Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Преди малко пробвахме с Кольо, за първи път iTunes предлага update carrier settings на мтел карта ( и ако се приложи се оправя проблема с call forwarding)което доказва, че 4.2.1 is ready for Mtel ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Концернът майка на мтел - А1 в Австрия пуска iPhone 4 на 29 ноември.

Няма как да се появи iPhone 4 в мтел преди тази дата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вера, прощавай за нахалството, но това е абсолютно невярно!

Този слух изтече на 19.11 от жълтеникавия вестник ÖSTERREICH.

Фактът, че заради това, Телеком Австрия заведоха дело срещу този вестник, броени часове след публикацията говори достатъчно много.

Датата за Австрия продължава да е неясна, а от там и датата за МТел.

Единственото сигурно нещо според мен е, че ще бъде пуснат не по-рано от официалното излизане на iOS 4.2.

В CarrierBundles на 4.2 (link) се вижда Update от 12.Ноември за Телеком Австрия:



<key>4.2</key>

<dict>
<key>BuildVersion</key>
<string>9.1</string>
<key>BundleURL</key>

<string>
http://iphonediags.apple.com/CarrierBundles-12Nov10-Update/mobilkom_at_iPhone.ipcc
</string>

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и потвърждението че вече се подържа официално Мтел.

В съдържанието на carrier.plist е дефинирано:

<key>CarrierName</key>

<string>M-Tel BG</string>

<key>mobilkom_bg</key>

<dict>
<key>4.2</key>

<dict>
<key>BuildVersion</key>
<string>9.1</string>
<key>BundleURL</key>

<string>
http://appldnld.apple.com/iPhone/CarrierBundles/061-9692.20101112.Xcdrt/mobilkom_bg_iPhone.ipcc
</string>
<key>Digest</key>
<data>
fb2IMx4F75DEkC5jUFN8gBBoYVU=
</data>
</dict>

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вера, прощавай за нахалството, но това е абсолютно невярно!

Този слух изтече на 19.11 от жълтеникавия вестник ÖSTERREICH.

Фактът, че заради това, Телеком Австрия заведоха дело срещу този вестник, броени часове след публикацията говори достатъчно много.

Датата за Австрия продължава да е неясна, а от там и датата за МТел.

Единственото сигурно нещо според мен е, че ще бъде пуснат не по-рано от официалното излизане на iOS 4.2.

В CarrierBundles на 4.2 (link) се вижда Update от 12.Ноември за Телеком Австрия:



<key>4.2</key>

<dict>
<key>BuildVersion</key>
<string>9.1</string>
<key>BundleURL</key>

<string>
http://iphonediags.apple.com/CarrierBundles-12Nov10-Update/mobilkom_at_iPhone.ipcc
</string>

Все пак дадох вярна информация. В Австрия всички оператори ще имат iPhone 4 на 29.11.10

http://www.drei.at/portal/de/privat/handys/appleiphone/iPhone4_info.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е 3, а не А1 rolleyes.gif .

На А1 си седи все още "Скоро": http://www.a1.net/privat/iphone

До колкото знам, Телекома не могат да се разберат все още с Apple и пазърлъците продължават ... но ще видим.

Дано да се окажеш права, та да го пуснат и МТел скоро и духовете най-после да се укротят, че тази тема гони по размер тази (48 страници) в австрйския форум, която между другото беше озаглавена "iPhone от А1! Кога?" naughty3.gif

Edit: От вестника derStandard, както и от АРА, веднага са задали въпрос към А1 дали слуховете за 29.11 са верни. От А1 (както пише и в статията) не са пожелали, нито да потвърдят, нито да отхвърлят слуха.

Редактирано от adept
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, от А1 още няма дата. Но можеш ли да си представиш 3 да пуснат на 29.11. телефона, а А1 да не го пуснат. Това ще биде голям провал за А1. Нали всички се надяват на коледния пазар. Не остава време - само един месец. Не мога да си представа, че 3 пускат телефона на 29.11, а А1 например една седмица по-късно - например на 6.12. Смях голям. А1 са много горди и надути и това би им смачкало фасона.

Редактирано от mupo
Няма нужда от цитиране на предходен пост!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми най-вероятно и те тогава ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето вече официално и от А1 в Австрия - http://www.a1.net/privat/iphone

Така, че скоро и при Мтел. Вижда му се края.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Учудващо е, че пуснаха и 3GS, а не само 4 (между врпочем пише, че старта на продажбите е на 29.11)

Дано МТел не копират цените на "майка" си biggrin.gif

от 0 Евро при такса 70 Евро на месец до 599 Евро при такса 12 Евро на месец yikes.gif

(2 годишен договор + 59,90 Евро активация)

Редактирано от adept
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен. Както виждаш по-нагоре, изявих същото желание темата да не набъбне като австрийския и аналог. Просто имаше въпроси и догадки какви ще са цените на Мтел, затова постнах сравнителни цени на собственика им.

Както се вижда, не съм постнал цялата подробна таблица с всичките тарифни планове, а само от / до. Изхождам от факта, че именно Телеком Австрия диктува цените на Мтел (затова не пиша за цените на Телеком Таджикистан biggrin.gif)

Допълнително, Телеком Австрия са сключили с Apple рамково споразумение за продажбите на iPhone, което е валидно не само за Австрия, а и за всичките дъщерни подделения на концерна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава да видим, какви тарифни планове са измъдрили и дали ще са конкурентни цените им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано да са предвидили малко повечко бройки, за да няма два дена след пускането - еми сори, ма свършиха. Елате догодина пак :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер ми се обадиха да ми кажат цените:

16 GB

От 699-999 лв - в зависимост от тарифния план, най-малкият е 20 лв такса с неограничен нет.

32GB от 899-1199 лв. - пак със същите планове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, цените са същите.. и датата е 29-ти

16GB - 699 лв. /54.90 лв. такса; 999 лв. / 19.90 лв такса

32GB - 899 лв. /54.90 лв. такса; 1199 лв. / 19.90 лв такса

2 години договор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 години договор

само ме притесняват в цялата работа.

Доколкото знам договорът трябва да е едногодишен, но Мтел са способни на всичко.

Те и на майките си двугодишни договори с тарифно обвързване и с предплащане на 3 мат-а ще направят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mtel - 32GB - 1199 лв. / 19.90 лв такса / 2 години договор

Globul - 32GB - 1219 лв. / 19.90 лв такса / 1 година договор

Т.е. старата песен на нов глас. При Мтел спестяваш 20 лева, но за сметка на това имаш 1 година повече договор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още няма нищо официално като цени.

Не знам от какви източници черпите информация, но предлагам да изчакаме официалните цени в понеделник и тогава да коментираме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че е време да се вслушате в думите на LUBECA - стига спам! Чакаме официални цени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...