Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

21229030.jpg

Явно бройките за Mtel са с Quad-Core процесори. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей явно съм намазал снощи от мега лимитираната серия iPhone 5 с 4-ядрен процесор произведени специално и единствено за M-Tel. :tooth:

Избързали са с инфото за 5S до година ми се струва.

Иначе снощи в магазина имаше отворени 10-12 бройки и всичките черни. Служителката, с която говорих в началото ми каза, че не предлагат бели и не знае кога и дали ще имат. Когато отидох на касата обаче, питах за бял и ми казаха, че имат и дори ми извадиха един запечатан. Поисках да го разгледам, но въпросния капацитет ми каза, че практиката е да го отворят след като бъде купен, а нямали отворени! WTF?? Викам как да го купя като дори не мога да го видя на живо как изглежда и ония ми вика "ми съжалявам". Ей направо откачих, ако не ми се спеше толкова щях да викна мениджъра и да се разправяме. В крайна сметка взех черен, за който отидох. Доста хора си тръгнаха обаче, защото предлагаха само 16-ки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи докато подготвяха договора и телефона имах възможността да си поговоря с австриеца (не му помня името) и той каза че това което били получили било за следващите две седмици, когато щяла да бъде следващата доставка. Показа ми и че още ползва iPhone 4S, и щял да го смени днес само ако имало достатъчно бройки за нас (май си беше от маркетинговия отдел... :) ).

Така че май излиза - който взел, взел, останалите след 2 седмици. Тогава се очаквало и да получат и 64GB. За 32GB нищо не ми каза човека. Само се оплака че Apple не ни смятат за голям пазар и затова били толкова малко телефоните.

На печелившите - честито :)

На тези, които седяха зад мен на опашката - по-голяма селяния не бях виждал...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даа, на някои много им липсва времето, когато опашките бяха всекидневие и на всякъде, а на тези, които са раждани след това или са били малки да се редят тогава - да видят и те какво е да се редиш за нещо, което свършва пред тебе. Не го разбирам и аз това, затова ще чакам по към Коледа и ще купя тогава. Ако има...

Между другото видях, че в Германос са анонсирали телефони без договор по 1330 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неоле, голям камък хвърли, голяма дума не казвай ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото видях, че в Германос са анонсирали телефони без договор по 1330 лв.

Някой знае ли дали има някакви наличности в магазините на Германос?

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук таме имат 16GB, обаче ни вест ни кост от 32 или 64...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен и на 16гб, на мен ми стигат, вие не знам за какво ги ползвате 32 или 64гб?

Много много се изложиха, по-точно от 02.11 започват да "разпространяват" в магазините на Мтел по няколко бройки, които ще се "лапнат" още от служителите най-вероятно...

Чакаме от новите притежатели на Мтелските iPhone-и да кажат от коя седмица са произведени:

http://www.chipmunk.nl/klantenservice/applemodel.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Production year: 2012

Production week: 41 (October)

Name: iPhone 5

ModelCode: iphone_5

Group1: iPhone

Group2:

Generation: 7

Machine Model: iPhone5,1

CPU speed: 1.3GHz

Family name: Become a pro user to see this information. (sorry)

Screen size: 4 inch

Screen resolution: 1136x640 pixels

Colour: Black

Capacity: 16GB

Factory: C3 (China)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но какво е това

В кутията Apple EarPods с дистанционно и

микрофон

Калъф за съхранение и пътуване

USB адаптор за захранване

Lightning конектор

Пише го на сайта на Глобул-а. Какъв е тоя калъф!?

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя и Nokia 100 гони 600 лв ако смятаме таксите за две години. :)

Бахти трудното за осмисляне тва да се разбере, че телефонът има нужда да му плащаш за сървис.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес търсих в Германос Димитровград и Хасково, имаха само "демо-версии". Преди малко звъннах на оператора и ми каза, че имало много голямо търсене и нямало много бройки и уж ме записаха да ми се обадят, когато има бройки в моят град.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя и Nokia 100 гони 600 лв ако смятаме таксите за две години. :)

Бахти трудното за осмисляне тва да се разбере, че телефонът има нужда да му плащаш за сървис.

Това с таксите няма смисъл да се дъвчи през пост ;) Как го докара до 700?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз им звънях. Поискаха ми капаро и да сключа договор, а телефона ще го получа "по-нататък". Но поне знаеха за какво става въпрос, за разлика от конкурентите им.

Като направи човек сметки, ако има малко потребление - по-изгодно е да си вземеш един ФО от друга държава, излиза двеста лева повече, а на операторите нищо няма да дадеш. Аз ще се насочвам май към този вариант.

Edit За Мтел: Следващата доставка на апарати ще е около 300 броя за цялата страна. Повечето са обещани на разни хора, така че шансовете не са особено големи.

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с таксите няма смисъл да се дъвчи през пост ;) Как го докара до 700?

С към 250 мтелски карти, мтел сърф към войс таксата, т.е. Към 50-60 лв. само такса. И е обещание за сега само. Нямали, а чакаме трийсетина.

Edit:

А тва за таксите има смисъл да се дъвче щото някои хора вдяват трудно, забелязваш.

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поисках да го разгледам, но въпросния капацитет ми каза, че практиката е да го отворят след като бъде купен, а нямали отворени! WTF?? Викам как да го купя като дори не мога да го видя на живо как изглежда и ония ми вика "ми съжалявам". Ей направо откачих, ако не ми се спеше толкова щях да викна мениджъра и да се разправяме.

Който и да викнеш, няма да ти отворят само да го видиш и после да кажеш: не ми харесва - дайте ми черен, пък тоя белия-отворен си е вечно ваш. Има си предвидени за мостра, за разглеждане. Хората си поръчват "pre-order" без да са виждали какъвто и да е цвят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бе човек, аз не исках да ми разопаковат бял телефон само, за да го видя. Редно е, щом продаваш дадена стока да може да я покажеш и демонстрираш на клиента преди той евентуално да си я закупи. Изцяло техен проблем си е, че не са извадили поне един демонстрационен бял модел, не е мой. Как да купя нещо, което не съм го виждал на живо, а само на картинка, ти би ли? Още повече след това им казах, че взимам черен, но като ми го разопаковат искам да го разгледам за фабрични драскотини и ако има такива да ми го сменят с друг, а те ме погледнаха с такова недоумение и само, където не ми казаха, че нямам право разбираш ли. Просто тези младежи, които ги взимат на работа по фронт-офисите в България грам не разбират как се работи с клиенти, но то цялата работа на операторите ни е такава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питам, щото не ми е ясно... Ако го купиш от Apple Store, някъде в в САЩ или Европа, позволяват ли ти да го отвориш преди да го купиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В САЩ не ти позволяват да го отвориш само да го видиш, можеш да си го купиш, разглеждаш го и веднага го връщаш и ти връщат парите ако не те устройва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в Германия го взимаш , гледаш на място и ако не те устройва ти го подменят с максимум до две бройки или ти връщат парите и си взимаш друг на следващия ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но в Щатите на гърба на касовата бележка пише, че до 14 дена можеш да го върнеш ако по някаква причина не си доволен. И естествено ти връщат парите. Затова няма смисъл да го отваряш в магазина. Не ми се мисли какво ще е ако се опиташ да го върнеш тук :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...