Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

neol23 аз днес го видях iPhone 4 16 GB, на цена 1950, като продавача твърдеше че дават на апарата 2 години гаранция

Edit: В добавка апарата беше ФО (Според думите на продавача)

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За последен път напомням за естеството на темата!!! И...това в епъл.бг, всеоще е само анонс - цени и дати НЯМА!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

M-tel пуска на пазара iPhone вече напълно официално - виж тук http://twitter.com/MobiltelBG

It's about time.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Официалното изябление е тук: http://www.mtel.bg/mobiltel/press.php?id=789

и там пише:

В близките месеци М-Тел ...

което значи, че точна дата все още няма ...

Дори фирмата-майка (Телеком Австрия) беше обещала преди няколко години да пусне в Австрия iPhone, а това и до днес не е факт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бравос... Ако това стане факт, ще е хубаво!

Съдейки по изявлението на А. Майерхофер- шевчето на Мтел от преди известно време, може и да е с доста конкурентни цени и програми спрямо Глобул.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми звънна акаунт менаджера, за да ми съобщи хубавата новина, но не се ангажира със срокове и цени. Все пак е нещо. Извън тази тема: Един приятел днес му предложили подарък iPhone 3GS подарак. (Вероятно за преподписване на договор)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ baronbg, ама от Мтел ли тоя подарък или от другия оператор. И за колко карти става на въпрос 10-20 предполагам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Другия оператор(само те предлагат този телефон в момента). Незнам колко са картите, но мога да попитам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що бях до офиса на МТел да си взема microSIM-a за iPad-а и човека ми каза, че ще имат iPhone 4 до 3 месеца и ще гледат да са конкурентни в цените. Аз от там ще чакам, дано има оферта за стари абонати :sad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото ми е известно, оферти ще има само за нови абонати или на такива, на които им изтичат договорите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, те и сега Мтел имат такава традиция - с нови планове могат да бъдат абонати, на които им остават по-малко от 3 месеца до края на договора или за нови абонати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

МТел поддържат този слух от години. И всеееки момент ще предлагат телефоните и винаги в бъдещето. И ние тръпнем в очакване. Все още.

Напомня ми на надписа в едно заведение: "В заведението се пуши през ден. Днес - не, утре - да".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да прав си, но никога до сега не са го публикували официално на страницата си и никога до сега, като звънна на *88, не са ми отговаряли: "Да. Ще го пуснем до няколко месеца.".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Нова клюка - Пускане в продажба: другата седмица! :biggrin:

източник: М-Тел

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочете го някъде ли, или ти го казаха?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли, но дано е вярно! Имам приятел, който работи там и е на висока позиция, та от него знам за коледа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"В близките месеци М-Тел, част от Телеком Аустрия Груп (VSE: TKA, OTC US: TKAGY), ще предложи на своите клиенти iPhone 4 – най-тънкия смартфон в света, който притежава дисплея с най-голяма резолюция.

Освен в България, Телеком Аустрия Груп ще предлага устройството и в Австрия и Хърватия"

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:censored2: Мдааа, това вече си е нещо :ph34r:

Хайде сега, всички неверници да си посипят главата с пепел ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно си правят проучване хората с тоз линк на Ментел....

както Глобусци пуснаха подобен линк 3 месеца преди официално да го пуснат "на пазара" в БГ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А неверници едва ли е имало. Не вярвам някой да не се е надявал. Просто всичко до сега си беше предположения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е:какво толкова тръпнете? Фо така и така се продава в България, а ментел 100% няма да изпуснат да намажат от цените за ФЗ с договор.

Нали не очаквате да видите цени под 1000лв с 20лв такса? Или "неограничен" нет? Законите в страната са врата в полето и няма оператор, който да не се възползва да скубе колкото може и както може - всичките са един дол дренки. От 2005-а слушам за изисквания на ЕС, които щели да намалят главоломно цените за разговори. Е, намаляха - преди 32-36ст към всички оператори (масовите планове на 3-те оператора), сега - 24 - 29ст. "Голямо" намаление за 5 год., няма що.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...