Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Здравейте, в Пловдив в офиса, който се намира в кв. Тракия имат доста бройки iPhone 5.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, имам един въпрос. Наскоро си взех iPhone 4S от М-тел на изплащане (още го изплащам) но понеже съм тъп, го размених за друг телефон, за което много съжалявам в момента. Искам да ви питам имали някакъв начин да си върна телефона, примерно от М-тел с нов или незнам ... още е в гаранция!

Ти прочете ли какво си написал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С това едно мнение и регистрация пред няколко месеца, ще влезе да ни отговори на въпросите най-малко след седмица. Ама здраве да е ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Господа, наясно съм, че въпроса ми изглежда адски тъп, и да виждам какво съм написал :D но просто се отчаях и реших да попитам. Мислех си, че има някаква надежда де да знам, примерно защото е в гаранция и, че още го изплащам мога да направя нещо, се едно е откраднат или изгубен ... Знам, че изглежда нелепо, но все пак исках да видя дали може да ме посъветвате нещо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това което аз разбирам е следното. Купил си е на изплащане 4S. Разменил го е за нещо различно. И сега иска да обяви в М-Тел, че е откраднат или изгубен и да получи нов на негово място. Ако съм разбрал правилно, не мисля че нещо би станало. Както написах в първия пост какво са виновни М-Тел или гаранцията, че си разменил телефона и си го искаш обратно ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ти като го обявиш за изгубен или откраднат нали се сещаш , че телефона ще бъде блокиран. Какво става после с човека на който си го дал.

Ако ти е близък човека по добре го помоли да развалите сделката.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи гледай сега, за да е цирка пълен, гледай да подадеш и сигнал в полицията за откраднат телефон и да арестуват нищо неподозиращия и невинен твой познат/приятел, с който си разменил телефоните на добра воля. Той лесно ще докаже, че телефона в теб е бил на негово име и че не е откраднат, а сте си ги разменили. Полицията ще разбере, че си пробвал да излъжеш системата заради собствената си..... да речем "грешка" и ще ти тръснат една хубава, предколедна глоба. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не цитирай предходен пост!

Съгласен съм с теб :biggrin: В момента се опитвам да я поправя, като разменя сегашния телефон с iPhone. Живи и здрави :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От жив интерес с какво си разменил 4S-а първия път?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен това ми е интересно ,досега никъде не беше споменато. Дали нарочно или ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам ти какво си разбрал, но знам какво разбирам аз: търсиш съвет от нас, как да направиш измама. Това няма как да стане...повторно. Бий си спирачка на глупостите докато е време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам.

Имам при тях 1000 лева за харчене, ама така ми се струва, че цифрата става 3000 а не 1000 :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те не са луди :) луд е тоя който ще им ги даде :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що бе може това да е с най-скъпия план с платени месечни такси за две години напред, iPhone 5 и още 3-4 евтини телефона в комплекта. Може да са по-дашни от М-Тел и да пратят и черно джони ;) и като върнеш и ДДС-то и ето го без пари :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или направо ще купят от М-тел цялото кашонче (iphone 5, др.телефон, джони и моливче) ще го ребрандират и ще ти го изпратят като свое на двойна цена с пожелания за весели празници. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ментелци ми пратиха бизнес предложенията си:

4S 16GB - 579 ; 739 ; 789 ; 789 ; 829 ;829 ; 829 / съответно с план - Мтел Бизнес 1000/2500 ; Мтел Бизнес 500 ; Мтел Surf Nonstop ; Бизнес 250 ; Mtel Surf Nonstop L / M / Бизнес 100

5 16GB - 932.50 с планове Mtel Surf Nonstop/NoLimit L / NoLimit M

Цените са си за ФЗ телефони+две годишни договори и без ДДС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

и на мен днес ми се обадиха, 2 месеца ги чакам :D едва ли някой би се занимавал с тях, ако наистина му трябва телефона. Добре че аз се отказах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какво разбираш под "наистина му трябва" ;) Едва ли има някой, който би умрял без последния айфон, така че е по-скоро въпрос на търпение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...