Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Я, раздуй - къде беше "ключът от бараката"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

бах ...

Само за първия ден след старта на продажбите на хитовия iPhone 4 в магазините на "М-Тел" са продадени 400 телефона, което надхвърли очакванията ни, каза Майерхофер. Вчера и последните налични апарати от бижуто на "Епъл" бяха разграбени. В бизнес центровете на компанията дори започнаха да правят списъци на желаещи да си купят най-новия модел. Те ще имат предимство при следваща партида iPhone 4.

Мислех да правя подарък !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

Днес бях в офиса на Мтел в централни хали и ми казаха,че в момента няма телефони в "цялата страна".

Но по-важното за мен е,че утре пускат оферта за МВР и ще мога да преподпиша и взема телефон :yahoo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ммм, надявам се Стара Загора не ни включваш в страната, защото има една бройка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях до офиса в кв.Изток (гр.Перник) и казаха, че са имали 2 бройки, които са продадени. :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не лъжи, вече нямате :)

Може и да си прав. Снимката е от преди 5 минути.

75ea600bb73cb229.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я, раздуй - къде беше "ключът от бараката"?

Ами не съм специалист, но това в което съм сигурен е, че телефона е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и да си прав. Снимката е от преди 5 минути.

75ea600bb73cb229.JPG

Днес взех "последния" от офиса до Верея. Явно не е бил последния за Ст.Загора :).

П.П. Не исках да се заяждам, казах го с добри намерения

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И сега всички ние с мтелски четворки с версия 4.2 ъпдейтваме през айтюнс до 4.2.1 и джейлбрейкваме по стъпките от ръководството "джейлбрейк от 4.0 до 4.2.1...." така ли е или греша?

И след като го направим и качим първото нелицензирано приложение гаранцията пада?! :( а има ли сигурен вариант, в който можем да джейлнем да качаме пиратски софт и пак да имаме гаранция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джейлбрейк-а може да се премахне!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След Рестор, става като нов. Не знам, никой ли не чете. :geek02:

Въпроси и отговори за начинаещи - iPhone 2G/3G/3GS/4

9. Необходимо ли е да правя „джейлбрейк”? Това ще наруши ли търговската ми гаранция?

Не! Не е необходимо, това е въпрос на личен избор. Но без джейлбрейк, вие няма да можете да изпращате файлове чрез bluetooth, няма да можете да тествате хилядите официални и неофициални приложения за този умен телефон, а ако телефона ви е фабрично заключен (ФЗ), няма да можете да го отключите. Решението е Ваше :)

Що се касае до гаранцията – вие по всяка време можете да възстановите телефона в първоначалния му вид - до оригинална версия на системния софтуер. Тоест, проблеми с гаранцията заради джейлбрейка няма да имате.

mufasata регистриран си 28.4.09. поне това не го ли научи за година и половина.

Желателно е, вия с новите Ментелски 4-ки да си корегирате профилите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои ако има инфо кога се очаква нова пратка на телефоните да сподели.Също ме интересува ако намеря някои приятел на мтел и идем да склучим договор на негово ли име ще се води договора и ще мога ли да си запазя номера или и тои ще се води вече на негово име.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След Рестор, става като нов. Не знам, никой ли не чете. :geek02:

Въпроси и отговори за начинаещи - iPhone 2G/3G/3GS/4

mufasata регистриран си 28.4.09. поне това не го ли научи за година и половина.

Желателно е, вия с новите Ментелски 4-ки да си корегирате профилите.

Колега това съм го прочел, но когато закупих фоуна консултантката ми каза:

" Да знаеш, че ако си отключиш и джейлбрейкнеш телефона гаранцията ти пада, моментално, нашите техници от Мтел са обучени специално от Айпъл, така че дори след рестор до 4.2 пак ще те хванат."

Аз много се замислих, защото тази консултантка или е добре инструктирана или нз....

за това попитах....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Консултантката нещо се е пообъркала малко. Но те и затова я обучават - да плаши гаргите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои ако има инфо кога се очаква нова пратка на телефоните да сподели.Също ме интересува ако намеря някои приятел на мтел и идем да склучим договор на негово ли име ще се води договора и ще мога ли да си запазя номера или и тои ще се води вече на негово име.

Вчера като си взимах моя казаха, че другата седмица очакват доставка. Което незнам до колко е сигурно, но все пак е нещо

@ ikoo Тук не е сайта на Мтел. по тези въпроси питай тях! И въобще четеш ли това което пишеш?

Раздел: Говорилня

Тема: Мтел и iPhone 4

Що пък да не е тук мястото, това е темата за Мтел и iPhone 4. Ето аз примерно мога да му дам някакъв отговор, може да не е 100% сигурен, не все пак е отговор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега се връщам от офиса на Мтел и ми казаха,че телефоните се очакват към средата на декември.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е имал проблем с активирането на FaceTime на телефона от М-тел? При мене липсва иконата на спрингборда, а в настройките ми пише waiting for activate...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха, явно съм се заблудил заради iPod Touch-a, че трябва да има икона... А тая тема я прегледах дето ми даде, но засега не съм джейлвал, че чакам Untether джейл за 4-ката. Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днеска ще си взимам 4-ка от М-тел , 32 гб , до колкото разбрах са с 4.2 бета и ще трябва сложа 4.2.1 . Въпроса ми е Update или Restore нали поне преди при Update оставаха някакви остатъчни фаилове от старата операционна система което лишава известно free space което няма да може да използваме . Или да му дам ресторе от Itunes ? Той като си е ФЗ по-заключен не може да стане ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтел, обаче са доста бавни с доставките на iPhone...от първата партида когато свърши се записах за следващата, което беше преди 2 седмици и все още се чака...казват, че преди Коледа очаквали, да видим :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно ли мислиш, че Мтел имат глас и решават кога да им доставят нови бройки? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами след като човека, казва че си е взел от Мтел днес телефон, значи все пак трябва да имат някакви доставки, може би просто прекалено малки бройки се доставят и бързо се изчерпват и естествено не остава за всички райони. То е ясно, че Мтел нямат думата колко бройки да им дават, но явно им пускат по някоя и друга бройка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

-Тел сътрудник отговори на това съобщение

e-mail на клиента: ikoo@mail.bg

Име на клиента: Христо Гърков

Уебсайт: mtel.bg

Отдел: Услуги

Тема: аифон 4

Съобщение: Имате ли вече налични броики на аифон 4 или кога ги чакате да ги доставяр.

Предложенията са валидни до 31.12.2010 г това как да го разбираме ако се пак до края на януари ви доставят телефони сащите планове ли ще са или ще спечелим нещо от това шуро чакане което правим в момента а за кадето даржим на мтел така ни разочаровате. лоши 2 годишни планове, но се пак ги искаме ама на нема телефони. Еми то като му писне на човек след много чакане или си го зима от глобул или другаде или чака аифон 5 ама едвали ще го земе от Мтел гаранция че няма да ви чака повече.

Отговор:

Здравейте,

Благодарим Ви за проявения интерес към услугите на М-Тел!

В отговор на Вашето запитване Ви информираме:

Проверка за наличност на апарат Iphone4, можете проверите след 31.12.2010г. За момента всички бройки са изчерпани. Промоцияна за момента е с крайна дата 31.12.2010г. Щом апарата ще бъде наличен след тази дата това означава, че или промоцията ще бъде удължена или ще има нова такава. Можете да проверите тази информация след 31.12.2010г. в нашият сайт или ако се свържете Online с нас от тук : http://www.mtel.bg/my/index.php .

Ако имате допълнителни въпроси, не се колебайте да ни потърсите online! Ще се радваме да Ви помог нем!

Поздрави,

Екипът на М-Тел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...