Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Лъчко, мисли малко по - мащабно, ти НЕ СИ МАСОВИЯТ ПОТРЕБИТЕЛ, в този случай!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е:какво толкова тръпнете? Фо така и така се продава в България, а ментел 100% няма да изпуснат да намажат от цените за ФЗ с договор.

Нали не очаквате да видите цени под 1000лв с 20лв такса? Или "неограничен" нет? Законите в страната са врата в полето и няма оператор, който да не се възползва да скубе колкото може и както може - всичките са един дол дренки. От 2005-а слушам за изисквания на ЕС, които щели да намалят главоломно цените за разговори. Е, намаляха - преди 32-36ст към всички оператори (масовите планове на 3-те оператора), сега - 24 - 29ст. "Голямо" намаление за 5 год., няма що.

Да, да. Цените са си същите...

Глобул

Цена на разговори след изчерпване на включените минути към мобилната мрежа на GLOBUL / на минута 0.32 лв

Цена на разговори след изчерпване на включените минути към други мрежи / на минута 0.32 лв

Ментел

Цена на минута разговор към всички останали мрежи в страната 0,32 лв.

VIVACOM - само те имат и планове с по-ниски цени

Разговори към други мобилни оператори 0.25 лв на минута

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

..... Фирмените абонати на Глобул може би вече са се възползвали от това .......

Няма такъв филм, цената на айфона си е еднаква за всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок те Мтел ще го пуснат това вече е ясно, но то не е важно само кога а и на каква цена!

Според мен няма да е по-евтин от Глобул (за тях няма особен смисъл) имайки предвид, че ще е най-малко продавания телефон от целия им асортимент!

Без договор едва ли ще има опция да се купи, така че не ми изглежда да направи страхотна сензация пускането му!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично се надявам ;) покрай пускането на фона да пуснат и нови тарифни планове, като се наблегне на мобилния нет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес , на един от магазините на Мтел на вратата имаше голям плакат с iPhone 4 и очаквайте скоро ! Магазина се намира на Дондуков.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същото е и в Скай Сити 2-3 огромни плаката. Дано след тая реклама и самите цени да са конкурентни..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пратиха ми цени от Мтел и са меко казано кошмарно дебели. Да се надяваме, че това ще се промени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтел да са пускали нещо на изгодна цена? Поне аз не си спомням, с Globul се надпреварват с "добрите оферти"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бях в офис на Мтел, по друга работа и поразпитах за iPhone 4, като отговора беше, че не е ясно кога точно ще го пуснат и че най-верочтно няма да има опция за отключване след като изтече договора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

М-тел са собственост на Телеком Австрия, a в Австрия се продава от T-mobile и Orange.Телеком Австрия обещават че в Хърватия,България и Австрия ще започнат продажба първото тримесечие на 2011г. Но цената ще е 100% по-висока от Глобул, поне аз така мисля -статистиката е такава.

Извинявам се

Редактирано от mishocs
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Антъни, я сподели какви цени са ти обадили от Мтел

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

70 лева такса с включен apple-пакет, което е егати убиеца на цени на глоб@л!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aми тоя моя ми обясни, че apple-пакета/ подобен на blackberry пакета/ ще съдържа: интернет, смс, ммс и минути разговори, но като бройка не уточни нищо/ колко mb и брой смс и ммс и колко минути към другите оператори/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво би било таксата като е 80лв, самия телефон да го дават за 300-400 примерно, ама едва ли :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същото като "BlackBerry" (линк) пакет, ама за iPhone :wacko: - невероятна тъпотия!

c0af4169c03223cf.png

Ако наистина офертата им е нещо такова, от сега виждам как Глобул ще им се смеят до припадък. Като добавим, че това е оферта при сключване на 2 годишен договор... жалка история. Това дори е срамно да се нарече някакъв вид конкуренция.... дано се осъзнаят.

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както се казва в една популярна песен "С3кс едва ли, just Cavalli".

Цената е неоправдано висока.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да е подобен пакета, но тази цена е с включен телефон в нея, смисъл изплащаш и телефон, само цената на ББ пакета е 40 лева, като има и по-евтини = http://www.mtel.bg/e...bpc/prices.php? Аз се надявам да го пуснат с мтел смърфа, но ще видим, дано си заслужава чакането.

Същото като "BlackBerry" (линк) пакет, ама за iPhone :rolleyes: - невероятна тъпотия!

c0af4169c03223cf.png

Редактирано от mi4openev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато интернета им не е Неограничен е ОГРОМЕН риск да минавате на такъв план (започва якото надписване на мегабайти.. и като преминете лимита сметката ви ще е уникална). От личен опит ви го казвам. Другото е, че Ментел все още чакат и НЕ пускат нещо като Unlimited или Web&Talk на Глобул.. незнайно защо. Ако не пуснат ПО-изгодна оферта от Глобул изобщо няма смисъл да се занимават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво не са пуснали като на Глобул ? :biggrin: Има си планове с неограничен нет. Е, вярно различни са от тези на Глобул - нямат клауза "спираме ви нета ако превишите с 30% над "препоръчителните мб" - много неограничено, супер. Явно голям личен опит имаш, щом даже и страницата на Мтел не си отворил.

А това с "надписването" няма по-голям мит от него (за трите оператора важи). Обикновено случаите на надписване са случаи на "неразбрали условията" :( Или не е прочетено, че нетът се тарифира на 100кб сесия, или че минималният разговор е 1 минута.. Все някой друг им виновен, че сметката им висока :wacko:

За програми Web&Talk Start и Web&Talk Extra първите 250 MB ще бъдат предоставени на максимална скорост. За програма Web&Talk Super първите 1000 MB ще бъдат предоставени на максимална скорост. За програма Web&Talk Ultra първите 2500 MB ще бъдат предоставени на максимална скорост.

След изчерпване на количеството MB на максимално достижима скорост, скоростта на връзката пада до 128 kbps. GLOBUL си запазва правото да въведе допълнително ограничение по отношение на потреблението на услугата или да я прекрати/деактивира едностранно в случай, че бъде надвишено разумното потребление, като за такова се приема потребление превишаващо с 30 (или повече) % включените МB на максимално достижима скорост). В тези случаи клиентите ще бъдат уведомени предварително с обаждане или кратко текстово съобщение (SMS).

Редактирано от PL87
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

PL87, само тази тема за надписването не отваряй, моля те. Има неща, за които нашето законодателство нищо не прави, но е факт!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че надписване няма и при трите оператора. От 10 години съм на Мтел, от 5 на Виваком, а миналата година за 5-6 месеца имах и Глобулска карта и мога да кажа, че не съм имал нито стотинка, която да не съм изговорил. Единстветните 10 лева, които не съм ползвал и платил, бяха когато преминах на 3.0 FW и SBSettings спираше нета, но явно нещо се пропукваше и точеше kb-ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...