вижда повече от преди т.к плана е 100 лв. а до сега лизинга от 29 лв/месец беше с план 55лв. Отделно този тарифен план няма включен интернет и може би ще го променят, но такава ми е информацията от днес, поне датата е сигурна.

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-късно уточниха, че телефонът ще се предлага и с други тарифни планове в т.ч. Surf and talk.

Дотук цената,която са дали е идентична на тази, на която предлагат 4S, но нека все пак да изчакаме конкретните оферти на страницата им.

Edit Официално: http://www.mtel.bg/medien-tsentar-informatsia-za-mediite/mc/index/ma/view/infoblock_id/1291

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега го погледнах тоя план - 99.90 на месец!!! O_o

Мдаа, и който си го вземе с план Mobi, да си купи и вазелин.

При 2-годишен договор: Мтел Моби S Мтел Моби M Мтел Моби L Мтел Моби XL Мтел Моби XXL

Цена на MB мобилен интернет 0,10 лв. 0,10 лв. 0,10 лв. 0,10 лв. 0,10 лв.

Не съм очаквал, че ментел така ще изработят клиентите си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо доста "приятен" план!

Мисля да минавам към тях отново :D

Sent from my iPhone using Tapatalk v.1.14.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 5 от Мтел идва в България на 2 ноември

25.10.2012

1.jpg

Мтел започва продажбите на дългоочаквания смартфон iPhone 5 в България от петък, 2 ноември 2012 година. Телекомът ще предложи модела с различни тарифни планове.

Цената на 16-гигабайтовата версия на смартфона е 29,90 лева на месец с Мтел Моби XXL с включени безплатни 4000 минути за разговор към всички национални мрежи. Клиентите могат да закупят и допълнителни дейта пакети с цени, стартиращи от 6,90 лева.

Мтел предлата iPhone 5 и със специално създадените тарифни планове Mtel iPhone. Плановете са четири и включват както минути за разговори към всички мрежи, така и мобилен интернет. Те се предлагат на цени, започващи от 19,90 лева и месечна вноска за телефона от 47,90 лева.

iPhone 5 e най-тънкият и най-лекият iPhone правен някога. Телефонът разполага с 4-инчов Retina дисплей и нов Apple A6 процесор, който гарантира невероятно бързата работа на устройството. Новият iPhone използва бърза безжична технология, а животът на батерията е още по-дълъг. iPhone 5 идва с последната версия на операционната система iOS 6, която предлага повече от 200 новости, сред които обновена Facebook интеграция и Passbook приложение.

“Интересът сред българите към високотехнологичните устройства нараства със сериозни темпове, а очакванията на нашите клиенти са да получат от нас най-добрите продукти на пазара. Затова да предложим iPhone 5 е важно събитие за нас и ново преживяване за потребителите”, каза Андреас Майерхофер, главен изпълнителен директор на Мтел.

Ексклузивна информация за iPhone 5 от Мтел ще получава всеки, който се регистрира в специалната форма в сайта на компанията.

mtel.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви се осъзнайте се малко! Това е един от възможните планове. Ще го има и с Mtel iPhone планове:

Мтел предлага iPhone 5 и със специално създадените тарифни планове Mtel iPhone. Плановете са четири и включват както минути за разговори към всички мрежи, така и мобилен интернет. Те се предлагат на цени, започващи от 19,90 лева и месечна вноска за телефона от 47,90 лева.

Тоест при най-ниския план - Mtel iPhone S - таксата е 19,90 и телефона струва 47,90 или с 5 лева по скъпо от предлаганото до момента за iPhone 4S.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...