Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Аз вече влизах в няколко глобула и германоса в различни градове, където естествено си пише "Търсете iPhone 4 тук" и на стенда си е 3Gs... По въпроса с М-Тел, днес като минавах покрай главния им офис, целия беше облепен с билбордове на iPhone 4, така че нищо чудно скоро да дойде. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Крайната дата в която трябва вече да е пуснат iPhone 4 е 15 декември.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички!

Информацията,която имам е, че продажбата трябва да стартира на 15ноември.Подготвят се 4 пакета за 1 или 2 години с цени между 20 и 60лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И тия цени предполагам включват само месечната такса... При това положение някаква идея каква ще е самата цена на телефона? Съвсем ориентировъчно разбира се :]

Редактирано от Rogue07
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Квито и хипотези да вадим, или коментираме слухове, всичко ще стане ясно след стартиране на услугата. Подаръци не би трябвало да се очакват, освен разбира се корпоративните абонати. Гарантирано ще се постараят да бъдат разумни финансовите рамки на всички абонаментни планове. Остава много малко и интереса е голям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес ходих до Виваком да питам за microSIM, че скоро ще се сдобия с iPhone 4.. guitarred.gif казаха, че имали много малка бройка и били само за нови клиенти, "но мини като го вземеш да видим дали не може да се направи нещо". :D

Та.. според вас възможно ли е и Виваком да предлагат iPhone в бъдещето?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, как може Мтел да си брандират магазините с Iphone4, а да нямат официална дата на пускане на телефона? Представете си влизам в такъв брандиран магазин и предполагам, че щом има такава реклама ще има и Iphone в наличност, и ми казват съжаляваме но все още не знаем кога ще бъде пуснат в продажба?! Дали след такъв отговор ще потърсите отново Мтел за Iphone4? Аз лично не, бих потърсил други алтернативи. Недопустимо да получиш такъв отговор при тези обстоятелства от компания като Мтел

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май гледаш само картинките :)

Прочети текста, който съм ти оградил с червено:

iphonehead.jpg

Глобул също нямаха никаква представа кога ще пуснат телефона в продажба, разбраха датата буквално 3-4 дни преди пускането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не задълбаваме, когато човек вижда такава голяма реклама и бърза да влезе надали ще се спре да прочете всичко написано под големия надпис.Примери с подобни реклами много. А и какво значи скоро? Като пише очаквайте скоро не били влезнал да попиташ горе долу кога ще се пусне? Дори Мтел не знаят още кога ще е.

П.П. А и това брандиране е от месец октомври:)

Редактирано от Hcattaneo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да си, тази чуждица се е наложила от доста време в България. Накратко маркиране на даден обект с определен вид артикул (плакати, стикери и т.н) с цел привличане на нови и запазване на клиентите. Точно това което направи в момента Мтел, пускайkи

рекламата си за Iphone толкова рано. :)

Поздрави

Редактирано от Hcattaneo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста мога да споря, но не е тук мястото. Ще се отклоним от темата и пак ще има забележки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност много добре знам какво е. :biggrin:

Но за да првиш брандинг, трябва да притежаваш продукта. iPnone не е продукт на Мтел, така че това е маркетинг, а не брандинг. :Wink: Има разлика.

Абсолютно погрешно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брандинг – това е да накараш някой, който има потребност от продуктите ти да те опознае, хареса и да ти има доверие...

Източник: http://www.stiker.eu

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не исках да задълбавам, но мисля че сме на едно мнение :)

@gorgior не исках да споря за да не излезе, че се заяждам но хората ти го казаха:)))

gorgior:В никакъв случай не съм си помислял, че се заяждаш. Форума е място за свободно изразяване на мнение, но да се придържаме към темата! :smile:

Редактирано от gorgior
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офтопикът - дотук! Иначе ще брандирам в оранжево(на ред), може и в черно!

@Rally, каузата в подписа ти е благородна, но графиката нарушава правилата. Спокойно можеш да я замениш с текст и линк под него.

gorgior:Спираме с офтопика!!! Всеки който желае да покоментираме темата за маркетинг, брандинг или PR - да ми пише лично или ако искте ще ви направя нова тема да си спориме и плямпаме. :D

Редактирано от gorgior
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка, някой има ли представа за Датата? (на която Mtel ще започне продажбите)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е вярно, че при iOS 4.2.1 "call forwarding" с мтел сим е премахнат, би следвало веднага след излизането му да го пуснат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с карта на Mtel и нямам "call forwarding", телефонът ми е закупен от Глобул и е без договор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти никога не си имал.;) Става въпрос за тези които използват "затворена група" и досега им е излизало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е вярно, че при iOS 4.2.1 "call forwarding" с мтел сим е премахнат, би следвало веднага след излизането му да го пуснат.

Това (според тебе) значи ли, че Mtel ще flash-ват телефоните с 4.2.1 преди да започнат продажбите?

Редактирано от kalinl
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според източник от Мтел (мой приятел) точната дата не е известна още, но се очаква да го пуснат около 15 Декември.:)

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е да се пусне по коледа за да изглежда като коледен подарък от оператора,за да буде съчетан с медиините реклами и всички да го очакват като КОЛЕДА!Тук в Виена се очаква по същото време да излезне белият цвят,но и това не е сигурно.Рекламата е виновна за цялото чакане!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...