Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=O9U-NmsgCO8&list=UU_d1WU7QXE_28Fjo1p9fO9A

Тия дечица ми иде да им извия вратлетата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано да им почукат на вратата скоро...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъпи лапетии...

Незнам как по друг начин да им кажа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се ли поизтъркаха подобни прояви на глупост от страна на робофеновете? ;) Ми, дайте ми някой андроид телефон, ако му приложа такава сила, с която издевателстваха над iPhone, на нищо ще стане... Забавничко, няма що ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой на тази страница ще преписва правилата за наказание.

1.15. Често повтарящи се мнения с еднакво съдържание, безпочвени и неаргументирани мнения при спор(целящи единствено нагнетяване на напрежение или омраза), мнения със съдържание далеч от темата или теми със съдържание далеч от раздела, в който са създадени, ще бъдат определяни като СПАМ. Такива мнения/теми ще бъдат отстранявани, а авторът им ще бъде предупреждаван официално. При доказано наличие на умишлени действия, потребителското име на съответния участник ще бъде деактивирано.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирано и след 30-40 проби имам питане: спокойно си правиш обаждане към всеки един мобилен и стационарен телефон, независимо в кой щат е?

Съжалявам, но сега виждам поста ти. Никакви проблеми с меджик джак. Ползвам го от години. Бях направил една регистрация само през телефона - имейл и парола, която дори не съм сигурен сега дали се въвежда. Но да - още мога да си звъня безплатно и на мобилни, и на стационарни щатски номера. Нищо никога не съм им плащал и никакви контакти не съм канил или добавял.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой на тази страница ще преписва правилата за наказание.

Само им покажем правилата и дотам. Пренареждане трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 6 влиза в магазините на Мтел от утре, 1 октомври. Червените първи от телекомите у нас пускат новия смартфон на Apple в България, но цената е голямата изненада.

Мтел ще предлага iPhone 6 с двугодишен договор по програма Мтел трансфер XL, чиято месечна такса е 99.90 лв., на цена от 83.90 лв. месечно при двугодишен лизинг.

Проста сметка с калкулатора показва, че цената само на смартфона ще бъде малко над 2000 лв., а отделно абонатите ще плащат по близо 100 лв. за тарифния си план.

Основната причина да вземете iPhone 6 от Мтел би била опцията за лизинг - т.е. ако не разполагате със сумата от 1400 лв. в брой, колкото би ви струвал само смартфонът от Германия например.

Смартфонът ще се предлага първоначално само в 6 от ключовите магазини на Мтел в страната. Ще можете да го намерите в София, Пловдив, Варна, Бургас, Велико Търново и Русе.

Източник

Тия се еб@ват нали? :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За жалост не се, информацията е 1:1 на сайта на мтел...

http://www.mtel.bg/medien-tsentar-informatsia-za-mediite/mc/index/ma/view/infoblock_id/1703

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Към момента във Виваком не знаят нито кога,нито на какви цени ще го пуснат.

Регионалната мениджърка нямаше информация дали ще го пускат за частни клиенти.

П.П.

Тези от Мтел се ебават с нас...

100 лв. такса и 100 лв. на изплащане...я да си...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тея смешници "регионалните" какво ги споменавате изобщо ;) Е да, гръмко звучи, но толкова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Ozone има обявени нелоши цени, но не пише нищо конкретно за доставка. Тъй като аз моя вече го поръчах от САЩ, не съм се интересувал, но ако някой иска, може да хвърли 1 око: https://www.ozone.bg/smartfoni?limit=16&oz_author_brand=27

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като че ли за първи път Мтел пускат iPhone с 400+ лв. надценка. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е с 40 лв такса (трансфер л) е 85 лв, ама това пак много бре...

Ама като е такава истерията.

Аз реших да поизчакам да се нормализират цените, и без това за фирми още не е пуснат май.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали се сещате, че това не е официален внос. Най-вероятно и друг от операторите ще пуска iPhone и затова Мтел са избързали, като са си купили определени бройки сами, за да си направят добър маркетинг и отново да се бият в гърдите след това и да викат ето първи сме :D. Но на тия цени - язък, че сте първи. Но най-вероятно ще има " уиски с фъстъци " ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те и другите оператори няма да са по-малко алчни ;)

Просто наистина истерията по тоя телефон е голяма.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като им гледам цените бат Раза скоро не им е давал Аспирин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хахаха тия глупаци съвсем изпушиха... да си го продават. Да видим колко ще продадът... 5, 10 не повече!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като че ли за първи път Мтел пускат iPhone с 400+ лв. надценка. :smile:

400?....по скоро 1000

"Без тарифен план 2399,90 лв." :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се. Това, което съм гледал е цената с най-високата месечна такса. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Запитал съм един човек във Вива дали ще го продават официално. Когато ми отговори ще Ви пиша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Германия излиза 1400, (да не говорим от Дубай или пък САЩ). Избрах произволна кредитна институция (от по-известните), пуснах 1400 за 24 месеца и месечната ми вноска е с няколко лева под мтел... Това никога не е било.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...