Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Ела при мене - 100лв заплата+четворка, на 5 годишен трудов договор :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Първо се изразходват безплатните минути към всички мрежи в страната, а след това – и безплатните минути в мрежата на М-Тел."

Тази "екстра" някой прочете ли я? :) Честито Мтел пак се гаврят с клиентите си! 100 минути имаш към всички... но ако говориш само с Мтел пак ще ти заминат... :censored2: :censored2: :censored2: :censored2: :censored2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение дали сам си си подновявал договора или той сам се е подновил трябва да остават 3месеца до крайната дата.

Надявам се скоро да излезе закона и автоматично подновените договори да се преподписват сами месец за месец на същите условия. И тогава всеки,който реши може да обвърже и да се възползва от всички преференции,а не както сега на хора,които от 5г.имат карта на тяхно име и за този период не са променяли нищо по абонамента си да не могат да си го сменят сами а да чакат до момента в който пак да им остават три месеца. И ако забравят кога трябва да си го подновят и пропуснат датата пак още една година и става.......

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бе не мога да ви разбера - ЗАЩО ВСЕ ВКЛЮЧВАТЕ И ТАКСАТА В ЦЕНАТА???????????? :wacko:

Ако сте с Nokia 1100 - няма ли такса? :angry: Или и там го смяташ 10лв за телефона + (12/24 месеца х 9.90 такса) = брей че скъпа НОКИЯ ?!?!?!?

Като ви е скъпа таксата с телефона - взимате за 1300лв. ФО и готово! :angry:

Както казва един уважаван колега: "Ти му думаш кюти, оно рупа ли рупа..." :tooth:

ЗАЩОТО.. В Щатите като си вземеш iPhone + договор ти приспадат $400 от цената на телефона. ЗА ТОВА iPhone СЕ ПРОДАВА С ДОГОВОР - да може на клиента да му излезе по-евтино. Не разбирам защо правиш такива тъпи изказвания, като съм сигурен, че си наясно.

Но защо ли сравнявам Щатите с Булгаристан.. dry.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почвате да се оливате с офтопика. Оттук - нататък, ще се радвам да видя САМО ОБОСНОВАНИ КОМЕНТАРИ ПО ТЕМАТА: iPhone4 И ДОГОВОРИ С МЕНТЕЛ!

Всичко останало, ще бъде квалифицирано като спам и ще има сърдити със сигурност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой друг като мен утре да ходи да го връща(дай боже да ми дадат веднага нов)?

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ми то затова не само се снима как се отваря, ами и се пробват важните функции. Като минеш в самолетен режим хваща, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не! Пробвах абсолютно всичко и не хваща, един път само захапа, но това беше(точно когато бях тръгнал към магазина да го върна). Сега последно ще ъпдейтна на 4.2.1 и утре отивам...

А относно телефона.... УНИКАЛЕН!!! Такова нещо не бях виждал! Сега дисплея на 3GS-a като го погледна и ми се повръща :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сори за оф топика, но виждам, че телефона, който си взел е с 4.2. Главната причина Епъл да пуснат 4.2.1 беше някакъв проблем с wi-fi, така че пробвай да ъпдейтнеш до 4.2.1 и би трябвало проблема да се оправи. Успех. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво мислят началниците, ама ми изглежда, че тази тема е за в гюма вече? Темата не е ли за това, че "М-Тел пуска iPhone 4 от 29 ноември", а не за оплаквания и проблеми?! ... Не ме съдете грешно, но не е ли по-добре тези неща да се дискутират в подходящите раздели да не става объркване?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, в момента още го свалям, златна ти уста! А между другото сега намерих още едно момче с четворка, която е взел още като е излезнала в USA и стана абсолютно същото, той обаче каза че по принцип винаги си е браузвал без проблеми, дано се оправи с 4.2.1. :yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен, ако питате повечето в тая тема е за "чешане на езика"

Истината е такава - Който е истински фен на Iphone 4 и може да си го позволи до сега да го е взел кеш и въобще няма да го интересуват тарифните планове :rolleyes:

Във форум и на други места се продават без договор и при това ФО :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, в момента още го свалям, златна ти уста! А между другото сега намерих още едно момче с четворка, която е взел още като е излезнала в USA и стана абсолютно същото, той обаче каза че по принцип винаги си е браузвал без проблеми, дано се оправи с 4.2.1. :yikes:

Аз днес също вземах една 4-ка от M-tel!

4.2 - Modem Firmware: 03.10.01

С моя няма никакви проблеми свързани с Wi-Fi, но все пак стискам палци да се оправи като му сложиш 4.2.1!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко си стискал бате не знам, но не стана. Дадох първо ъпдейт, не работеше, след това ресторе и пак същото :male19:

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата заминава където и е мястото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви споделя какво стана, значи какво мисля пробвах го на най-различни мрежи отключени/заключени има случаи, в които търгва WiFi, но най-често се конектва(винаги се конектва) и като влезна в сафари и напиша сайт, натисна Go 1/20та от барат за зареждане на страница моментално се запълва и излиза съобщението "Cannot Open Page/Safari cannot....". Пробвах с друга четворка която е купена от америка още лятото с 4.0.2 на която се получава същия ефект(момчето сподели че по принцип си му работи без грешка). Отидох в мтел от къдеот го купих, там се свързаха с технич хотспот И естествено си тръгна всичко беше наред, след това взехме демо четворката и отидохме до една отворена мрежа от която често съм хващал интернет без проблем с 3GS-a И моя телефон И демо телефона показа същия ефект(който описах как се получава). Говорихме с хора то сервизите им или някакви други от мтел, които ми обесниха, че щом се свързва с тяхната мрежа, а с други не значи телефона си е наред, при положение, че имам 3 дневен срок да върна телефона, което ми беше отказано при моето основание за дефект. Един приятел говори с виваком и те казали, че може да е заключен някакси към мтел(нали и гривъс това предложи на airplane mode дали работи), което незнам има ли някакъв смисъл, но да си го кажа. Бих бил благодарен, ако ме посъветвате как да постъпя и може ли да се направи нещо изобщо.

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз си взех от М-Тел iPhone 4.

Версия на firm 4.2 (?!) пише ми в iTunes да го update-на до 4.2.1.

Работи без грешка.

Платих го в брой ( не на лизинг ) 980 лева ( с MTEL-Surf 1 ГБ ) C - клас клиент.

Новината е, че след време имало ШАНС да пуснат и отключване след 2-рата година, за сега не го пише в договора ... ще видим!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е. Мтел-ските са с версия 4.2. Като ги свържеш с компа, iTunes ти предлага ъпдейт до 4.2.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ apodjeki я си провери DNS-те или си смени рутера.

Аз нямаше да пиша такива фермани ако беше проблема само в моя рутер, навсякъде е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес жена ми си взе Мтелска 4-ка 32GB. Никакви проблеми с wifi и с каквото и да било друго.

Връзва се навсякъде. Явно не е от Мтел ограничен ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двама мои приятели си взеха днес. Никакви проблеми също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

johnnybravo преди малко ми сподели, че е разгледал файловете. Качената IOS на мтел-ките е 4.2b3. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един бърз ъпдейт, правих доооста тестове в крайна сметка телефона си работи на 6, М-тел не са виновни. :D

п.п. Най-накрая да го джейлна този телефон и да почна да го използвам както би трябвало :evil-smile::heartbeat:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...