Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Появи се поредната измама - телефони на ниска цена с предварително заплащане и без лични срещи! Внимавайте и не се доверявайте!

http://olx.bg/apple-iphone-6-plus---molya-chetete-opisanieto-na-obyavata-ostanaha-5-broya-i58660540

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е ... нека хич да не бързаме. Нищо, че плащането предварително, че и еконти-меконти - няма само с DHL, че и лични срещи, че и 900 кинта ....

А че и снимката е крадена .... ;) ( http://www.qatarcl.com/a,91456,Apple-i-Phone-6---16GB---UK-MODEL.htm )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Положителните коментари са за дреболии, не продава нищо свързано с телефони, а и каква е логиката като съм от София, да не се видим и да му платя телефона, а да му пращам запис, който не мога да си върна и да чакам DHL, който няма да дойде...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много бързо махна обявата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докладвах я, затова я махнаха, ама то не пречи да пусне нова, не знам за рейтинга, ако се налапа с няколко по 900лв, е*ем ти рейтинга...дано не се е излъгал някой!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко не по темата, но свързано с последните няколко реда - не мога да разбера и хората който купуват заключени с iCloud акаунти iPhone. Как купуват телефон на старо и не го отключват, не слагат карта да видят има ли обхват и да проведат разговор. Просто за мен е непонятно. Да е от магазин разбирам, ама да купуваш втора употреба от човек, без гаранция и да не го пробваш си е чиста проба ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че е с включен Find My iPhone/заключен към iCloud, не му пречи на телефонията.

Ако купувам аз, бих искал телефона да е ресторнат на чисто, но без да е активиран. При активацията му от мен, ще лъсне всичко. iCloud, wifi и др.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно вярно!Моя го взех от приятел, на който имам пълно доверие, но преди това ми се наложи да купувам за него два пъти, защото хората не работеха с куриери, страшно ми беше притеснено, въпреки, че четох много и имах и инструкции от него какво да гледам!Това е марката, с която се правят най-много измами, защото е популярна и хората дават пари за нея, ако не броим китайските копия на галакситата, дето заливат пазара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно е, но явно всички си затварят очите, политиката на сайта е такава, а на колега с изгубен телефон, който предлагаше възнаграждение му трита обявата няколко пъти. Полицията не си мърда пръста за съжаление...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с по вътрешна информация? Ще падне ли цената на 5S от ЕмВзел като пуснат 6 и 6+, че съм на зор вече. На 4s-a си му мина времето и се чудя да ли да скачам или да позачакам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Знам, че не е това темата, но да попитам, варианта на 6 plus - Т-mobail USA, ще мога ли да го ползвам в БГ. Има ли информация по въпроса, защото една приятелка се прибира сега на 7-ми и се чудя, дали да скачам :)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще работи без проблем.

Преди да го включите, обаче, извадете картата от апарата, защото ще се заключи, ако се активира с нея.

Тоест вадиш картата, слагаш твоята и тогава го включваш.

пп. И да е Contract-free задължително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ok, благодаря :) значи скачам, дано има броики само, че ми се ще една 64-ка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скачай и не му мисли.

Да споделя и моя опит относно закупуването на iPhone 6 или iPhone 6 Plus. Тъй като предположих че в България цената ще е значително висока се свързах със съпорта директно от официалния сайт на епъл посредством онлайн чата, та след като обясних цялата ситуация на служителката тя ми каза че може да ми даде номер на някакъв техен International Gifting team и от там да ми пратят отключен iPhone 6 64GB (защото аз говорих с нея конкретно за такъв) директно тук в България на адрес който посоча като цената за телефона е 749$ и освен нея ще трябва да си поема транспортните разходи и митнически такси :smile: Номера на въпросния International Gifting team го имам така че ако някой се интересува мога да го дам, аз не съм звънял все още тъй като не съм се решил :smile:

Колега, писах ти ЛС, ама и тук да питам:

Току що при опит за връзка с онлайн чата в американския стор излезе надпис, че към момента не поддържат онлайн международен чат и препоръчват да се свържа с магазина в държавата ми.

При теб как стана врътката да стигнеш до чат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще работи без проблем.

Преди да го включите, обаче, извадете картата от апарата, защото ще се заключи, ако се активира с нея.

Тоест вадиш картата, слагаш твоята и тогава го включваш.

пп. И да е Contract-free задължително.

От Вирайзън същото ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Вирайзън същото ли е?

Моя от Верайзън и той беше с карта вътре, като тия в офиса не знаеха и се клеха, че бил без карта.

Тъй че по-добре малко предпазливост - не пречи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега algor отговорих ти на личното, просто се забавих защото нямам много време да седна пред компютъра. Колкото до чата, ами не знам аз нямах никакви проблеми свързах се веднага от първия път :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея номера 1-866-910-6558 дали е стационарен или мобилен?

Аз предполагам, че е мобилен, ама някой знае повече от мен със сигурност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скачай и не му мисли.

Колега, писах ти ЛС, ама и тук да питам:

Току що при опит за връзка с онлайн чата в американския стор излезе надпис, че към момента не поддържат онлайн международен чат и препоръчват да се свържа с магазина в държавата ми.

При теб как стана врътката да стигнеш до чат?

Kогато влезеш в чата през стора, тоест когато започнеш поръчkа, ти изписва chat now, от там си те прехвърля без прболеми в чата с apple.com

Редактирано от yovet0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно от там не става.

Като се избере модел, цвят и гигабайти долу в ляво под снимката на апарата излиза:

Need help?

chat online

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея номера 1-866-910-6558 дали е стационарен или мобилен?

Аз предполагам, че е мобилен, ама някой знае повече от мен със сигурност.

MagicJack звъни на всички в САЩ for free :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеален си, мерси!

MagicJack звъни на всички в САЩ for free :smile:

Инсталирано и след 30-40 проби имам питане: спокойно си правиш обаждане към всеки един мобилен и стационарен телефон, независимо в кой щат е?

- Invite friends and family to download magicApp to enjoy unlimited free calling.

- Make FREE voice calls to any magicApp number anywhere in the world.

Според мен друга е бирата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 8-ми Мтел представя iPhone 6/6 Plus на експото в мола . На 15-ти ще пристигнат първите 150 бройки, а на 25 ще има прилично количество.

Това е информацията засега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Algor, за разговори в чужбина, аз използвам JustVoip, но в момента разговорите с USA са ми по € 0.01 за мобилни и стационарни. Ако си направиш регистрация в VoipBuster или VoipDiscount и си заредиш € 10 в акаунта, ще имаш 120 дни безплатни разговори с мобилни телефони в USA. Ето ти пълен списък със сървърите на Betamax, където можеш да видиш през кой сайт, как се таксуват разговорите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...