Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

....

Защо никой до тук (или ако съм пропуснал се извинявам предварително) не каза нищо дали са заключени апаратите към Мтел за тези 2 години и какво се случва след това?

....

За Iphone 4 не съм питал, но питах за друг телефон. Отговорът беше, че Мтел вече не предлагат опция за отключване на телефоните които са на промоция... На промоцията означава телефон с какъвто и да е план и съответно ти го дават по-евтино.... От тук нататък всеки да го разбира както иска. Лично за мен Глобул са една идея по-добре, заради опцията за отключване на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голямото събитие:

- Здравейте, искам да си прекратя сегашния договор и да закупя iPhone 4.

- iPhone 4?

- Да.

- Ми не може iPhone 4, до края на деня, още не сме го оправили.

Bulgaria ROCKS!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти да искаш да им дадеш пари на ръка, а те да отказват. Кризата не е чак толкова голяма явно. ;)

По-лошото е, че подобни изпълнения спират да ни правят впечатление. Един вид свикваме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти да искаш да им дадеш пари на ръка, а те да отказват. Кризата не е чак толкова голяма явно. ;)

По-лошото е, че подобни изпълнения спират да ни правят впечатление. Един вид свикваме.

:offtopic:

Явно наистина е така, аз като исках да си взема айфона от глобул ми отказаха. А щях да се преместя на двойно по-скъп план и отделно още 1000 лева да вземат, но явно не са им толкова нужни мойте пари :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз за да не се разкарвам напразно се обадих на моя Local Office на М-тел и от там ми отговориха, че очакват телефоните към 17ч. и ми взеха номера за да ми се обадят като пристигнат.

Разговора в общи линии протече така:

- Здравейте, имате ли iPhone в наличност?

- iPhone да, т.е все още не..

- Последно? :)

- Ами очакваме ги след обяд към 17ч.

- А за лизинга да ми кажете какви са първоначалните такси, които се плащат при подписването на договор?

- Ами те всъщност са 2 вида iPhone, не 3 са и към всеки има индивидуален тарифен план...

- Да знам аз съм си избрал тарифен план...

- Не, не имаме други тарифни планове..

- Да, знам избрал съм си вече..

- Не не сте си избрали, от днеска има специални тарифни планове за iPhone..

- ДА ТОЧНО ОТ ТЕЗИ СЪМ СИ ИЗБРАЛ Mtel iPhone L...

- А да точно тези са, мислих че сте гледали старите т.к тук идват толкова неориентирани хора... :yikes: wtf?

- .......................

Много се изложиха с тези телефони, как може в деня на премиерата да не са заредили още магазините..и то не кога да е ами в края на работния ден wtf??

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз звънях за iPhone ... щяло да има налични до края на седмицата ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също си оставих телефонният номер вчера, а днес ми се обадиха да ми кажат, че в 17ч. Ще получават бройки и мога да отида на място да си избера "модел" и тарифрн план!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единствената ми дилема е дали 16 или 32гб т.к в момента съм с 5800 с 8ГБ и колкото и музика да качвам, програми игри итн имам 2ГБ свободни и се чудя дали си заслужава разликата в парите за 32-ка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз за да не се разкарвам напразно се обадих на моя Local Office на М-тел и от там ми отговориха, че очакват телефоните към 17ч. и ми взеха номера за да ми се обадят като пристигнат.Разговора в общи линии протече така:- Здравейте, имате ли iPhone в наличност?- iPhone да, т.е все още не..- Последно? :)- Ами очакваме ги след обяд към 17ч.- А за лизинга да ми кажете какви са първоначалните такси, които се плащат при подписването на договор?- Ами те всъщност са 2 вида iPhone, не 3 са и към всеки има индивидуален тарифен план...- Да знам аз съм си избрал тарифен план...- Не, не имаме други тарифни планове..- Да, знам избрал съм си вече..- Не не сте си избрали, от днеска има специални тарифни планове за iPhone..- ДА ТОЧНО ОТ ТЕЗИ СЪМ СИ ИЗБРАЛ Mtel iPhone L...- А да точно тези са, мислих че сте гледали старите т.к тук идват толкова неориентирани хора... :yikes: wtf?- .......................Много се изложиха с тези телефони, как може в деня на премиерата да не са заредили още магазините..и то не кога да е ами в края на работния ден wtf??

Може ли да ми кажеш кой е този магазин?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

minkof извинявай, но нямам намерение да клюкаря, който и да било, все пак днес от там ще си го взимам телефона. Чудя се как едно калъфче не им се откъсна от сърцето да добавят в комплекта, че този телефон ако "не живее" в калъф е обречен на разруха..

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Охооо аз пък сега съм в Габрово и звъннах на *88 при което ми отговориха че не са наясно кога точно ще почнат да го продават(имат си бройки просто о ще не го продават, така ми казаха и в Плевен) и ми дадоха телефони на магазините тук на които като попитах кога мога да отида да си закупя ми отговориха "И сега да дойдете можете да си вземете!" - евала! Явно не на всякъде е излагация. Следобед хвалебствията :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Lyudmil, като не ти се дава информация не я снасяй.

Ходи остави капаро и няма да си прецакан.

Не мога да разбера каква е тази завист.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Lyudmil това тук не е детска градина за да 'клюкариш', аз единствено искам да сверя истинността на твоите думи.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous тука няма място за завист, нали за това е този форум да си помагаме.

minkof просто написах каква информация ми дадоха по телефона, явно е че им е малко объркано щото продукта е нов за тях. Чакам да ми се обадят като пристигнат телефоните и всичко е 6

Peаce! :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли нещо бъркам или:

iPhone 4 16GB с план M-tel iPhone L - 34,90(такса)+36,90(лизинг)=71,80*24(месеца)=1723,20лв

iPhone 4 16GB с план М-tel iPhone Plus L - 54,90(такса)*24(месеца)=1317+519(телефона)=1836лв

Излиза че при абсолютно един и същ план, крайната цена на телефона + таксите за 2 години идва със 113лв по евтино, ако се вземе на лизинг!?

Разликата е единствено, в ограничението на скоростта след достигане на 1ГБ данни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз така ги връзвам нещата, че ако си го платиш кеш, след това на месец плащаш само такса 55лв, а иначе при лизинга плащаш по 72лв на месец, т.е зависи човек с какви доходи разполага и колко може да отдели за телефон на месец. На мен това ограничение на скоростта не ме блазни т.к през повечето време ще използвам Wi-Fi, a като няма такъв ще ползвам този на М-тел. Чудя се ако след време реша да си изплатя телефона на куп дали е възможно :unsure: и другия ми въпрос 16ГБ или 32ГБ? ако кача навигации, програми и музика дали 16ГБ ще ми стигнат или ще съм на ръба?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтел са леко нагли, ха ха

в условия на криза искат да вържат абонатите които искат да си купят iPhone с договор за 2 години...

а цените ... просто не искам да ги коментирам... 400-500 Eur стартово и 2 години такси... мммммммм

...Евала...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами евала.... Никой никого не задължава да се обвързва с тези планове. Просто офертите са им такива.

На когото не му изнася, отива в Глобул и готово или прави една екскурзийка в чужбина и си взима ФО и тн, и тн.. Има толкова варианти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами то на там вървят нещата, но защо трябва да се стига до там...

До кога нашия пазар ще бъде толкова дървен за потребителите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

dry.gif Докога ли? Ами докато, същите тези потребители, не престанат да бъдат в голямата си част овце, и започнат да си търсят правата активно.

То повечето от простотиите в нашата държава идват от там, че всички или си траят, или не им пука за това какво се случва с тях и около тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В тая криза къде сте тръгнали да купувате телефони за по 1,5к тогава????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уж трябваше да има много бройки,а днес шефовете ни съобщиха че трудно ще ни доставят такива. Всичко трябва да правим съм записвания.

Май стана много шум за нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах че имало доста 3GS-и но много малко 4-ки.

Да не стане като с бананите в Лидл ;):tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...