Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Предполагам всички са толкова разочаровани, защото не всеки има възможност да го плати кеш и се надяваше да го вземе от оператора. В Дубай е 560 евро. 560! По-евтино е да си вземеш един чартър с уизеър и да отидеш за 1 ден, хаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вървиш си щастлив с iPhone 6 в джоба, спъваш се, падаш, чува се "Пук!" и си казваш: "Дано... да е кракът!" :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По снимки от социалните мрежи в мол Сердика се е наредила опашка...мисля че и 5000 да го бяха пуснали, ефектът щеше да е същия

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обявената цена (за инфо - без абонаментен план 2399,99 лв.) е за два броя iPhone 6 и един брой iPhone 5c. Мтел са решили да са първите с Family Plan в света споко :smile:

Редактирано от trader
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даже е за три... 2 х iPone 6 (както е според сайта им) + iPhone 5C... и човека явно се базика

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А последно какво става ще работи ли в БГ ако си взема 6ца контакт фрее на Тмобайл ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами последно прочети в темата за телефон внос от САЩ и ще разбереш.

http://bgiphone.com/topic/29082-iphone-6-%D0%BE%D1%82-usa/

Какво общо има въпроса ти с Мтел?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що говорих с една позната по работа и стана въпрос за IPhone.

Взела го е днес от Мтел и общо всичко апарат и такса и е излезнало 104 лева на месец.

Нямах време да я разпитвам на фирма ли е, на физическо лице ли е, с преподписване или нов абонамент и т.н.

Като разбера подробности ще кажа, но влизам да го напиша, защото е актуална тема тези дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, де, ама…

Това, което Сашо пише, като число имам предвид е доста по-различно от всички писания до момента. Къде е истината? Имам предвид в тази официална информация, която ни залива от всякъде или от думите на реални хора, които познаваме и сме го видели в ръцете им?

:scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво по-различно казва като цена, ако е с двугодишен договор?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми ако го вземемш с тарифа трансфер S ще ти излезе по 89,90 на месец и още 14,90 месечна такса което е 104,8 общо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Ако" договора е за 2 години, "ако" плана е някой си, "ако" е крайна цената с ДДС (или без). Всъщност сте прави в калкулацията, при всички положения е около 2000 лв. само за дивайса :blush:

А, ако е корпоративен клиент и това е цената… егати!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алгор, успокой се малко бе човек, взимамето на телефона не е на живот и смърт.

Аз моя апарат съм го взел отдавна, но има много нетърпеливи хора, които биха се кефили на макс, плюс това държат да го вземат бързо и информацията (особено на хората в провинцията) не е ясно доколко е правдива и истинска.

Щом желанието ми да дам някакво актуално инфо на хората тук за теб се приравнява с неспокойствие, няма лошо.

Отивам да пия едно хапче, че кръвното ми е 180/140, баси...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вива например не правят разлика корпоративен или не. Просто първия ще го придобие по-лесно.

Естествено, че инфото ти е важно! Плюс, нали точно за това говорим в тая тема!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1239557_10152393988987473_692444864144801823_n.jpg?oh=c929267f173a1f6fc161daedc524a038&oe=54C5A4E6&__gda__=1421973644_63c90309bf36fad911ac53786a39edca

Извън правописните грешки, рекламата е забавна, че и почти вярна.:)

Пуснах я и в Мтел форума, но не вярвам да оцелее дълго.

Вчера подробно разглеждах тарифите на Мтел и съм на мнение, че минимума за iPhone ,който предполага сериозно ползване на интернет е "Мтел трансфер m", което ще рече 112.80лв на месец за апарат и месечен абонамент.

Реално погледнато, мога да закрия единият си глобулски телефон, да преподпиша договор с Мтел на подобен план и да не променя месечните си разходи за мобилни разговори.

Няма да го направя по една единствена причина - дразнят ме кретените, които искат 2000лв за апарата (минимума при 24 месечен лизинг), при положение, че ме обвързват и със сериозен договор.

Факт е, че доста хора като мен са предпочитали и предпочитат да не затварят по 1500лв в апарат, а да го изплащат на месечни вноски. В случая обаче увеличението е нагло,безогледно и драстично - лично мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както бях казал някъде, според мен нямат желание за договор с епъл - така се опитват да печелят И ОТ УСТРОЙСТВОТО

Просто в БГ операторите не оперират правилно - всичко ни е наобратно. Вместо да ти предоставят устройство и да печелят от такси и разговори, те са решили да бъдат магазин за телефони.

С тоя якия план трансфер м (примерно) за 40 кинта, ако го бяха пуснали на една нормална цена, всеки втори щеше да е с айфон - просто не мога да си представя колко народ щяха да си го вземат. А мтел да си печелят от плана, който така или иначе малко хора ще изразходят на макс - 1800 мин и 4.5 гб нет...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Друга е играта, приятелю.

Оказа се, че "съм на стар тарифен план" (договора е подновен януари 2014г.) на цели 8 месеца. В момента плащам около 30лв с ДДС и имам 5 безплатни номера, 1000 минути към всички, 2.75GB и т.н.

Моят план е в пъти по-атрактивен от "Трансфер" M или L, защото за по-малко пари ми предоставя повече предплатени услуги. Да, ама не както се казваше. НЕ може с този тарифен план да бъде взет лизингов iPhone 6 - трябва да си избера нов от всичките "трансфери" и "смартове".

Гениално, нали? Скъп апарат, дървени абонаменти и в крайна сметка всеки, който се хване на това дърво прилича на бобър - хвърчат му стърготини от устата хем от лизинг, хем от абонаменти.

Казвам това само за да спомена, че "Мтел" очевадно искат да печелят сериозно от всичко, свързано с Apple. Лошо няма, но когато услугите и обслужването им достигнат нивото на Apple, бих заплатил толкова висока цена, колкото и за всяко едно i устройство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този Айфон се превърна в някакъв грандиозен проблем за всички.. я по спокойно го карайте !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв грандиозен проблем бре пич и неспокоен ли ти изглеждам?

Баба ми и майка ми все с последните модели iPhone са израстнали.

Дискутираме наглостта, безочието и кретеноидното печалбарство от страна на наш бизнес партньор (в случая "Мтел").

В дни, в които почти всеки търговец предлага кредит без олихвяване (кредитната компания взима процент от него), "Мтел" натовариха всички здраво. Не може ли да го обсъждаме или да сме разочаровани по някакъв повод?

Варианти за внос от чужбина - бол, но защо трябва да вадя торба пари напред, наливайки ги в чужбина, вместо да получа адекватна и нормална цена от мобилният оператор, чиито абонат съм от първата му година?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакай малко бе.. някой да те кара насила да купуваш 6-ца? Какви са тия драми и работи,като дори повечето от вас няма да го вземат от Мтел.Само си тровите нервите и си губите времето с такива дискусии.Напълно ясно бе на всички,че за България ще е скъпо - да,така е ние като държава и манталитет сме си виновни.За мен обаче и 10,000лв да стане Айфонът,Българинът пак ще се реди на опашки да го вземе,просто защото трябва да се докаже колко може и колко има ;) Живи и здрави,лека вечер и поздрави от стадион Васил Левски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добревски, ако нещо не ти харесват коментарите, които са си по темата, просто я подминаваш! Няма нужда да ни вкарваш акъл!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...